Přejít na obsah

Chronomag a politika


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja sa na I4.0 tesim hodne a so mnou urcite vsetci, ktori si niekedy v poslednej dobe skusili objednat remeselnika. Len si predstav, ze kliknes a nejaky dron Ti bez kecov a vyhovoriek na druhy den prileti osadit zarubnu, ci vyvlozkovat komin.

Politiku by som v samostatnom vlakne a pri zachovani slusnosti urcite povovlil, ved mat debilne nazory a chovat sa jak debil nie je nutne to iste. I ked sa to pravda casto vyskytuje spolu, tak potierat silou sa musi iba to druhe, to prve je dnes uz ludske pravo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politiku ne. Na politické blit*y je nejvhodnější facebook 🙂 a jeho hlídači politické koreknosti. Chronomag bych nechal hodinkám a babám a hodinkám 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chodím si na Chronomag odpočinout, utéct od reality plné hnusu, něco se dozvědět. Myslím, že tabu určitých témat kultivuje společnost a naopak. Za mě zde politiku nepotřebuji a líbí se mi, že tady není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Bert napsal:

Protože se sem i přes zákaz cpe. Takže jsou 2 možnosti. Buďto tvrdě potírat, ale je politický vtip politikou nebo vtipem? ..... a nebo regulovat pravidly.

Buď tam pak budeš sedět, číst a regulovat, nebo ti  to preroste přes hlavu, zamknes to a budou ti nadávat, takže budeš otrávenej. Nebo seženeš regulovcika, co to vše převezme za tebe. 

Já ti prostě nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne... ale dokud neprobehne test se samostatným vláknem, tak tomu lidi neuvěří, ze to tak ma byt... takze z vychovnych duvodu, bych to asi založil, stejne to vlakno zajde... a to bud na nadavky, nebo na nezajem.. a jestli tam nekdo solidne a vecne rozjede argumentaci na roli a miru zapojeni statu ve věcech verejnych, pak si to i rad prectu... a jestli tam nekdo rozjede vseobecne fnukani, jak je vsechno nahovno a rozkradeny, tak po dvou prispevkach nebude o cem mluvit.. takze se obloukem vlastne dostavam k ano... :-)) ale prispevky o politice v ostatnich vlaknech mazat..



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Bert napsal:

Protože se sem i přes zákaz cpe. Takže jsou 2 možnosti. Buďto tvrdě potírat, ale je politický vtip politikou nebo vtipem? ..... a nebo regulovat pravidly.

Každý z nás, než na něco zareaguje, si může zvolit v rámci sebereflexe formu a obsah odpovědi/příspěvku.

Pro mne zde politika byla, nyní u Tebe je a bude TABU, bez pardonu.

Nulová tolerance.

Proč si nechat kalit studánku?

Tak bych to zachoval.

.. kdo má potřebu ať ji vykoná jinde

 

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, protože zde pluralita názorů nefunguje ani u méně ožehavých témat. Navíc, politický vtip je kategorie, která pro někoho může být vtipem a pro někoho hrubou urazkou za hranou. Já mám politický vtipy rád, ale jen v okruhu lidí, který osobně znám a jlvim, že ten vtip je zasazený v souvislostech. 

Osobně zde svůj politický názor nevyjadruji, protože nevím, s kým si povídám. Rád bych jej třeba obhájil, ale nevím, kdo si jej přečte a nemohu tak reagovat, pokud ten člověk sám nereaguje. 

Je ti složité a to rozhodování Bertovi nezávidím. 

Zvláště, pokud má do jisté míry odpovědnost za obsah fóra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politicke vtipy a primerena reakce na ne v ramci humoru ano, politici v ramci "co nosi vip" asi taky jo, stejne to mame.

Zalozit vlakno politika muzeme, nic to nestoji a smazat se to da vzdy, aspon bude o to vic duvod ji jinde netolerovat. Kdo nechce, nemusi to otvirat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tady je kazda rada draha. Da se vubec politika z diskuzniho fora odstranit? jasnych nazoru jsem tu videl X na MeToo, Gretu, omezovani emisnich limitu aut, prejmenovani letiste (a dopln si sam)... Vzdyt dneska je politikum i asistovana reprodukce, kdyz to AB skoupil. Takze podle me neda. 
Da se vubec v cestine o politice diskutovat, kdyz ani nerozlisujeme Politics od Policy? A da se pak diskuze moderovat, kdyz diky nasi neschopnosti tyto 2 veci od sebe odlisit ani nemuzeme ustanovit pravidlo- policy diskutovat povoleno, zatimco politics ne (coz by samo o sobe dost pomohlo)?

Pokud se Bert rozhodne politiku dal formalne zakazovat, vlakno politika by existovat melo- pro vystrahu. A mely by tam koncit vsechny politicke diskuze, kterych se tak jako tak zdrzet nedokazeme. A vlastne se tam presune cast vlakna Co me dneska nastvalo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...