Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

Ak by sa niekto chcel na Vianoce odmenit, rad prenecham prvotnu obiednavku v osialy na Moonshine gold Moonwatche, su aktualne dostupne pre mna vo Viedni, prenecham ak niekomu urobia radost. Napis spravu. Aktualne ale len na vyber z tychto troch (a novy cennik je zalostne vysoky):

image.png.52d31f2826a67ba1b9362463e60576f8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 798
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 11. 1. 2023 v 22:53, FrantisekKlm napsal:

Nepoptával někdo z vás samotnou origo gumu se sponou z Moonshine? Přemýšlím, že bych dokoupil pro svoje 3861, ale už teď se bojím, s jakou cenou se v AD vytasí.

Jo. chtěl jsem to loni kupovat... ale bylo na ně ještě brzo a nebyli schopni to objednat. Pak jsem se na to už vykašlal... Už jenom samotná ocelová Omega překlápěčka stála něco kolem 10k a teď ta premium guma k tomu. To bude solidní ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, tomato napsal:

Jo. chtěl jsem to loni kupovat... ale bylo na ně ještě brzo a nebyli schopni to objednat. Pak jsem se na to už vykašlal... Už jenom samotná ocelová Omega překlápěčka stála něco kolem 10k a teď ta premium guma k tomu. To bude solidní ranec.

Moc díky za reakci a info, čímž se i origo gumy a spony dobrovolně vzdávám :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blby dotaz - tah na moonoch je asi jediny, ktory si neviem dostelovat na ruku. Bud je to volne, alebo zase prilis utiahnute. Existuju nejake poldieliky, alebo nieco podobne u Omega? Mam tiez uncleseiko, no ale radsej by som nosil originalny tah. Aj ked sedi suprovo. Ale ten "jazycek" na zatvaranie spony sa mi stale "vybeha", ze spona sa otvori uz pri letmom zadrheli s koselou/mikinou. A mam pocit, ze ak ho este raz trosku zahnem, tak uz snad odpadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, EpsteinBarr napsal:

Asi blby dotaz - tah na moonoch je asi jediny, ktory si neviem dostelovat na ruku. Bud je to volne, alebo zase prilis utiahnute. Existuju nejake poldieliky, alebo nieco podobne u Omega? Mam tiez uncleseiko, no ale radsej by som nosil originalny tah. Aj ked sedi suprovo. Ale ten "jazycek" na zatvaranie spony sa mi stale "vybeha", ze spona sa otvori uz pri letmom zadrheli s koselou/mikinou. A mam pocit, ze ak ho este raz trosku zahnem, tak uz snad odpadne.

Když jsem potřeboval zregulovat zapínání spony, tak jsem na ten "jazýček" vůbec nechytal, ale tlakem lehce přihnul jednu z lamel spony.. Dle tohoto obrázku, třeba to pomůže :) 

nastavenispony.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze Eppstein hovori o UncleSeiko  plechovym tahu...uznavam, ze ten myslenkovy trysk neni snadne rozklicovat :)
@EpsteinBarrJinak na svy tahy Omega puldilky delavala a ted jsou i spony s mikroregulaci, jen nevim o jakym tahu mluvis

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napisal som to ako talian 🙂 ale @Seamaster to rozklicoval spravne.
- original tah omega nedokazem vhodne nastavit
- jazycek na spone na UncleSeiko tahu som bol nuteny "upravit" kombinackami, kedze sa spona velmi lahko otvara
- riesim pripadny nakup novej original spony omega s mikroregulaciou (teda, premyslam nad tym)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...