Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
V 4. 6. 2021 v 14:09, Seamaster napsal:

Tak mrkni na ty fotky vyse z ruky na volantu... je tam krasne videt, cemu se rika step dial. Cesky asi viceurovnovy cifernik :)

Jasne, to chapu, ja myslel jestli to neni pojmenovani nejake vyfikundace, kterou stary model nema..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156
Moje to mají vedle 90... myslím, ze máme stejnou sarzi, ne?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak mám tu pokračování hodinek se stejnou REF, ale jinou tečkou u 90…
115d45fbf5580b486b81fb7e785652c8.jpg
1003026ddbcc5c874c4b003d37f42695.jpg
431aa86b14cfe026612a83d6d40ce91e.png
b651254336ffa2f51daacd4a375a3a7c.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156
Tak jestli jsem to pochopil spravne, jedna se starou referenci, jez ma asi omylem uz novou lunetu z  cal 3861.
Treba z tohoto mezitypu jednou bude rarita  
 

Myslíš, že je to omyl?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 30. 4. 2021 v 9:46, Chosef76 napsal:

Díky za info. Větší korunka a tedy pohodlné natahování super. Absence hackingu mě na starším modelu štve, každopádně v seřízení podržení vteřinové rafičky korunkou už jsem mistr a vzhledem k tomu, že není datum, pak je to všechno otázka do 1 minuty.
Proběhl už někde pokus dát tento nový tah na předešlý model hodinek? Ten bych pak asi chtěl. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Já mám informaci, že nový tah na předešlou referenci jde po nějaké drobné úpravě(údajně nějaké drobné broušení), ale že by tam sednul jen tak, to prý ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahojte mám len takú menšiu otázku.Volíte si Hesalit,len  kvôli cene, alebo histórii či lepšieho  vintage vzhľadu? Keďže pre mňa osobne by bol problém,len o pocite to kdekoľvek poškriabať. Áno čítal som celú históriu ,ktoré sú presne práve tie hodinky ktoré boli na Mesiaci. Viem aj pojem prečo je tam plastové Sklíčko. Ale keďže deväťdesiatdeväť percent ľudí v živote nevyužije to priamo na mesiaci.😀Tak len kvôli pocitu,ze máte tie prave moonwatch? Len tak premýšľam nahlas.Áno safír beriem len z praktického hľadiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jamikadze napsal:

Ahojte mám len takú menšiu otázku.Volíte si Hesalit,len  kvôli cene, alebo histórii či lepšieho  vintage vzhľadu? Keďže pre mňa osobne by bol problém,len o pocite to kdekoľvek poškriabať. Áno čítal som celú históriu ,ktoré sú presne práve tie hodinky ktoré boli na Mesiaci. Viem aj pojem prečo je tam plastové Sklíčko. Ale keďže deväťdesiatdeväť percent ľudí v živote nevyužije to priamo na mesiaci.😀Tak len kvôli pocitu,ze máte tie prave moonwatch? Len tak premýšľam nahlas.Áno safír beriem len z praktického hľadiska.

Ber verziu s čím sa viacej stotožňuješ a ktorá sa ti viacej páči esteticky. Hesalit ludia volia jednak z princípu ale jednak majú totálne odlišný charakter a auru. Veď si to skús. Zle si vybrať nemôźeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to je pravda. Ja uz mam tie svoje zo safirom.  Ja som ani neuvzoval vobec nad hesalitom. Milujem aj pohlad na strojcek. Cize safir pre mna. Ale nemal som tu odvahu si kupit hesalit. Som detailista. Hneď by mi vadil škrabanec na Sklicku😊. Ale dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...