Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 23


Doporučené příspěvky

Se tedy opravuju a na základě náčelníkem linkovaneho plánu  (to psal student střední zdravotnické školy, že jo? ;) ) jaro ve svém předchozím příspěvku na letní prázdniny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

 .... Tome, já bych se neunáhloval. To dílko je opravdu hodno chovance zvláštní školy, ale Tebou vypočtený termín bych ještě raději posunul na dobu o něco pozdější. Možná to ještě nevíš, ale tahle skvělá republika má od neděle nového zmocněnce pro očkování. Je jím samotný velký A.B. Což asi hovoří za všechno ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně tam pobavilo to kde se bude vakcinovat. No hlavně u nějakýho doktora, pak ještě u doktora, samozřejmě i u doktora....jo a ještě taky u doktora a nejspíš i u doktora.

A taky konstatování že se vůbec neví jak dlouho to působí, což je jen o trošičku lepší než kdyby se nevědělo jestli to vůbec působí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Diky, jsem ani netusil, ze neco takoveho uz maji... nicmene zda je moznost si vybrat vakcinu tam neuvadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... a dělají je ze řepky !!! 
Hele sorry jako, ale dneska ukazovali v telce, že mají jeden mrazák kam do dají a pak se to bude ředit řepkovým olejem.
AB hned kontroval, že letos žádnou řepku nesklidil, pančto mu ji sežrali motýle a tudíž není ve střetu zájmů.
Tipuju, že řepka bude mít správný třídní původ, ideálně z geneticky modifikovaného osiva. Tím pádem bude vhodná pro ředění RNA vakcín a nebude způsobovat korozi čipů od Billa Gatese.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, straspol napsal:

.... a dělají je ze řepky !!! 

Zdatní obchodníci si dovedou spočítat, v jakém poměru je vhodné kvalitní matroš "nařezat", aby byl maximalizován zisk... :smoke:

Apropos - vzhledem k tomu jak funguje tenhle sranda stát, kdo očkovaným zaručí že měsíc (!) po první dávce pro dotyčného bude k dispozici i druhá = kompatibilní od té samé firmy? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit, která buzna vymyslela, že pokud umře v nemocnici pacient s covidem, tak nemocnice dostane více peněz z pojišťovny???

Kamarádovi umřela teta, kterou měli na vejminku. A po dotazu personálu nemocnice, zda můžou napsat, že zemřela s covidem, že za to dostanou více peněz, mě trochu zamrazilo v zádech...............všechny ty mrdky bych nechal vyházet z okna. Kurva, to je doba. Bljat! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, odjinud napsal:

, bohužel včetně mRNA vakcíny od firmy Moderna, která údajně zasahuje do lidské DNA. Vím, že prej nepodložené, na druhou stranu zase nechci zbytečně riskovat.

Proboha, tohle je klasickej hoax. Přepis z RNA do DNA není možný, funguje to pouze opačne. Respektive jediný známý případ je virus HIV, který používá enzym reverzní transktiptázu. Tuhle cestu si ale opravdu Moderna nevybrala. Funguje na stejném principu jako vakcína od Pfizeru, která je také mRNA. Pokud máš zájem o podrobnosti, tak víc například Reuters.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...