Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

Uvazuju nad moonwatch s hesalitem. Da se na ne usmlouvat nejaka sleva u AD? Pres sedivku (treba watches world) se daji sehnat cca o 20 % levnejsi, ale zas tam asi nebude zaruka na pripadny servis u AD. Jak jste nakupovali vy? Jestli nechcete verejne, tak klido SZ. Diky. Jinak ta mikroregulace by se mi libila taky 😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 798
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 33 minutami, teg napsal:

Uvazuju nad moonwatch s hesalitem. Da se na ne usmlouvat nejaka sleva u AD? Pres sedivku (treba watches world) se daji sehnat cca o 20 % levnejsi, ale zas tam asi nebude zaruka na pripadny servis u AD. Jak jste nakupovali vy? Jestli nechcete verejne, tak klido SZ. Diky. Jinak ta mikroregulace by se mi libila taky 😀.

mate odemne SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, teg napsal:

Uvazuju nad moonwatch s hesalitem. Da se na ne usmlouvat nejaka sleva u AD? Pres sedivku (treba watches world) se daji sehnat cca o 20 % levnejsi, ale zas tam asi nebude zaruka na pripadny servis u AD. Jak jste nakupovali vy? Jestli nechcete verejne, tak klido SZ. Diky. Jinak ta mikroregulace by se mi libila taky 😀.

Koupil jsem funglovky přes Chrono24, přišly do týdne a obratem jsem je musel vrátit - protože měly dokmásaný šroubky na tahu, a nožky od nějakého superservismana. 

Vrátili všechno včetně poštovného zpátky (díky Chrono24!), a já šel radši do butiku a vzal je i s kávičkou, lupou a šiltovkou, slevy z list price u dealera nedávají - prý mají na žádané modely zákaz slev (Speedy, Zenith Chronomaster Sport, a pár dalších).

Je otázka jaký zážitek z prodeje si chceš odnést

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tomato napsal:

Koupil jsem funglovky přes Chrono24, přišly do týdne a obratem jsem je musel vrátit - protože měly dokmásaný šroubky na tahu, a nožky od nějakého superservismana. 

Vrátili všechno včetně poštovného zpátky (díky Chrono24!), a já šel radši do butiku a vzal je i s kávičkou, lupou a šiltovkou, slevy z list price u dealera nedávají - prý mají na žádané modely zákaz slev (Speedy, Zenith Chronomaster Sport, a pár dalších).

Je otázka jaký zážitek z prodeje si chceš odnést

Nakonec to vypada, ze se dohodnu se clenem fora, ktery mi nabidl funglofky. Tak snad to klapne 🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Před hodinou, Akam napsal:

tak držím palce, měl jsem možnost se polaskat, jsou fantastické. 

 

Před hodinou, teg napsal:

Nakonec to vypada, ze se dohodnu se clenem fora, ktery mi nabidl funglofky. Tak snad to klapne 🙂.

Držím palce ať to vyjde! Třeba dojde i na to espresso :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 25 minutami, EpsteinBarr napsal:

Gratulacia a velmi dobre rozhodnutie. 
Ako vidiet, kampan swatch ucel plni 🍻

Pravda je, že Moonwatche byly moje dreamwatch od první chvíle tady na foru (2007), jenomže čas je zatlačil do pozadí, než je Moonswatche zase vrátily zpět.

Upraveno uživatelem Gordon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...