Jump to content

Nové Omega Speedmaster Professional 2021

dabelM

Recommended Posts

V 5. 11. 2023 v 20:15, Campino napsal:

@EpsteinBarrpravdu ty máš že v 2020 sa dali SMP kúpiť za 3,7 ale retail bol 4,8😉rovnako Moony so “starým” kalibrom boli v 2020 RP za 5,5 ale s prichodom nového razom cena poskočila o25% na, ako píšeš RP 6,9 a dali sa kúpiť za 6,1. Akurát vtedy ak ti AD nedal zľavu min. 15% tak si sa otočil na päte😀dnes je žiaľ, ako píše @Vortex-Tempussituácia doametrálne odlišná a ak ti dá AD 10% odchádzaš rozradostený😂

čiže jediné východisko je také, ak sa ti cena nepáči, nekupuj to😀 …akurát ak niekto nekúpil v “dobrých časoch” môže mu to dnes byť ľúto🙂

V 22-2-2022 jsem koupil jsem 3861 SMP u dealera z plnou retail cenu, tak nějak jsem si říkal že to datum má hezkou symboliku - zvlášť když to bylo úterý. O slevě se ale nechtěli bavit, vydyndal jsem si od nich čepku a lupu. Zanedlouho poté zvyšovali cenu, a pak ještě několikrát. Teď si zpětně říkám, že to nebyl špatný kauf.

• Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 15 hodinami, tomato napsal:

V 22-2-2022 jsem koupil jsem 3861 SMP u dealera z plnou retail cenu, tak nějak jsem si říkal že to datum má hezkou symboliku - zvlášť když to bylo úterý. O slevě se ale nechtěli bavit, vydyndal jsem si od nich čepku a lupu. Zanedlouho poté zvyšovali cenu, a pak ještě několikrát. Teď si zpětně říkám, že to nebyl špatný kauf.

tak ceny len porastú...a z tohto pohľadu to zlý kauf nebol😉

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mně to příjde šílený a zbytečný. To, že to působí komediantsky nevkusně jsme tu už řešili, ale myslím, že i většina ženských ocení víc hodinky od nějaké luxusní módní značky a stojí to zlomek tohoto...

V 16. 1. 2024 v 9:17, tikzot napsal:

Já sem zvědavej na nový Apolla.. modrá keramika by byla boží💤

Černá keramika jako u minulé verze :cool02:

Pásek guma (byla kůže), spona titanová (byla keramická) a údajně překlápěcí (byla trnová).

Nápis TACHYMÉTRE na lunetě už bohužel není žlutě.

Upgrade strojku a malé sekundovky, ale taky pořádný "upgrade" ceny :(

Jiných změn jsem si nevšiml.

https://monochrome-watches.com/2024-updated-omega-speedmaster-dark-side-of-the-moon-apollo-8-co-axial-master-chronometer-chronograph-31092445001001-introducing-specs-price/

2024-Omega-Speedmaster-Dark-Side-Of-The-Moon-Apollo-8-Master-Chronometer-calibre-3869-9.jpg

• 3 weeks later...

Dobrý den,

hodinky jsem pořídil zde na foru a po roce a něco nošení, nenošení jsem ve chvilce volna pozoroval průhled na strojek a všiml jsem si pod dýnkem nějaké nečistoty. Za mého vlastnictví hodinky nebyly nikde na servisu a předpokládám, že předchozí majitel také servis neřešil (v době koupě měly hodinky cca 1 rok).

Mohlo by to být např. mazivo? Nejde to líp nafotit a je to "přilepené" na sklo. Je to řešitelné v rámci záruky??

Děkuji

SMP.jpg

před 15 hodinami, r4ch3c napsal:

Dobrý den,

hodinky jsem pořídil zde na foru a po roce a něco nošení, nenošení jsem ve chvilce volna pozoroval průhled na strojek a všiml jsem si pod dýnkem nějaké nečistoty. Za mého vlastnictví hodinky nebyly nikde na servisu a předpokládám, že předchozí majitel také servis neřešil (v době koupě měly hodinky cca 1 rok).

Mohlo by to být např. mazivo? Nejde to líp nafotit a je to "přilepené" na sklo. Je to řešitelné v rámci záruky??

Děkuji

SMP.jpg

Ať je to cokoliv, já bych to tam mít nechtěl.  I kdyby to nebylo nic, co by ty hodinky nějak limitovalo, dost by mne to dráždilo... Podle spony a tahu jde nejspíš o nový model, takže v záruce zřejmě jsou, myslím, že s tím v servisu nebudeš mít problém.

před 16 hodinami, r4ch3c napsal:

Dobrý den,

Děkuji

SMP.jpg

Měl jsem takové bílé smítko u Breitligů, za pár měsíců od koupi se zkrátka objevilo na ciferníku. V rámci záruky mi ho bez problémů vytáhli a hodinky i seřídili. Tak snad to funguje i u Omegy.

Děkuju za reakce.

Mám z toho docela bobky, aby to náhodou nespadlo do strojku a nebyl malér na světě. S hodinkama se teď bojím vůbec pohnout 😬 Spojím se s panem Kalivodou z Onyxu.

Díky díky

• 4 weeks later...
před 2 hodinami, Kid_A napsal:

Alasky se vrati v ramci nejake nabudene limitky - Speedy Tuesday No. 3

Ja myslim, ze Robert-Jan Broer nekde psal, ze ST No. 3 v dohledne dobe nebudou, ze se na to Omega netvari...