Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 23


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Zjistuji, ze lidi jsou tak zblbli z tech narizeni, ze uz vetsina vyhorela. Klidne at vsechno znovu pozaviraji. Mne uz je to taky jedno. A tu vakcinu at si strci do zadele. Vsichni se chteji dozit vysokeho veku a jakmile jsou stari, tak jsou nasrani, ze jsou uz stari. Ze na ne stat + pojistovny serou a jsou pro spolecnost jen pritezi............ 

No a jak to mate vy, bratia z Hornich Uher? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informacie z Hornych Uhier mam teda len zprostredkovane, ale co viem, tak tam ludi stale strasia, ze ked nebudu posluchat a plosne sa testovat, tak dopadnu ako Cesi.

Inak osobne myslim ze casom aj tak vsetci masivne rozvolnime covid-necovid, smrt hladom totiz nie je o nic prijemnejsia nez smrt udusenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si to teda taky nemuzu vynachvalit. Po 11 letech mam konecne neco jako work-life balance. Mam pravidelnou stravu, pravidelny rezim, mam cas behat, chodit se psem a venovat se stavbe domku. No a sem tam mezi vybiranim barvy kuchyne a prochazkou se psem skocim na call s Amikama, pak rozdam praci v tymu a jdu zase pokracovat. Uz se mi do predchoziho rezimu teda nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo mi pridali uz ted v listopadu...stacilo rict, ze moje zena se tesi do prace a ja zvazuju jit na rok na rodicovskou. Pred rokem byla neslychana drzost pozadat o home office na par dni a schvalovat to muselo buh vi kolik lidi a it trvalo tyden zrizeni pristupu. V breznu se u nas ze dne na den zridilo tisice pristupu pro praci s domova...najednou to nebyl problem. Do dneska se tomu smeju. Jak rikam zlaty kovid! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covid a homeoffice je parada. Ne ze bych pred tim nejak moc delal, ale tohle je splnenej sen. Uz se tesime na treti vlnu v lednu, za cez dekujeme nasi neschopne vlade, nenazranym restauraterum a majitelum baru a klubu, a jejich nablblym zakaznikum 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...