Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 795
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 48 minutami, Borra napsal:

Hezký balení, velikostně asi praktičtější, ale na na ty doplňky, co v něm byly do teď to asi nevypadá ne?

Taky se mě líbí, že to už není taková velká bedna, ale těch doplňků by bylo škoda.

Zjistím a nasdílím info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Omega musi prestat robit skatule systemom viac pruhov viac Adidas.

Mne osobne sa velmi pacia balenia Rolex. Male prakticke, nie ako hen ta zo stareho Speedmastera, ktora zaberie pol skrine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, miguel napsal:

Presne tak. Omega musi prestat robit skatule systemom viac pruhov viac Adidas.

Mne osobne sa velmi pacia balenia Rolex. Male prakticke, nie ako hen ta zo stareho Speedmastera, ktora zaberie pol skrine...

Tak zase lodní kufr bych z toho nedělal. Je to větší, s tím odklápěcím vrchním, co se do něj vkládá ten kufřík to zabere více místa, to chce docela prostor, ale samotný kufřík podle mne zas tak ohromný není. Jestli do toho nového, který vypadá menší dají ty doplňky jako strapy, lupu a vystěžejkovač, tak bude jednoznačně lepší. Tu medaili bych já klidně oželel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, dabelM napsal:

Tak první prodejce v ČR je necenil a dal na web.

Hesalit za necelých 170tCZK

Safírovky za necelých 193tCZK

Snímek obrazovky 2021-01-06 v 16.06.42.png

No je to dost! Ale na druhou stranu, vzhledem k tomu, co je to za hodinky, jejich historii, příběh, mi k nim spíš sedí tato cena, než cena té nyní už předešlé reference. Asi to začne být pro spoustu lidí hodně a odradí to, ale nakonec si všichni, kdo je budou chtít zvyknou. Já bych ale přes 190 tis. za safírové asi nedal, příjde mi to už fakt hodně, ale jak jsem psal, cena OK vzhledem, co je to za hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty ceny nerad řeším, ale omlouvat si tady 170t v retailu je fakt mimo! Nejsem zadnej vorezprut a ignorant, ale je to kurwa moc, příběh nepříběh. Potažmo když vím, za kolik jsem je v průběhu 7 posledních let 8x kupoval. Nejlevnější byly za 43t v roce 2016 z inzerce jetý 145.022 s papirama a bednou, nejdrazsi vloni na krame za 88t po slevě. Vsechny ostatní mimo ST1 byly v rozptylu mezi. Moony byly vždycky fajn hodinky do kila, tam pro me nadále zůstanou, navzdory politice výrobce, jsem konzerva! Konec povzdechu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to nebude pre každého, urobili z toho až prémiovú záležitosť, hľavne zafírová verze. Ale ako vidím niekomu sa tie ceny zdajú adekvátne a niekomu nie. Kupcov sa iste nájde aj teraz dosť. Osobne som nesmierne rád za radu od fundovanej osoby aby som si zaobstaral pôvodnú referenciu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, brownwld napsal:

No, jak se mi prvotne nezdal narust tak silenej a rikal jsem si ze za to dostavame novej strojek, lepsi tah,... tak ted musim bohuzel priznat ze 170 za moony zni fakt straslive. Kdy to promoli 200k? 2024-2025?

Kubo, nákladově pro výrobce nula od nuly pojde, marketingově nahypovaná záležitost, zákazník vytáhne v průběhu času 2x tolik. Ale dělají to fšici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ale buďme rádi za to, že to dělaj, uměle tak udržujou/zvyšujou hodnotu všech, i starejch hodinek a my si to v hlavách aspoň můžem dál obhajovat, že to je vlastně investice a že jednou nám naše děti poděkujou, jak jsme byli chytrý. :)

Komu se to nelíbí, ten si dycky může koupit Wardy, který maj teď zase na některý kusy 50% výprodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, LovecK napsal:

Já ty ceny nerad řeším, ale omlouvat si tady 170t v retailu je fakt mimo! Nejsem zadnej vorezprut a ignorant, ale je to kurwa moc, příběh nepříběh. Potažmo když vím, za kolik jsem je v průběhu 7 posledních let 8x kupoval. Nejlevnější byly za 43t v roce 2016 z inzerce jetý 145.022 s papirama a bednou, nejdrazsi vloni na krame za 88t po slevě. Vsechny ostatní mimo ST1 byly v rozptylu mezi. Moony byly vždycky fajn hodinky do kila, tam pro me nadále zůstanou, navzdory politice výrobce, jsem konzerva! Konec povzdechu...

o víkendu jsem se koukal, kolik mě stály funglovky z ebaye v 2010. Musel jsem se smát - na dokladu mám 37.850 Kč včetně pošty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...