Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Jerryl napsal:

Hele, to si dělají srandu?

Právě jsem koukal na ceny u Bechyněho a ceníkovka pro Speedy na tahu je cca 190 za hesalit a 220 za safír?

Co to jako je?

No a koukni na cenu Seamastru 300 zaměň za safír Moony + opravdu málo a to já teď řeším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 798
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 50 minutami, Jerryl napsal:

To je teda masakr

Co si vzpomínám, tak předchozí reference 1863 zakončovala svou éru na ceně kolem 120 za hesalit a nová 3861 začínala na cca 150.

Nebo se pletu?

Tak Bondovky si asi nekoupím🥲

Poslední verze s 1861 končila na 134.400

Fakt nevím, jestli bych je kupoval dnes. Oni snad ty na tahu budou do konce roku za 200 tis... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to a přidám se do diskuse - bo mi moje hesalitky plně vyhovují. Ze začátku jsem byl nervózní jako sáně v létě, první škrábaneček jsem málem ořval, jenže s postupem času mi to bylo víc a víc jedno a hlavně, když zvládnou pobyt v kosmu, zvládnou i mě, no ne? Takže se s nima moc nepářu, jasně, může to být bráno jako rouhání, ale jsou to hodinky do nepohody, dělám s nima všechno, pokus je mám na ruce (točím i jiný). Kolo, běh, střelba, kancl, pochody a tůry, už i jednou plavaly v bazénu.... A co usí vydržet, když jsem doma sám s dětma! Taky on ten hesalit má takovou divnou vlastnost, po určité době některé škrábance mizí (jak se asi leští o rukáv) a tak je úroveň podrápanosti pořád stejná.

Jsou to hodinky na kažodenní nošení, nebál bych se toho. A navíc se mi víc líbí to plné dýnko. Navíc mám pocit, že původně u Omegy asi nikdo nečekal, že se to stane takovým artiklem, mám pocit (možná se mýlím), že to bylo původně vnímáno a bráno jako takové fajnové tooly pro aktivní lidi a to co je to dneska (cenový masakr) je dáno jen dobou a tím, že se proměnily ve statusovou věc, trochu. Ale to se pouštím do nepodložených spekulací, neberte mě úplně za slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem fakturu

Těch pod kilo bylo ještě v roce 2020, mimochodem v roce 2008 mi je nabízeli za 75. Ale to beru jako ok - zdražení od 2008 do 2020 = 25k,

Ale od 2020 do 24 skoro kilo , ano po cestě je změna reference. 

Jaká jde dnes ukecat sleva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Leviathann Podpisujem 👍 
Sice mam zafir (2021), ale to mi nepride nejak extra podstatne. Su to hodinky na opekacku, do lesa, na zahradu a kazdu normalnu aktivitu. Do bazenu som svoje este nevzal (a nevezmem), ale uzivaju si 🙂 a bavia ma. Kebyze sa ma "vydestilovat" esencia chronografov, moony su jej zobrazenim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Leviathann napsal:

Nedá mi to a přidám se do diskuse - bo mi moje hesalitky plně vyhovují. Ze začátku jsem byl nervózní jako sáně v létě, první škrábaneček jsem málem ořval, jenže s postupem času mi to bylo víc a víc jedno a hlavně, když zvládnou pobyt v kosmu, zvládnou i mě, no ne? Takže se s nima moc nepářu, jasně, může to být bráno jako rouhání, ale jsou to hodinky do nepohody, dělám s nima všechno, pokus je mám na ruce (točím i jiný). Kolo, běh, střelba, kancl, pochody a tůry, už i jednou plavaly v bazénu.... A co usí vydržet, když jsem doma sám s dětma! Taky on ten hesalit má takovou divnou vlastnost, po určité době některé škrábance mizí (jak se asi leští o rukáv) a tak je úroveň podrápanosti pořád stejná.

Jsou to hodinky na kažodenní nošení, nebál bych se toho. A navíc se mi víc líbí to plné dýnko. Navíc mám pocit, že původně u Omegy asi nikdo nečekal, že se to stane takovým artiklem, mám pocit (možná se mýlím), že to bylo původně vnímáno a bráno jako takové fajnové tooly pro aktivní lidi a to co je to dneska (cenový masakr) je dáno jen dobou a tím, že se proměnily ve statusovou věc, trochu. Ale to se pouštím do nepodložených spekulací, neberte mě úplně za slovo.

Vidím to stejně chci hodinky nosit a užívat. Takže pomalu opouštím vizi dvou verzí moonů…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Jerryl napsal:

Našel jsem fakturu

Těch pod kilo bylo ještě v roce 2020, mimochodem v roce 2008 mi je nabízeli za 75. Ale to beru jako ok - zdražení od 2008 do 2020 = 25k,

Ale od 2020 do 24 skoro kilo , ano po cestě je změna reference. 

Jaká jde dnes ukecat sleva?

Taky by mě zajímalo kolik prodají moonů dnes oproti předcovid rokem… Třeba SMP mi nepřijde že zdražily o tolik…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Humanzero napsal:

Taky by mě zajímalo kolik prodají moonů dnes oproti předcovid rokem… Třeba SMP mi nepřijde že zdražily o tolik…

Sa to riesilo uz xyz krat, precitaj si aj ine vlakna. Smp na tahu, ofiko ad, brezen 2020 som bral za 3700. Cize ozaj…nezdrazili o tolik? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...