Přejít na obsah

Nové Omega Speedmaster Professional 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 801
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, Jerryl napsal:

Něco jsem také zaslechl

Jak se to u tebe projevilo?

presne tak ako vsade pisu, spustim chronograf a zastavia sa cele hodinky, ak ho opat stopnem tak sa rozbehnu dalej, dnes to urobilo prvy krat cca po 2 mesiacoch, ale nosim ich nonstop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevypadá dobře.

Co jsem četl, tak to řešili snad lepším promazáním toho dílu, ale o definitivním řešení u nových kusů jsem nečetl.

Na to by měla být svolávačka jako u aut. Štve mě, že pokud si takové hodinky někdo koupí do sbírky a třeba je nenosí, tak se závada nemá šanci projevit. Pak je za 10 let někomu prodá jako netknutý a on to odskáče, protože záruka už je pryč.

Dej nám pak prosím vědět, jak to dopadlo.

Držím palce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Jerryl napsal:

To nevypadá dobře.

Co jsem četl, tak to řešili snad lepším promazáním toho dílu, ale o definitivním řešení u nových kusů jsem nečetl.

Na to by měla být svolávačka jako u aut. Štve mě, že pokud si takové hodinky někdo koupí do sbírky a třeba je nenosí, tak se závada nemá šanci projevit. Pak je za 10 let někomu prodá jako netknutý a on to odskáče, protože záruka už je pryč.

Dej nám pak prosím vědět, jak to dopadlo.

Držím palce!

problem je s "bushingom" centraleho kolesa, neviem jak to presne prelozit ale nieco ako trecie lozisko v ktorom je ulozena oska kolesa, nezadarilo sa im s materialom a vytvara sa tam nejaky bordel co sposobuje trenie a teda stratu vykonu, typicky spustenie chronografu sposobi vacsiu zataz a hodinky uz nemaju dostatok krutiaceho momentu a zastavia sa

sucastou opravy je vymena toho loziska za nove z ineho materialu a tiez vacsie mnozstvo oleja na tom mieste, postihnute hodinky budu opravovat na zaruku a postupne budu implementovat tuto zmenu uz v tovarni na kazdy novy kus, ale to sa zo dna na den neurobi, dokonca aj u hodiniek u ktorych sa to neprejavilo to budu menit pri prvom servise

inak cela diskusia na omegaforum je tu:

https://omegaforums.net/threads/3861-movement-broken-update-read-first-post.120071/

Upraveno uživatelem 108
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je podla mojho nazoru velke pochybenie Omegy. Predavam hodinky, ktore "zachranili kozu astronautom z Apolla 13", tvrdim, ze su rovnako dobre, ako originaly a ony sa mi pri spusteni chrono zastavia...  Samotny sposob opravy sa mi tiez velmi nezda (vymenim lozisko a nadrb*m viac oleja)... Budeme to tu urcite so zaujmom sledovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, miguel napsal:

Tak toto je podla mojho nazoru velke pochybenie Omegy. Predavam hodinky, ktore "zachranili kozu astronautom z Apolla 13", tvrdim, ze su rovnako dobre, ako originaly a ony sa mi pri spusteni chrono zastavia...  Samotny sposob opravy sa mi tiez velmi nezda (vymenim lozisko a nadrb*m viac oleja)... Budeme to tu urcite so zaujmom sledovat. 

to je dan za vyvoj, je to uplne novy kaliber a taketo veci sa stavaju, neni to prvy ani posledny krat, to lozisko budu menit za uplne iny material takze predpokladam ze uz by to potom malo byt ok

tym nechcem povedat ze ma to tesi ze mi budu rozoberat 2 mesacne hodinky a budem na ne cakat dva mesiace, ale tak uz som si za zivot zvykol, ja mam takzvany "dotyk smrti", coho sa chytim to sa pokazi, o autach ani nehovorim :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně! Apollo 13, alternativní situace: v hlavní roli Omega Speedmaster cal. 3861

Lowell říká: prosím tě, změř mi 14 sekund, máme na to jedinej pokus.

Swigert zmáčkne stopky - hodinky se zastaví a on řekne, kluci jsme v prdeli, protože Omega to pojebala, takže tady všichni chcípnem.

To by asi nebyla dobrá reklama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a to že to vymění při 1. servise za 20 tisíc, to mě moc nepovzbudilo.

Koupit si nový hodinky a hned se těšit na servis. Jsem zastánce toho, že když něco není rozbitý, tak se do toho nemá hrabat.

Zajímalo by mě, kolik starých Moonů procházelo pravidelným servisem a žijou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Borra napsal:

No tak to by mě mrsklo! Koupit je za ranec a pak tohle! Nerozumím tomu, vždyť než ten stroj pustí mezi lidi, tak ho přeci nějakou dobu testují a na tohle se nepřišlo? Dobře už bylo🙂

Auta stojej vyrazne vetsi ranec a taky chodej na svolavacky. A jeste vetsinou nemas cim jezdit. Hodinky vezmes jiny. Vzdyt jsou to jen hodinky. Hlavne v klidu. A taky super, ze mam predchozi generaci 😀😀😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ted tahle debata ziskava asi malinko jinej rozmer a jsem zvedav, jak rychle a efektivne se k tomu Omega postavi. Uprimne, pokud to bude jako u Tudoru a jeho GMT, tak potes koste. Ja vim, ze se problem asi ve finale plosne dari resit, ale bejt majitelem novyho Speedmasteru, radost fakt nemam. A to teda ani trochu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...