Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 23 minutami, Jerryl napsal:

Krásný pohled ! 

Takže proběhla výměna dýnka a brzdy?

Jestli koukám správně, tak jde už o caliber 3861, který snad už plastovou kotvu nemá ani u hesalitových Moonů. Nebo se pletu?

Každopádně moc hezká podívaná na strojek! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rychlo mikroregulaci měl, takovou, že jsem ani nemusel sundat hodinky z ruky, když jsem s ní chtěl popojet. Ruka mi změní průměr z 19 na 21cm během chvilky... a stejně jsem ji nepoužíval. Prostě jsem měl hodinky jednou volnější a jednou utažený. Hlavně musí mít tak velkej L2L, aby se neotočily kolem ruky. Takže když je dobře promyšlenej náramek a velikost jeho dílků, půldílků a dobrej počet dírek ve sponě, mikroregulaci vůbec nepotřebuju. Jen mě to vede k zamyšlení, že když budu používat hodinky na tahu na neopren, budu si hrát s osičkou a přenastavovat sponu? Pěkná blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť tam si s ničím nehraješ. Zmáčkneš tlačítko push a posuneš. Nebo mi něco uniká?

před 15 hodinami, Daemonultimate napsal:

Já rychlo mikroregulaci měl, takovou, že jsem ani nemusel sundat hodinky z ruky, když jsem s ní chtěl popojet. Ruka mi změní průměr z 19 na 21cm během chvilky... a stejně jsem ji nepoužíval. Prostě jsem měl hodinky jednou volnější a jednou utažený. Hlavně musí mít tak velkej L2L, aby se neotočily kolem ruky. Takže když je dobře promyšlenej náramek a velikost jeho dílků, půldílků a dobrej počet dírek ve sponě, mikroregulaci vůbec nepotřebuju. Jen mě to vede k zamyšlení, že když budu používat hodinky na tahu na neopren, budu si hrát s osičkou a přenastavovat sponu? Pěkná blbost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Daemonultimate napsal:

Uniká, píšu to o klasický sponě s dírkama a osičkama.

Aha, chápu. U takové spony na to kašlu taky, ovšem u té, co Omega používá na potápkách, tam bych to využil, protože to je úprava tak na 5 sekund. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na novy moony se da namontovat spona ze Speedy Chronoscope s tool-less microadjust.

Koukal jsem na to na omegaforums, kde to zkouseli a je to plne kompatibilni, a da se objednat primo v butiku. Spona je o neco delsi, a ma chod neco pres 2mm.

Zacinam o tom uvazovat, jelikoz jsem nekde na pomezi clanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 3. 2022 v 19:07, Daemonultimate napsal:

Já rychlo mikroregulaci měl, takovou, že jsem ani nemusel sundat hodinky z ruky, když jsem s ní chtěl popojet. Ruka mi změní průměr z 19 na 21cm během chvilky... a stejně jsem ji nepoužíval. Prostě jsem měl hodinky jednou volnější a jednou utažený. Hlavně musí mít tak velkej L2L, aby se neotočily kolem ruky. Takže když je dobře promyšlenej náramek a velikost jeho dílků, půldílků a dobrej počet dírek ve sponě, mikroregulaci vůbec nepotřebuju. Jen mě to vede k zamyšlení, že když budu používat hodinky na tahu na neopren, budu si hrát s osičkou a přenastavovat sponu? Pěkná blbost.

Tak má neopren se dává spona s potapecskou extenzi, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...