Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, gas napsal:

Já taky 

Pred hodinkou mi kurier doniesol ‘’starý model’’. Keby som kupoval auto, určite by som siahol po novom. No tu som vlastne celkom rád že mám tento výbehový typ :). 
PS: a áno, nový model je tiež krásny

543E917B-3C86-4043-B9D5-CFEA6620EAC2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brownwld napsal:

Za me cenovej narust u oceli prijatelnej. Nekteri strasili ze to bude o 1500 Eur a to se nastesti nestalo. Jeste su zvedavej jak k nim bude vypadat krabice a jestli furt budou davat nato, velcro, lupu, atd.

Jinak moony v sedna gold topovy, ale tady me ta cena svoji vysi teda neprijemne prekvapila. 34 100 ecek je dost. Kor kdyz zlaty Apollo 11 50th anniversary byly novy za 32 300 Eur.

FG Daytony jsou za 34 200 Eur. coz je jen o 100 Eur vic nez u sedny. To bych pak Daytony se zelenym cifrem asi radeji nez sedna Moony.

No nastesti/bohuzel tohle ale nemusim resit :)

Krabice bude menší verze stávajícího boxu. Více info a foto bude brzo k dispozici.

The box photo will follow soon. It is a smaller version of the current Moonwatch box (I saw it, and also Omega HQ confirmed it today again to me).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabice je nezajímavá, když se mi teda líbí balení Snoopyho. Nový kalibr je fajn. Z té prezentace ten mléčný okraj u safíru nezmizel, zdá se mi naopak ještě větší. Ale je to potřeba vidět naživo. Kdyby byly bez okraje tak jsou to úplně nejvíc hezké hodinky. Jsem zvědav, kdy bude jejich prezentace u Watch Advisor 🙂

Škoda, že ten Snoopy je pro mě zatím cenově nedostupný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brownwld napsal:

4700 Eur to nebylo. V DE je/byla cenovka 311.30.42.30.01.005 4900 Eur. Takze 1200 Eur rozdil.

Samozrejme jeste otazka jaka bude cena u nas. Aktualne je to u nas 134 400 pro nyni jiz starou referenci. Takze nova skoci na cca 164?

Někdo by tu mohl mít přesnější informaci, ale podle toho co si pamatuji za info z Omega butiku, tak Moony za posledních 18 měsíců 3x zdražily. Takže ještě před rokem a půl stály hesalitky někde okolo 100.000 - 110.000,- Kč. Opravte mě, pokud to není pravda. Z tohoto pohledu další odskok na cenu přes 160.000,- Kč je odvážný, ale ne nečekaný. Vlastně proč ne, příběh ty hodinky mají a 64 křížků na hrbu už je nějaká historie. Mám ty hodinky rád, ale hlavně ty starší reference 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo by tu mohl mít přesnější informaci, ale podle toho co si pamatuji za info z Omega butiku, tak Moony za posledních 18 měsíců 3x zdražily. Takže ještě před rokem a půl stály hesalitky někde okolo 100.000 - 110.000,- Kč. Opravte mě, pokud to není pravda. Z tohoto pohledu další odskok na cenu přes 160.000,- Kč je odvážný, ale ne nečekaný. Vlastně proč ne, příběh ty hodinky mají a 64 křížků na hrbu už je nějaká historie. Mám ty hodinky rád, ale hlavně ty starší reference  

Pravda, pravda. To sa uz marketingovi manazeri z Omegy pripravovali na novy model, aby sme im potom tu cenu zhltli aj s navijakom a povedali, ze je to “len” 1200 eciek. V skutocnosti je to viac ako jeden a pol kila euro...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Vjace napsal:

Někdo by tu mohl mít přesnější informaci, ale podle toho co si pamatuji za info z Omega butiku, tak Moony za posledních 18 měsíců 3x zdražily. Takže ještě před rokem a půl stály hesalitky někde okolo 100.000 - 110.000,- Kč. Opravte mě, pokud to není pravda. Z tohoto pohledu další odskok na cenu přes 160.000,- Kč je odvážný, ale ne nečekaný. Vlastně proč ne, příběh ty hodinky mají a 64 křížků na hrbu už je nějaká historie. Mám ty hodinky rád, ale hlavně ty starší reference 😉 

Ja si myslim ze 2 roky zpet byly za 120k CZk. Ale taky se rad necham opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brownwld napsal:

4700 Eur to nebylo. V DE je/byla cenovka 311.30.42.30.01.005 4900 Eur. Takze 1200 Eur rozdil.

Samozrejme jeste otazka jaka bude cena u nas. Aktualne je to u nas 134 400 pro nyni jiz starou referenci. Takze nova skoci na cca 164?

Sorry za mystifikáciu, ja som ich mal za 4700€, ale pravda, pred rokom. Kedy to stihli zdražiť...? 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, patrizzio napsal:

Ale s 20% zľavou, ak sa nemýlim

Dávanou ale standardně... Ale ano, není to klasická ceníkovka o které se tu bavíme.

160 za hesalitky se zdá dost, na druhou stranu, ta cena je vzhledem k novému stroji, růstu Omegy a taky její cenový politice posledních let, nejen opodstatněná, ale dokonce nutná, bych řek. 😉😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ygys napsal:

pozor applied logo je len v safírovej verzií

To teda dobře dojebali s prominutím...  Zbytečná a trapná komedie, při té ceně je velká chyba, že plastické logo u hesalitek chybí..🙄 Ještě že mám v záloze cifr s aplikovaným logem na starý Moony.. 😇 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si skor myslim, ze je to kvoli testom. Preto nemas ani zafir. Predstav si, ze kdesi v kabine strelia hodinky a Tvoje applied logo To urobi dieru do cela. Preto je tlacene, preto je tam hesalit. Nezabudaj, ze Omega dodava do Nasa seriovo vyrabany model - ziadny “upraveny”.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si skor myslim, ze je to kvoli testom. Preto nemas ani zafir. Predstav si, ze kdesi v kabine strelia hodinky a Tvoje applied logo To urobi dieru do cela. Preto je tlacene, preto je tam hesalit. Nezabudaj, ze Omega dodava do Nasa seriovo vyrabany model - ziadny “upraveny”.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, miguel napsal:

Ja si skor myslim, ze je to kvoli testom. Preto nemas ani zafir. Predstav si, ze kdesi v kabine strelia hodinky a Tvoje applied logo To urobi dieru do cela. Preto je tlacene, preto je tam hesalit. Nezabudaj, ze Omega dodava do Nasa seriovo vyrabany model - ziadny “upraveny”.

hezky postreh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...