Přejít na obsah

Předvánoční flame volume 23


Doporučené příspěvky

Ja si spise myslim, ze jste uz fseci tak dojebani tim zmatkem okolo, ze uz ani neumite poradne flejmovat. Sedite si u tech svych trezoru s Roladama, cumite do blba a nostalgicky vzpominate na casy, kdy vam hrali na ruce vietnamske digi koupene v podchodu. To byla doba. A dobre vam tak, chasko lina. A dnes: Honic ega s hnusnyma wocema na ruce, sedi v hnusnem aute, ktere nema ani blinkry.........No co, ze? Hlavne ze je to drahy. Bljat! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
před 6 hodinami, geometr napsal:

No jo no, nějakej hňup splete v nějakým internetovým inzerátu na nějakým pochybným internetovým serveru český koruny s éčkama a už je (ne)veselo.

Neviem ci koruny s eckami, ale hrusky s jablkami urcite. Pokial hladam borca co sa dokaze povrtat v turbe od Piatkaa a vrati ho v lepsom stave, nez v akom ho dostal, tak mi predpokladam bude celkom jedno kolkymi jazykmi a ci vobec hovori. Pokial hladam pohladnu rusky hovoriacu predavacku, tak tam zase watchmaking skills nebudu asi az take podstatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci koruny s eckami, ale hrusky s jablkami urcite. Pokial hladam borca co sa dokaze povrtat v turbe od Piatkaa a vrati ho v lepsom stave, nez v akom ho dostal, tak mi predpokladam bude celkom jedno kolkymi jazykmi a ci vobec hovori. Pokial hladam pohladnu rusky hovoriacu predavacku, tak tam zase watchmaking skills nebudu asi az take podstatne.
No obávám se, že jazyková vybavenost je namístě. Školení a technologické cokoliv budou určitě cizojazyčné.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci koruny s eckami, ale hrusky s jablkami urcite. Pokial hladam borca co sa dokaze povrtat v turbe od Piatkaa a vrati ho v lepsom stave, nez v akom ho dostal, tak mi predpokladam bude celkom jedno kolkymi jazykmi a ci vobec hovori. Pokial hladam pohladnu rusky hovoriacu predavacku, tak tam zase watchmaking skills nebudu asi az take podstatne.
No obávám se, že jazyková vybavenost je namístě. Školení a technologické cokoliv budou určitě cizojazyčné.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, petr_cha napsal:

Patek jebe rolexky
Ja uz nemam ani na kecky
Levou pravou zezadu
Furt mne mrvej zabavu
Soustredim se zase
Tourbillon mam v kapse
Ale uz to bude uz
Asi koupim nuz
ci hrnek na kavu
Tohle forum po pravu
Leze lidem na hlavu..

Hezke Vanoce vsem, co maj mechanicke hodinky... a pijou kafe... 😛


 

pockej pockej, jak jako hezky vanoce? co kdyz tu nekdo je jineho vyznani a vanoce neslavi. ty nevis, ze se ma spravne a korektne prat "hezke svatky"? to jako neuznavas jinou nez krestanskou viru? tzn nerespektujes tady kolegy s jinym vyznanim? takze teoreticky nerespektujes nikoho. tedy logicky ani mne (nezavisle na vire, protoze moje vyznani neznas...). takze bych to mohl klidne vzit jako osobni urazku...  a ja to tak vlasnte beru! BUDU SI STEZOVAT!!!

:DDD

hezke vanoce, resp. treti adventni nedeli vsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co je podle tebe spravne otoceny hajzlak, hm? hajzlak jedine over not under

vanoce? ceskou tradici? dyk sme nejateistictejsi narod ever. a o budoucnosti tohodle naroda a jeho "tradic" by se taky dalo polemizovat

(clovek se tady musi setsakra snazit o jakejkoliv flejm, ani nevis, jak dlouho mi trvalo premejsleni o tom prispevku :D doufam ze je jasny, ze jde o nadsazku i bez pouziti tagu a smajliku. i kdyz teda ten hajzlak je asi mylsenej vazne... kdyz to vidim under tak to hned otacim over)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...