Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 798
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No....asi to nerobia sposobom hokus-pokus naslepo a ze mozno nieco z toho bude. To by v Omega museli byt velkí amateri. Co asi nie su. @Peta-Biker mozno ma nejake zakulisne informacie a mozno vidi, ze tie hodinky sa predavaju ako rozky... Za posledne dva roky ale teda Moony podrazeli riadnym sposobom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Máme :), ja pamatuji kvarcky Bondovky starší za 16, nové tenkrát stály 40, ale tak to je. V té době byl jiný plat, jiné náklady na život, jiné výrobní náklady...

 

Je jedno kdy člověk ty hodinky koupi, nikdy s nimi v delším časovém horizontu nemůže udělat chybu. Právem patří do top 10 nejlepších hodinek ever...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mám současné Moony nastavené tak, že jsou na poslední dírce ve sponě (nejdelší nastavení), dvě polohy mikroregulace jsou pro mě celkem mimo. Nechápu, proč tam dali jen dvě. To si rovnou můžu hodit na klíče tu blbinu na vytahování SIM z telefonu a posouvat si to ručně, i když ne tak elegantně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohly tam být aspoň 3 polohy no 😀 Bohužel u té původní spony je ta druhá poloha neplnohodnotná. Je tam ostrá hrana na první článku, která ten výborný tah vzhledově kazí. Škoda, že tam tu modernizovanou sponu nedali rovnou jako u zlatých verzí

7AEC7C6E-A0DD-4BA6-AA44-5AC4C2185549.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jerryl napsal:

A taky by ty proužky na sponě mohly korespondovat s proužkama na tom výsuvným článku. Kdo tohle pustí do výroby? 

Mně přijde, že tyhle drobné “vady” snad ti švýcaři dělají naschvál .. asi to považují za součást charakteru:) u japonských hodinek by se to nestalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...