Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 769
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za info. Větší korunka a tedy pohodlné natahování super. Absence hackingu mě na starším modelu štve, každopádně v seřízení podržení vteřinové rafičky korunkou už jsem mistr a vzhledem k tomu, že není datum, pak je to všechno otázka do 1 minuty.
Proběhl už někde pokus dát tento nový tah na předešlý model hodinek? Ten bych pak asi chtěl. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2021 v 9:46, Chosef76 napsal:

Díky za info. Větší korunka a tedy pohodlné natahování super. Absence hackingu mě na starším modelu štve, každopádně v seřízení podržení vteřinové rafičky korunkou už jsem mistr a vzhledem k tomu, že není datum, pak je to všechno otázka do 1 minuty.
Proběhl už někde pokus dát tento nový tah na předešlý model hodinek? Ten bych pak asi chtěl. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Popravdě jsem to zatím nezkoušel, podle AD by to mělo být kompatibilní.. Mám teď jen klasický Bergeon a tím se v ních nechci rýpat..:angel: Musím už konečně objednat tu zdvojenou variantu na výměny tahu.. 

před 14 hodinami, Davis napsal:

Pre mňa je step dial asi najväčšie lákadlo okrem tahu. Hacking je fajn, no bez neho viem žiť, nenastavujem hodinky nejak extra presne ani na modeloch ktore túto funkciu majú.

Mám doma předposlední ref. a tuhle nejnovější, kterou jsem původně neplánoval zatím pořizovat.. Jenže když jsem je pak viděl naživo..:wub: Kdo je fanda Moonwatch, tak ho nová reference svými detaily dostane, jsou po všech stránkách dotaženejší a lepší.. Časem se pokusím sehnat safírový dýnko, pak to bude úplná pecka :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prosím tě, napsal bys nám tvé poznatky ohledně nošení a pohodlnosti nové reference, resp. jeho pouzdra? Na forech i youtube se vyskytly informace, že pouzdro má ostřejší hrany a tudíž není tak příjemné na nošeni, jako předchozí.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Jerryl napsal:

Ahoj,

prosím tě, napsal bys nám tvé poznatky ohledně nošení a pohodlnosti nové reference, resp. jeho pouzdra? Na forech i youtube se vyskytly informace, že pouzdro má ostřejší hrany a tudíž není tak příjemné na nošeni, jako předchozí.

Díky

Nosi se stejne jako stary tritiovky.. :) Fakt je, ze spodni plocha nozek neni uz vlastne lestena, ale brousena, coz s sebou pak bude nest urcite i o neco ostrejsi hrany, ale ja nejaky diskomfort jsem nezaznamenal. Ted jsem ty hrany jeste kontroloval a ja k tomu zpracovani nemam vyhrad... Co se tace tahu, tak nijak nevycniva, nerusi, i na mensim zapesti proto opticky vypadaji mensi a lepe sednou.. Velky plus je to masakr zuzeni.. Vim, opakuju se, kdo jednou ale vyzkousi, tak uz nechce standardni tah.. Podobne to mam i u remenu = 20-16mm ideal, ale treba jsem ujetej :angel:

před 6 hodinami, vitumira napsal:

Ahoj, ptal si se sice jinde, ale jako majitel jednoho kousku si dovolím odpovědět na dotaz.

Ano, pouzdro má ostřejší hrany, ale určitě se jím nedá pořezat. Já osobně žádný snížený komfort necítím.

Podotýkám, že předchozí model jsem dlouhodobě nevlastnil, ale pouze zkoušel na ruce. A zhoršené pohodlí nového modelu jsem nezaznamenal, možná spíš naopak. Mám malé zápěstí a tah z předchozího modelu byl na mě moc masivní. 

20210429_203134.jpg

Gratulace, safirovky jsem taky zkousel, tak jak jsem normalne pro hesalit, tak u teto reference bych v klidu bral prave i ten safir, pruhled na strojovnu za to stoji, tah ma trosku vetsi smrnc a konecne plasticke logo.. Nemam to slovo rad, ale vypadaji luxusneji, hesalitovky jsou vzhledove vetsi tooly, hesalit v cistote a optickych vlastnostech beru jako o stupinek vyse.. Tentokrat to je jeste tezsi dilema proti predchozi referenci.. 🙈 

před 2 hodinami, Zmizík napsal:

Ta pruhovaná spona, to se snad musí hnusit i Lynxovi.

Otazka vkusu a take zvyku, nazivo se k tomu tahu paradne hodi..Samozrejme, chyby na nich jde najit, prostor pro upgrade tu urcite je,  ale zrovna sponu bych nechal, prusvih je regulace.. :rolleyes:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Mám dotaz na zkušenější borce než jsem já. Byl jsem osloven s dotazem, na který nedovedu odpovědět a to, že se stala taková věc: při objednání 2ks Můnů ( stejná reference ) mají jedny na lunetě tečku vedle 90 a druhé nad 90.
Jakto, když je to stejná reference objednané v jeden den...?
Přikládám foto z netu, fyzicky zmíněné hodinky u sebe nemám.
Tak dík a jsem zvědav na reakce
d9e701de35b8554d24f0d7e4dd5aa29b.jpg
e12d2259d6796996541d4ed242d39ad0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, enrico156 napsal:

Mám dotaz na zkušenější borce než jsem já. Byl jsem osloven s dotazem, na který nedovedu odpovědět a to, že se stala taková věc: při objednání 2ks Můnů ( stejná reference ) mají jedny na lunetě tečku vedle 90 a druhé nad 90.
Jakto, když je to stejná reference objednané v jeden den...?
Přikládám foto z netu, fyzicky zmíněné hodinky u sebe nemám.
Tak dík a jsem zvědav na reakce emoji2.png
d9e701de35b8554d24f0d7e4dd5aa29b.jpg
e12d2259d6796996541d4ed242d39ad0.jpg

Ahoj. Nie sú to stejná reference. Horný obrázok je predošlá reference a dolný obrázok súčasný model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...