Přejít na obsah

Quartz univerzály 5k +/-


Doporučené příspěvky

Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem nových hodinek. Zde jsou kritéria :

1. průměr max 40mm

2. Quartz

3. Čitelný cifr nejlépe s číslicemi

4. Safír bude výhoda, ale v téhle cenové relaci...

5. Řemínek silikon, textil, ale i tah zvládnu, ale nechci žádná těžká kladiva, jde mi o pohodlnost

6. "Univerzální" vzhled. Do práce, občas na sport ale neurazí ani u košile.

Za mně nějvíc tyto všechny kritéria splňují nějaké modely od Hamiltonu, ale bohužel teď musím lovit v jiných vodách (cena okolo 5000 kč)...díky..

Upraveno uživatelem Mano1990
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citizen...jedny mám doma a nebýt zmlsanej ze všech ostatních hodinek co mám - jsou to hodinky na všechno... ;)

Že je prodávám je opravdu jen tím, že to nejsem schopnej unosit - to jen pro vysvětlení, abych nebyl napaden, že je prodávám a přitom chválím...jsou to takový AP pro chudý jako jsem já ;)

Jestli ovšem chceš s lunetou - v tom případě asi neporadim :(

BM7490-52E_SocialMedia.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nemáš minutové indexy, tak ti nemůže sekundovka skákat mezi nimi :D. Ale to byl vtip, jedny Beringy mám s sekundovka lícuje přesně. Mám teda jiný model - ocel/keramika/karbon v chrono provedení, ale tyhle titanové se mi opravdu líbí, jen jsou na mě už moc malé (39mm). A hlavně jsou nízké a velmi příjemně se nosí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Snekofon napsal:

Fíha tak ty Beringy splňují asi vše, jen aby přeskočila jiskra 👍 mně na nich chybí jen minutové index... nerad odhaduji jestli je 17, nebo 18 minut :) jinak ty Citizeny jsou taky pěkné...

Fakt je, že na poslední fotce jsou ručky Šojdrem, minutovka za 23 zbývajících vteřin do celé minuty nedojde na (byť chybějící) index 2/14.
Na tom u svých hodinek teda bazíruju ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tombas napsal:

Asi všichni víme, že minutovku lze korunkou nastavit do přesné polohy vůči sekundové a nebereme ilustrační obrázky jako něco daného.

Měl jsem tu pochybnou čest potkat dva strojky, kde to nešlo, ani za prase, pokaždá po zatlačení korunky se minutovka o kousek pohla a šla mimo.
Ale byly to jedny neznačkové a u druhých nepřeskočila jiskra designem. Jinak samozřejmě máš pravdu.

Ovšem když si výrobce hodinek nechá udělat promo fotky s nepřesným nastavením, co si o něm mám myslet.
Já vím, že to neposuzuje hodinář, ale bohémský marketér, ale stejně.

@Mano1990 - vezmi Citizen, Eco drive, Titan, Safír a na Heureka.cz si najdi nejlepší cenu, ať nedělám reklamu. A dostaneš solidní hodinky za slušný peníz a dlouho tě budou těšit...

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Datel napsal:

Měl jsem tu pochybnou čest potkat dva strojky, kde to nešlo, ani za prase, pokaždá po zatlačení korunky se minutovka o kousek pohla a šla mimo.
Ale byly to jedny neznačkové a u druhých nepřeskočila jiskra designem. Jinak samozřejmě máš pravdu.

Ovšem když si výrobce hodinek nechá udělat promo fotky s nepřesným nastavením, co si o něm mám myslet.
Já vím, že to neposuzuje hodinář, ale bohémský marketér, ale stejně.

@Mano1990 - vezmi Citizen, Eco drive, Titan, Safír a na Heureka.cz si najdi nejlepší cenu, ať nedělám reklamu. A dostaneš solidní hodinky za slušný peníz a dlouho tě budou těšit...

 

Stát se to může, já se s tím ještě nesetkal u žádných kvarcek, ale věřím ti.

Pokud jde o fotky, tak ty často nedělají ani marketéři dané značky, produktové foto si nechávají do katalogů a na net dělat výrobci reklamními agenturami a těm je buřt, jak jsou nastavené ručičky, hlavně aby tam bylo obligátních 10:10 a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...