Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já je nebral, ikdyž cena/výkon a vzhled u tohoto modelu je parádní. Počkám si na 40mm variantu v broznu, kterou spouští do 14ti dnů. Rozhodně chci vyzkoušet i tah. Grafitově temný cifr v kombinaci s bronzem vypadá super.

Jakou jsi vybral barvu?

zelos.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Od vcera na ruce. Jeste vic lituju, ze sem nevzal tenkrat titanove 42mm. Tyhle ac oznaceni 40mm, tak 40mm nikde nemaji. Jsou trochu vetsi, hodne nositelne, ale oproti titanove 42mm verzi nemaji rychlostelovaci sponu. Oproti Hammerheadum nikde zadna ostra hrana na lunete a vyborny chod lunety. I lepsi lumi maji. Zatim spokojenost.

IMG_20210312_115124(1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zelos má nové Hammerheady - designově se drží původní verze. Původní verze je ukončena - nastupující má být pravděpodobně dostupnější a uživatelsky příjemnější varianta. Rozdíly - změna z WR1000 na WR300. Toto asi nikomu překážet nebude. Absence héliového ventilu na novém modelu asi taky není zásadním bodem. Úprava provedení ruček s plnou lumi - pravděpodobné čitelnější, i když předchozí verze byla víc svá. Snížení pouzdra - z předchozích 17mm vč. skla na současných 13mm - to považuji za veliké plus. Nově je osazeno pouze Seiko NH35 - to považuji za mínus. Na druhou stranu předchozí verze se stejným strojkem začnala na 550USD a nyní je na 350USD, to je zase příjemná změna. 

Celkově se mně Hammerheady vždy líbily . změna WR mně nijak nedráždí, snížení pouzdra je skvělé... trochu mně vadí posun designu a takových detailů jako provedení loga (dříve reliéfní "kovové" provedení, nyní tisk) a ten strojek. Být to osazenou Miyotou 9015, tak bych do toho asi šel... tento strojek prostě už doma mám v bronzovkách a nechci mít X krát přebalené to stejné (na to mám Primky :) ) 

image.thumb.png.c5fc8e9fcefdd956e90f10793c9d233a.png

Nakonec oni ty změny uvádějí i na natu:

image.png.144ceb33c090b2c1766859ea6b6fa850.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nevíte prosím někdo jak to Zelos má s modely, které jsou vyprodané?

Prostě už nebudou a nahradí je další jiné modely nebo je šance, že výroba bude ještě pokračovat?

Ono na jejich stránkách to je vlastně jedno velké SOLD OUT..

A já bych extra nutně do budoucna potřeboval Zelos Skyraider...

Díky za případné info 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novou výrobu už vydaných nedělají. Jsou všechny opravdu limitované edice. Takže buď inzerce, nebo počkat, jestli třeba nebude nová verze (jako třeba u hammerheadu nebo horizons).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že takto si představuji moderní pilotky a čím víc se na ně dívám, tím jsou mně sympatičtější, ať už číselník, korunka, a hlavně to že jsou to mechaniky a ne automat, kterých jsem už přesycený...jen co si obnovím fondík na hodinky, tak je zařadím na seznam ....

Zelos-Skyraider-3.thumb.jpg.4045d031376d1be65ce5fe6ebb1a664b.jpg

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, podařilo se mi je ukořistit zde :-)
Původně jsem sháněl kombinaci meteorit/titan - ta mi přijde nejlepší, nicméně nikde nic. Ale zase tady ty vlnky vypadají taky zajímavě. Jenom mi nepřijde úplně šťastné mít ruční nátah u bronzu - korunka a pouzdro kolem ní bude pořád oleštěné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam bronzove Steiny a nevsimnul jsem si olesteni, ale je fakt, ze tam je korunka jemne ryhovana, tak tam je toho tmaveho stale dost :) Kdyby Zelosy byly normalne ke koupi, vzal bych tyhle. Ale uz mam kategorii bronzovych pilotek s rucnim natahem obsazene, tak treba v pristim zivote.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nové varianty Skyraider 2 včetně verze s ciferníkem z křídla Spitfire s původním bojovým poškozením. Přiznám, že mě tyhle "exotický" materiály fascinujou, jedna věc je mít na zápěstí hezký hodinky, druhá hezký hodinky s kusem legendárního letadla/meteoritu, prostě příběh navíc. Nebýt mimo můj rozpočet a velikosti, tak do nich jdu.

https://zeloswatches.com/collections/skyraider

FB_IMG_1630408319901.thumb.jpg.1de8d283352b15aa22b0c38ecf520c96.jpg

FB_IMG_1630409051481.thumb.jpg.177ffcc4ed8f1077bdc0497f15848f33.jpg

FB_IMG_1630408589244.thumb.jpg.a7730402604dfd1f6e221ff7b8730562.jpg

FB_IMG_1630408302522_edit_164207117432235.thumb.jpg.d889f3fa3170c70c18d96bac61a46f56.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonalé, divím se že s tím přišel až Zelos, ale lepší materiál na to už vymyslet nelze. Elton měl Orliky v pouzdru, z nějakého čepu od tanku, tam jsem si říkal, OK, je to pěkná blbost navíc, ale nějak to na mě nazapusobilo jako WOW. Meteorit je pěkná věc, ale už ne tak unikátní a přece jen tam chybí to pojítko proč to mít na potapkach třeba...ale tady tleskam 👏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, tohle je ještě o úroveň výš než meteorit, z kterýho řeže každý druhý microbrand.. a k těm pilotkám to sedne jak prdel na hrnec. Taky už jsou všechny 4 varianty fuč samozřejmě, 4 hodiny po vydání (a to se dívám až teď, beztak to bylo v řádu minut) 😀

Zelos tohle umí, v minulosti už měli chrona ZX-8 s cifrem z SR-71 Blackbird a Hammerheady s kouskem ponorky 😀

https://zeloswatches.com/products/zx-8-sr-71-automatic-chronograph?variant=31932381986905

https://zeloswatches.com/products/hammerhead-submarine-limited-edition?variant=6326395568155

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 24. 1. 2021 v 0:22, BoroBoro napsal:

Niekto mal problem s tahom Zelosu? Po 20-30 min nosenia mam pocit akoby mi horela ruka alebo ma porezalo 1000 ziletiek.

ahoj, vyresil jsi to? Jestli ne, nejlepe by bylo konzultovat to primo s vyrobcem pres FB nebo na mail na zeloswatches.com - zatim jsem nezaregistroval, ze by prestal fungovat individualni pristup majitele Elshana Tanga k zakaznikovi, menily se strojky, lunety, cokoliv kde se vyskytl problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...