Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Jerryl napsal:

Ten nový tah teda vůbec nesedí pěkně na původní referenci.

Jsem asi slepej, ale proc nesedi? Me to prijde OK, dokonce to sedi jeste lepe, nez u starych referenci, jestli se teda bavite o nozkach pouzdra..  Mely jeste vetsi presah tahu.. 

Hodím sem ty svoje.. Snad si rozumime a narazis na to.. Nozky presahuji, mam ale malou ruku (18cm), u mohutnejsiho zapesti by to nebylo asi tak vyrazne.. :) 

ApolloXIWB2020.jpg?ver=4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 798
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, brownwld napsal:

Nekdo se tu tusim ptal zda pujde tah z novych Moonu pouzit na starsi reference. Ano pujde :)

,,New bracelet on the “old” Moonwatch. It fits! No adjustment needed, I just used the bracelet and pins from the new Speedmaster. There's a little gap between the end piece and the case, in case you are perfectly healthy (without OCD), it should be fine"

1.thumb.jpg.e95b8cc5a1cac8d7832cd24d80ff411c.jpg

Na této fotce je vidět, že na levé straně je u pouzdra škvíra zatímco napravo vůbec. I když je pravda, že na tvé fotce se to tak nezdá.

Stejně bude drahej jak pes

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tohle, díky, toho jsem si teda nevšimnul :) Ten prostor ale bude minimální, žádná tragédie, na starých Moonech běžná věc, vůle tam prostě byla.. (včetně mého tahu, teď jsem to kontroloval).. Nová reference má zkrátka jiný proporce pouzdra.. 

Pamatuji si, když jsem na své ST1 nahazoval tah 1171/633.. Přiložený nový koncovky byly lehce větší, za použití ale starých (původních) koncovek 633, vše ok ještě s lehkou vůlí.. Nový pouzdro bude mít očividně o chlup užší rozteč, i když jde pořád o 20mm.. Je to tak ale v pořádku 👍🏽 :angel:  

PS: analogicky starý tah (ten končící) asi nepůjde tak lehce napasovat na novou referenci...? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím, říct, že Omega Moonwatche decentně postavila technologicky i designově lehce vpřed, což se mi moc líbí..Je zajímavé, že nemám koule je zatím koupit, čehož budu možná časem litovat, nicméně za mě dobrý počin..., cenu v tuto v chvíli neřeším...za mě palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, rekib1 napsal:

Musím, říct, že Omega Moonwatche decentně postavila technologicky i designově lehce vpřed, což se mi moc líbí..Je zajímavé, že nemám koule je zatím koupit, čehož budu možná časem litovat, nicméně za mě dobrý počin..., cenu v tuto v chvíli neřeším...za mě palec nahoru!

Litovat nemusíš, nějakou dobu je určitě prodávat budou, takže máš čas🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, miguel napsal:

Chlapi, tak rozmyslam pri druhej flasi vina... Ma to zmysel? Stoji ten kaliber za tie prachy? Alebo nas chce Omega osmeknut? Preco ma cim dalej, tym viac taha do stareho modelu?

Pokud máš starou referenci, tak bych řekl, že to za výměnu nestojí. Počkej si na nějakou pěknou limitku - určitě něco brzy zase přijde. Pak bych s tom smysl viděl. Moje snové kombo je původní reference a nový Snoopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, miguel napsal:

Chlapi, tak rozmyslam pri druhej flasi vina... Ma to zmysel? Stoji ten kaliber za tie prachy? Alebo nas chce Omega osmeknut? Preco ma cim dalej, tym viac taha do stareho modelu?

Má to smysl, mně se líbí teda moc.. :wub: Jsem ale do Moonu magor, takže chápu, že spousta drobností, které oceňuji, jiní přejdou bez povšimnutí jako něco nezajímavého.. Ale jak se říká, ďábel tkví v detailech a u Moonwatch to platí dvojnásob.. :devil: No bude to těžký rozhodování, kdybych neměl číselník na modifikaci končící reference, tak snad půjdu do nové.. I tu sponu bych dal, na videu nový tah vypadá prostě super.. 

Tady nový YT video s hesalitkama.. :) 

před 1 hodinou, Jerryl napsal:

Ten novej je o dost hezčí, takže proč by to někdo dělal?

Pravdu máš:default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Borra napsal:

Litovat nemusíš, nějakou dobu je určitě prodávat budou, takže máš čas🙂

 

před 11 minutami, AdaMoss napsal:

Pokud máš starou referenci, tak bych řekl, že to za výměnu nestojí. Počkej si na nějakou pěknou limitku - určitě něco brzy zase přijde. Pak bych s tom smysl viděl. Moje snové kombo je původní reference a nový Snoopy.

Já už mám také flašku vína v sobě, nicméně můj názor je také, že pokud máš starou referenci, nechal bych si jí...vždy je to jen o postupu technologii, což už za ta ty roky je u Omegy přirozené a moc se mi to na ní líbí..

to Borra: máš pravdu budou asi ještě dlouho v prodeji....jak tu někdo hlasí heslo Moony do každé rodiny! :)

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...