Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

Mačkáním tlačítek prokazatelně klesá hodnota hodinek, pamatuji si jak před lety na nějakém srazu mi někdo podal chrona na vyzkoušení se slovy tlačítka nemačkat  

Tak jasně, nejlépe koupit a ve foliích uložit do bankovní schránky. Hlavně nenosit a nedejBože něco mačkat !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cenovo to s Daytonou to naozaj neide zrovnavat. Pocit, pohodlie, aj ten spominany chod chrona uplne inde. Extremne odolny strojcek, automat, rezerva, proste more user friendly.  Nehovoriac o RLX faktore.   To vsak nic nemeni na tom ze Moony su fantasticke hodinky a cena pri ocely je uplne v poriadku. S cim mam problem je cena za Sedna. Ked to porovname s Moonshine limitkou za 32k (hodnotnejsi OM dial s onyx, keramika, safir bez mlieka, šuter z mesiaca a hlavne zlate vyrocie vo vzacnej limitke)  tak je to prestrelene,  jemne povedane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Exiztence napsal:

Mačkáním tlačítek prokazatelně klesá hodnota hodinek, pamatuji si jak před lety na nějakém srazu mi někdo podal chrona na vyzkoušení se slovy tlačítka nemačkat :) 

když mi před pár lety místní kolega půjčil na ruku své tehdy pár týdnů staré keramický dajtóny, tak jsem byl první, kdo mu odšrouboval tlačítka 🙂  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Exiztence napsal:

Mačkáním tlačítek prokazatelně klesá hodnota hodinek, pamatuji si jak před lety na nějakém srazu mi někdo podal chrona na vyzkoušení se slovy tlačítka nemačkat :) 

když mi před pár lety místní kolega půjčil na ruku své tehdy pár týdnů staré keramický dajtóny, tak jsem byl první, kdo mu odšrouboval tlačítka 🙂  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže chápu správně, že v inzerátech NOS znamená neomačkaný origo stav?

Jinak teda fandím kdečemu, ale ta spona je jak z jinýho hřiště, možná úplně jinej sport.

A s cenou, si teď škubu zbytky vlasů, že sem se za celý ten blbý minulý rok nerozhoupal. Cenový nárůst chápu, není ale lehké pozorovat, jak se znovupotřebné hodinky za pár let posunuly o společenskou třídu výš, zatímco tu jeden furt štrejchá tu nižší střední asi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Liqid napsal:

 

Tak kdybys měl náhodou navíc  ještě jedny, beru hned.

Teď, vzhledem ke smršti moonovejch inzerátů v poptávce, mi přijde zbytečný tu řadu ubrečenejch ještě prodlužovat, ty fronty vypadají větší než na krematoria..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jkba napsal:

Tak kdybys měl náhodou navíc  ještě jedny, beru hned.

Teď, vzhledem ke smršti moonovejch inzerátů v poptávce, mi přijde zbytečný tu řadu ubrečenejch ještě prodlužovat, ty fronty vypadají větší než na krematoria..

Mám to uplně stejně :( Dobrý čas jsem prošvihl. Co jsem to sledoval 85 bych za nějaký rozumný dal. Ale aktuálně se prodávaj jetý jak nový u AD přes dvěma měsícema :D Všichni to najednou potřebujou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Kristian.nov napsal:

Dobře vám tak vy nevěrná lůzo! 🙂 Já měl Moony od roku 2012 a prodal sem je v létě 2017 jenom proto, že sem koupil funglovky. Takže mám Moony na ruce devátéj rok! 🙂

Já loni v březnu ještě neměl ani jediný hodinky a čas hledal na telefonu ! :D Takže zase od tý doby si myslím, že jsem ušel slušnou cestu. Ale je to tak, nemám na ně ještě ten správný nárok, i když se mnou chronobundus zahýbal pořádně :D Třeba se nade mnou někdo časem slituje a jedny starší mi pustí :D Je to cesta, ne cíl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tedwine napsal:

Cenovo to s Daytonou to naozaj neide zrovnavat. Pocit, pohodlie, aj ten spominany chod chrona uplne inde. Extremne odolny strojcek, automat, rezerva, proste more user friendly.  Nehovoriac o RLX faktore.   To vsak nic nemeni na tom ze Moony su fantasticke hodinky a cena pri ocely je uplne v poriadku. S cim mam problem je cena za Sedna. Ked to porovname s Moonshine limitkou za 32k (hodnotnejsi OM dial s onyx, keramika, safir bez mlieka, šuter z mesiaca a hlavne zlate vyrocie vo vzacnej limitke)  tak je to prestrelene,  jemne povedane..

V podstatě s tím souhlasím, technicky, respektive konstrukčně může být, že jsou ještě lepší, ale jedním dechem bych dodal, že taky dražší.. Stejně tak Omega má a vždycky měla hned několik kalibru pro chrona - ať už šlo o použité materiály, dekorování, přesnost, další nástavbové fci, manuál/automat..  Otázkou také je, jak bude vypadat reálný srovnání vedle sebe kalibru 3861/321 vs 4130..  

K more user friendly by se slušelo připojit i ...more gold-digger friendly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, steel napsal:

jj moony jsou jediny hodinky, ktery jsem koupil 2x, od ty doby uz neprodavam zadny hodinky ...

Mám to stejně, akorát jsem teda potřeboval ještě o jeden pokus víc než ty :-D. Ty poslední už mě vyšly na 110k...ale furt dobrý...nestěžuju si. Proč taky žejo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...