Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

Před pár týdny jsem tu někde v diskusi u statusu varoval, že dosavadní moony polezou s cenou nahoru. Vím, že pár mých známých pacientů odsud si je na poslední chvíli koupili. :)  Já kupoval moony před Vánoci 2019 nové za 94k...byl to pátý a doufám, že poslední pokus.  Je to pár let nazpět, kdy jsem tu pouštěl safírovky v kompletu a super stavu kolem 70k, tenkrát jste nad nima vohrnovali nos. Mno, tak teď budou přes 190k. 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 798
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Axel napsal:

K more user friendly by se slušelo připojit i ...more gold-digger friendly :D

No vidis, a to je dalsie velke plus!  😄

Este poslednu poznamku a koncim tu s Rolexom, uz sme mimo témy. Samozrejme nemyslel som len kaliber.  Na ruke okamzite citis a vidis ze je to trochu iny svet. Ale ako vravim, nove (predchadzajuce samozrejme tiež!) su peckovne, nebyť toho že mám objednané a slubene 3 hodinky + 1 objednane a nepotvrdene, ale zato ani neodmietnute (ano, zelená Daytona), hned by som kupoval Moony.  Pri novej ref by som siel do zafiru, pri predchadzajucej do hesalitu.  Sedna, ako som sa vyjadril je pre mna ako vlastnika Moonshine gold nezmysel.

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nové safírky mi prídu ako jasná voľba. To aplikoavné logo, priehladné "dno" s viac dekoroavným strojčekom, a jasne rozoznatelným tahom určite stoja za prípatok. Cena je aká je. Určite v omege veľmi dobre vedia čo robia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Liqid napsal:

Jsem nevěděl, že ta divná spona je vlastně remake... jo a všimli jste si, že safírovky mají leštěný tah a haselitky broušený?

OmegaSpeedmasterApolloXIGold2019-8.jpg

Celej ten tah je remake. 

Jo už sem to psal, hesalitky jsou víc do toolů, celobroušený tah a nebo nylonový řemen... Safírovky mají leštěné tenké články tahu a druhá varianta je kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Kristian.nov napsal:

Celej ten tah je remake. 

Jo už sem to psal, hesalitky jsou víc do toolů, celobroušený tah a nebo nylonový řemen... Safírovky mají leštěné tenké články tahu a druhá varianta je kůže.

Lestene clanky sa mi hodne pacia. To by som prijal aj na mojich. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadajte sa o tahu kolko chcete :) Za mna tentokrat hesalitky s nylonom. A sam sa cudujem, preco tato kombinacia. Ale mne sa tie priecne pruhy na koncovke nepacia. Ako uz niekto hore napisal, viac by mi sli napr. k mojej Aqua Terre. No nic, musim tento rok setrit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, guzmic napsal:

Ten pravý tah je divný a safír jde stále poznat.

Za mě, hesalit + tah od safírovek.

Presne, ten tah teraz má viac elegantný štýl by som povedal a bez tých leštených dielov to vyzerá čudne, ako keby niečo z tadial chýbalo. Keď už tah je celý brúsený, mali podobne spravit aj hodinky. Možno by to vypadalo harmonickejšie.

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert změnil název na Nové Omega Speedmaster Professional 2021

Nic jiného jsem tam neviděl. Safir mléčný, cifr vedle mých hesalit do šeda, leštěné části na tomto druhu tahu u takových hodinek mě se.rou. Průhled fajn, ale mám raději plné dynko u funkčních hodinek. Ve zkratce, nechtěl bych je 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...