Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 23


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
před 3 hodinami, Bert napsal:

Oslovili mne ti chlápci, co teď provozují Mimibazar. Přemýšlejí o další akvizici. Původně chtěli koupit norníka (nornik.net), pak ale zjistili, že tady jsou mnohem větší kurvy. Tak co, za kolik vás mám prodat?

Já ti nevím náčelníku, nejsou náhodou na norníkovi spíše čuráci než kurvy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to viděl naopak. Vy s mnoha příspěvkama jste už rigidní a máte pevné názory. Nic pro nové komerční aktivity.

Naopak my, "panenští" se ještě dáme ovlivnit a skrýváme velký potenciál  dojení. Takže čím míň aktivní člen, tím dražší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Bert napsal:

Oslovili mne ti chlápci, co teď provozují Mimibazar. Přemýšlejí o další akvizici. Původně chtěli koupit norníka (nornik.net), pak ale zjistili, že tady jsou mnohem větší kurvy. Tak co, za kolik vás mám prodat?

To bude pruser, az se po slouceni databazi zjisti, ze vetsina chronomagoru uz je davno i na nornikovi 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Prochy68 napsal:

presne tak, vanoce jsem uz na home office poresil, ted premejslim co jeste koupit abych se neunudil

Nech si poradit od paní ministryně :D

https://www.novinky.cz/vanoce/clanek/dejte-detem-pod-stromecek-dluhopis-vyzyva-cechy-schillerova-40344674#dop_ab_variant=0&dop_req_id=g1n9siM9tIe-202012090843&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

S investičním dluhopisem tak podle kalkulačky získat po šesti letech při investici 100 000 korun získat 6151 korun, což s ohledem na inflaci není mnoho.”
:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, McStinger napsal:

Jo, ale hlavne balkánska hudba, to je moja srdcovka. V tomto smere vám tam Cigáni a Turci zanechali fantastické dedičstvo.

A tohle jsi videl?

https://www.csfd.cz/film/198989-guca/prehled/

U tohohle mam najezene vsechny chlupy na tele.

https://en.wikipedia.org/wiki/Le_Mystère_des_Voix_Bulgares

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Anela napsal:

bude konecne zavedena regulace prodejnich cen s povolenou horni hranici?

mam nasetreno na suby za 100 a moony za 60. aktualni sroubovani prodejnich cen me stve, protoze se netyka jen predrazenych machrindex znacek, ale uz i socialnich japoncu

Aby tohle konecne nastalo, je potreba zridit komisi cenotvurcu a kazdy si bude muset zalozit vlastni vlakno s hodinkami a cenami, za ktere je poridil.

Konecne si budu moct koupit Daytony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, marecenator napsal:

Aby tohle konecne nastalo, je potreba zridit komisi cenotvurcu a kazdy si bude muset zalozit vlastni vlakno s hodinkami a cenami, za ktere je poridil.

Konecne si budu moct koupit Daytony.

Tak to ne!!! Pokud komisi, tak kolektivizační. Jsem pro založení JHD (Jednotné hodinkové družstvo) a kolektivizaci všech hodinek členů Chronomagu. Komise pak SPRAVEDLIVĚ přerozdělí hodinky dle kolektivizačního klíče, známého též jako karlovarská losovačka. Buržoazní živly (majitelé hodinek s výrazným machrindexem) budou exemplárně potrestáni a viditelně označeni "chytrými hodinkami" z Aliexpressu na levém zápěstí. Zároveň nebudou mít možnost se podílet na výhodách kolektivizace a budou tzv. OWG.

Tak jako se osvědčila kolektivizace a znárodnění v minulém století a pozvedla naše zemědělství a průmysl na světovou úroveň a umožnila všem občanům se podílet na jejich výdobytcích, tak i tato hodinková revoluce pozvedne toto fórum. Zmizí závist, pomlouvání, rozepře a nastane celohodinkový mír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Kotlick napsal:

Tak to ne!!! Pokud komisi, tak kolektivizační. Jsem pro založení JHD (Jednotné hodinkové družstvo) a kolektivizaci všech hodinek členů Chronomagu. Komise pak SPRAVEDLIVĚ přerozdělí hodinky dle kolektivizačního klíče, známého též jako karlovarská losovačka. Buržoazní živly (majitelé hodinek s výrazným machrindexem) budou exemplárně potrestáni a viditelně označeni "chytrými hodinkami" z Aliexpressu na levém zápěstí. Zároveň nebudou mít možnost se podílet na výhodách kolektivizace a budou tzv. OWG.

Tak jako se osvědčila kolektivizace a znárodnění v minulém století a pozvedla naše zemědělství a průmysl na světovou úroveň a umožnila všem občanům se podílet na jejich výdobytcích, tak i tato hodinková revoluce pozvedne toto fórum. Zmizí závist, pomlouvání, rozepře a nastane celohodinkový mír.

Tak..uznavam, ze o tom asi neco vis, resp. mas presnou predstavu, jak by to mohlo fungovat; ze ty mas ambice byt precedou!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marecenator napsal:

Tak..uznavam, ze o tom asi neco vis, resp. mas presnou predstavu, jak by to mohlo fungovat; ze ty mas ambice byt precedou!

 

Tak sám bych si netroufnul, ale když to po mě tak chcete, tak já to beru 🙂 

Zkušenosti habakuk, babička z kulacké rodiny mi všechno pěkně povyprávěla, takže přesně vím jak na to soudruzi šli. Hodlám aplikovat bezezměn. 

Rovnou si píšu:

@marecenator přibrat do předsednictva, ale nasadit tajné sledování, zatím není možné mu věřit

@pato31681 je podezřelý z protikolektivizační činnosti (má kecy), zřejmě majitel buržoazních značek hodinek.

@Petr R upozorňuje, že naše myšlenka není dost pokroková, upřednostňuje jiná politická uskupení. Nabídnout spolupráci na likvidaci sdílečských živlů, pokud nepřijme diskreditovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...