Přejít na obsah

Citizen Promaster SST


quattroRS

Doporučené příspěvky

Zdravím, v poslednej dobe ma zaujali hodinky Citizen Promaster SST. Viem, že z tohto typu existuje viac verzií, ale chcem sa opýtať, či je tu niekto, kto tieto hodinky vlastní, a má s nimi nejaké skúsenosti. Zaujíma ma funkčnosť, použiteľnosť, odolnosť, a celkový dojem z používania týchto hodiniek. Privítal by som aj fotky majiteľov týchto hodiniek, ktoré by mi mohli tieto hodinky lepšie spoznať. Je totiž možné, že v budúcnosti opustím značku Casio, a prejdem k značke Citizen, ale nateraz ešte nie je nič definitívne. 

JW0097-54E.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás patří Citizen k těm nejkvalitnějším hodinkám, takže obecně máme zkušenost velmi dobrou. Neteče do nich, strojky a solár jsou kvalitní, povrchové úpravy patří k těm nejlepším / nejtrvalejším. Konkrétní zkušenost s tímto modelem bohužel nemám, ale všiml jsem si, že ho máme nyní v 30% akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiří Štencek Nikdy mě to na Vaše webu nepřišlo tak výrazné, ale ten rozdíl v promo fotce, která je tu vložena a ve fotografii SST na eshopu je obrovský... ty fotky u mě vyvolaly přesně opačné pocity - po otevření tohoto vlákna mě zaujaly pěkně provedené detaily na hodinkách ... po otevření fotek ve slevové akci jsem měl pocit naprosto opačný - že za to bych nedal ani tu slevovou cenu - je to škoda, člověk se s většinou hodinek seznámí nejprve na webu a už nakrmený nějakým pocitem a nalomený zájmem se jde podívat na realitu... ta určitě nakonec rozhoduje, ale když se oko předem nenamlsá, tak se ani není na co jít dívat... ale opravdu jsem si toho všiml až teď při přímém srovnání a snad je to jen případ těchto nešťastných Citizenů...

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto s tebou souhlasím. Fotky jsou to příšerné a musíme je přefotit. Hloupé je, že ani od dodavatele nemáme slušnou fotku. Díky moc za popostrčení. 

Jinak se snažíme dělat vlastní fotky ve vysoké kvalitě, aby měl zájemce co možná nejvíc pohledů. Namátkou fotky Bulova Frank Sinatra jsou z naší dílny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi na to jak je Citizen renomovana a hodnotná značka, tak bych vynechal modely s digi displejem. Vždy to bude evokovat podradne digitalky. Alespoň ve mě. I když třeba model JY8020 není levný ani technický slabý, ale ten displej to vždy srazí. Zase muj subjektivní názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 12. 2020 v 14:38, Jiří Štencek napsal:

Naprosto s tebou souhlasím. Fotky jsou to příšerné a musíme je přefotit. Hloupé je, že ani od dodavatele nemáme slušnou fotku. Díky moc za popostrčení. 

Jinak se snažíme dělat vlastní fotky ve vysoké kvalitě, aby měl zájemce co možná nejvíc pohledů. Namátkou fotky Bulova Frank Sinatra jsou z naší dílny.

Chcem sa spýtať, tieto hodinky majú okrem solárneho pohonu aj rádiom riadený čas??? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co je to dnes dobrý, rádiem řízený čas? Hranice se zavírají, zákaz vycházení za rohem, natožpak abych se dostal do jiného časového pásma.
Hodinky beztoho dělají pár vteřin do roka, a já jsem rád, že mám soběstačný offlajnový strojek (A neplatím za vyfikundaci kterou nevyužiju) co mi nenapadne nějáký zlý hekr.

Tak to covidím já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rešpektujem tvoj názor v tomto prípade, a nič proti tomu nemám, ale ja tie nezmyselné nariadenia kvôli covidu nedodržiavam, lebo viem, aký je skutočný zámer týchto nariadení 🙂 Čo sa týka rádiom riadeného času, zvykol som si na presnosť, lebo som už niekoľko typov takých hodiniek mal 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SSTcka sem nejaky patek mel a pustil sem je kamosovi, kteremu se dost libily. Je s nima spokojeny. 

Osobne sem proti nim nemel vytku. Magicka hra rucicek po zapnuti chronometru mne neprestala bavit ;-). Jen nejsem chronovy a bal sem se, ze je dojebu ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...