Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak pro lidi, co "možná kecají blbiny a Omegu chvíli nesledujou" je to určitě vítaná příležitost nabízet je za ranec... Ale obecně - vždyť té aktuální reference musí bejt jak SKXek, ne? :)) Nebo to fakt s těma cenama tak zahejbe? Já mám třeba tritiovky z devadesátek a nemyslím, že kdybych je chtěl někdy nedej bože prodat, dostanu za ně aspoň to, za co chodí současnej model... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte niekto info kedy bude ofiko ohlásenie? Som na ne dosť zvedavý, hlavne či bude mať spona mikroreguláciu. Ale pokiaľ sú doterajšie info správne, tak tu cenu za nový model celkom chápem, predsa len je to update oproti starému +Master, + CO-Axial to zase neni zadarmo 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě nová cena odpovídá novým fičurám, které posunou tuto hodinářskou ikonu dál 👍

Rád si je na Staromáku porovnám se starou referencí a dlouho si budu sedět na rukách, abych do safírovek nešel.

Spíš jsem zvědavej, jaký strojek bude použit ve #Speedythuesday no.:3 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem teda v mensine, ale me se ten tah sakra libi.. :) Ocividne vychazi ze 1479, akorat sirka clanku je prohozena.. Tedy vnejsi rada sirsi a vnitrni uzsi.. Soucasny tah povazuji za nejmene povedeny. Nelze mu uprit kvalitni zpracovani, ale k retro Moonum se proste nehodi.. Za me krok spravnym smerem. Navic to zuzeni bude pecka! Kdo nezazil, nepochopi, ale 20-16 je ideal.. ;)

Pravdepodobne to bude jen tou "fotkou", ale nova reference ma celkove mene vyrazny ciselnik i lunetu, v realu to ale asi bude shodne. Snad.. Co trosku mrzi, je absence plastickeho loga, na to si asi budeme muset jeste pockat.. Tipuji, ze pokud se rozmery nemenily, tak diky tvaru pozdra budou pusobit o chlup mensi, coz jen vitam 😇 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový tah je super a bude jistě pohodlnější než současný.

Jako další jsem si všiml, že je trošku víc vystouplá korunka, takže natahování bude snažší. Na to si dost lidí stěžovalo.

Celkově všechny úpravy hodnotím kladně. Asi jediné, co bude trochu kazit radost je nová cena :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...