Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

Ciste deja-vu ako s prvym koaxialom 2500A, ktory sa tiez zastavoval... Aj vtedy sa az tretia "iteracia" kalibru ukazala ako spolahliva. Najprv to riesili zmenou materialov krokovych prvkov, potom zmenou mazania a nakoniec upravou rychlosti z 28800 na 25200 BPH. Neviem, nakolko mozno tento priklad porovnavat so sucasnym problemom, ale dufam, ze 3861-icka takto neskonci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já zírám, poslední post na Omegaforums je dost děsivej.

 

"My (replacement) 3861 has now developed the fault too. Stopped straight after starting the chronograph, and did it a couple of times in a row. Damn.

Time to send it back I guess, might wait until after the holiday season though as I guess the service center probably closes down at some stage."

 

Pánbů zaplat za 1861.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, miguel napsal:

Ciste deja-vu ako s prvym koaxialom 2500A, ktory sa tiez zastavoval... Aj vtedy sa az tretia "iteracia" kalibru ukazala ako spolahliva. Najprv to riesili zmenou materialov krokovych prvkov, potom zmenou mazania a nakoniec upravou rychlosti z 28800 na 25200 BPH. Neviem, nakolko mozno tento priklad porovnavat so sucasnym problemom, ale dufam, ze 3861-icka takto neskonci...

No a vidisto, ja mam v coaxialnich Railmasterech 2xxxA, jeste to vazne bezi na 28800bph a jsou naprosto bez problemu.
Ted byly v Onyxu a zachovali jsme puvodni reseni, je to celkem rarita uz dneska.  Slo o nejaky vyvoj toho noveho kroku, stejne jako 2500D uz ma prvky pozdejsiho inhouse 8500.
Nebyla to zadna traga tehdy taky, jen se to rozmazavalo na forech jako tedka...

před 1 minutou, John_Lenon napsal:

Já zírám, poslední post na Omegaforums je dost děsivej.

 

"My (replacement) 3861 has now developed the fault too. Stopped straight after starting the chronograph, and did it a couple of times in a row. Damn.

Time to send it back I guess, might wait until after the holiday season though as I guess the service center probably closes down at some stage."

 

Pánbů zaplat za 1861.


Tak pokud trval na vymene hodinek, tak se ani nedivim ze dostal novy se starym problemem... chapu, ze se lidem nechce nechat si stourat do novych hodinek a radeji zvolili cestu vymeny, ale taky to nemusi byt vyhra.
Cimz nechci omlouvat to, ze AD to bezmyslenkovite vymeni, aniz by si overil zakulisi problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, John_Lenon napsal:

Já zírám, poslední post na Omegaforums je dost děsivej.

 

"My (replacement) 3861 has now developed the fault too. Stopped straight after starting the chronograph, and did it a couple of times in a row. Damn.

Time to send it back I guess, might wait until after the holiday season though as I guess the service center probably closes down at some stage."

 

Pánbů zaplat za 1861.

Škoda, že tam nepřidal do svého příspěvku pár detailnějších informací navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je nepochopitelný, že to AD prodávají pořád dál. Logika věci by napovídala produkt stáhnout a počkat, až si výrobce problém vyřeší. 

Jinak, nekoukal jsem úplně pečlivě, určitě je tím myšleno kus za kus hodinek? Nebo jen nový strojek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kus za kus. Urcite.  Jiny strojek by mel prece jiny SN nez pouzdro a karty, to nedava smysl.

Co se tyce toho zastaveni prodeje... o kolika problematickych pripadech se vi? V porovnani s poctem prodanych kusu?
Bylo by sice fajn udelat svolavacku, ale z vice pohledu to nedava smysl. Myslim ze resit to az kdyz se porucha vyskytne radnou opravou je spravna cesta.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se v následujících týdnech určitě dozvíme přesně.

 

Blíží se vánoce, takže počet prodaných kusů ten poletí nahoru a málokdo, kdo je chce koupit, čte hodinková fóra.

 

Což ovšem současně taky říká, že ne každý vadný kus bude na těch fórech zmíněn. 

 

Jinak s tou opravou po závadě si dovolím nesouhlasit. Podívej se, jak Tudor bolela ta kauza kolem GMT. Naopak, jako výrobce bych k tomu přistupoval vyloženě proaktivně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Peta-Biker napsal:

Možná bych se měl rozepsat o spolehlivosti kalibru Heuer H02, ale budu potichu, protože tady by odborníci řekli, že se to nemá prodávat. Podle této úvahy by dneska všechny světové značky ať už hodinkové nebo automobilove musely skončit a zavřít krám...

Tím chceš říct, že kdyby např. v BMW zjistili, že se jim u nového modelu za 1,5mega zadírá motor, že by to nechali dealery v tichosti prodávat dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nechají.

 

Já mám golfa 6 1.2 TSI, ve 160 tisíci mám 5 rozvody, je to z doby kdy firma měla problémy s řemenem/řetězem, tu kauzu zná každý...

 

Tím chci říci, že všichni výrobci mají nějaké problémy a pokud ne, lžou, ale úvaha, že se produkt stáhne z trhu plošně je nereálné...

 

A hlavně, zatím tady parta lidí a na fórech diskutuje, neví se, v jakém měřítku je problém...

 

Ale nebudu tady radši nic psát, musel bych se nasrat akorát :)

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto sorry, ale Tvoj prispevok je prinajlepsom nekorektny. Nikto tu na Omegu nekyda. Nikto sa nerozhorcuje. Ja tu nevidim ziadne "blitky". Tak Ta prosim, skusme uroven na Omega fore neznizovat osobnymi utokmi a pochybnymi prispevkami...

Ako citam, ludia len konstatuju, ze nieco nie je s kostolnym poriadkom a diskutuju, ako to Omega bude riesit. Pripominam Ti, ze tu si na fore fanusikov tejto znacky, nie jej odporcov... Urcite uznas, ze zakaznici maju pravo domahat sa riesenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, miguel napsal:

To vies Peto, asi sme narocni, ked od hodiniek za 7000 eur s bezkonkurencnym pribehom a s predchodcom, ktory slapal bez jedineho problemu, ocakavame podobne vlastnosti....

Rolex ma btw podobny problem u svych 32xx strojku. Ma tam nejakou nepromazanou cast nebo co, takze se dost velke mnozstvi novych strojku casem zacne dost zpozdovat. Hodinky za skoro 10k eur, taky bezkonkurencni pribeh a predchudce, ktery slapal bez jedineho problemu. O zadne svolavacce jsem neslysel... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex má problém u svých 3 denních strojku. Známý měl na servise 5x Sd43, šlapou -10s den, ani jednou po servise nejely v rámci +-2s.

Hodinky za 300+

Už to nechce ani řešit, nejraději by je hodil do kanálu, ale většina lidí bere Rolex jako modlu.

 

Chci jen říci, že pokud je někde problém, výrobce se k tomu postaví, od toho jsou reklamace a záleží, jak je vyřízena.

 

Řeči o tom, že se mají hodinky stáhnout z prodeje jsou prostě mimo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně. 

 

Míval jsem e90 bavo, na motoru co jsem měl, praskaly rozvodový řetězy. 

 

Bez mého přičinění mi prostě z bmw zavolali a řekli, že mám MOŽNÁ špatný řetěz a že je svolavaci akce na výměnu. Přijeďte prosím, vyměníme, děkujeme.

 

To je pro mě proklientský přístup.

 

 

A moony jsou btw. Moje nejoblíbenější hodinky, kdybych byl owg, budou to speedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebylo by tedy řešením, že když se projeví závada po 5 letech záruky, bude řekněme nějaká "redukovaná forma servisu" pro takového majitele gratis? Tedy výměna vadných dílů, promazání, seřízení - pokud nebude požadováno víc.

Upraveno uživatelem arlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...