Přejít na obsah

Chytrý náramek za 70.000 Kč


DadB

Doporučené příspěvky

1) nech tomu volnej průběh a třeba časem stejně jako já bambilion jinejch lidí zjistíš, že tě všechny ty fičůry a měření přestaly bavit.

2) dej si ten náramek na druhou ruku, užívej si dál mechaniky a postupuj stejně jako při bodu 1. :)

3) vyprdni se na náramek akup si prstýnek. O tom taky občas zapřemejšlim – ale opět bod 1.

Jinak mám taky AW, nosim je na běhání, občas si je nechám pak celej den, ale vlastně na nich nic moc nekontroluju, protože mi vadí, že to je zase další displej, co mě votravuje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem nosil rok Fitbit v rámci univerzitního projektu. A jelikož nerad nosím dvoje hodinky, tak jsem nosil jen Fitbit, takže jsem byl okraden o rok svého normálního hodinkového života. :)

Standardně nosím mechaniky a Garminy jen na sport. Problém je, když jedu aktuálně nějakou Garminí výzvu. Jako třeba teď 10 tisíc kroků denně. Ale to si snažím odkroutit co nejdřív, aby mohly na ruku mechaniky. Dnes už mám splněno. ;)

Takže za mě jen jedny hodinky a náramek pryč. Znám, ale lidí co nosí na jedné ruce mechaniky a na druhé náramek. Takže záleží na tobě, jak ti to vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, emef napsal:

1) nech tomu volnej průběh a třeba časem stejně jako já bambilion jinejch lidí zjistíš, že tě všechny ty fičůry a měření přestaly bavit.

2) dej si ten náramek na druhou ruku, užívej si dál mechaniky a postupuj stejně jako při bodu 1. :)

3) vyprdni se na náramek akup si prstýnek. O tom taky občas zapřemejšlim – ale opět bod 1.

Jinak mám taky AW, nosim je na běhání, občas si je nechám pak celej den, ale vlastně na nich nic moc nekontroluju, protože mi vadí, že to je zase další displej, co mě votravuje. :)

Podepisuji. Zkoušel jsem 1) a 2) - náramky, hodinky, naposledy Garminy a výsledek stejný - bavendo pominulo a šlo to všechno pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počátek mé cesty ke čtenáři chronofóra byl právě u citovaných chytrých náramků. Coby bezhodinkový člověk jsem se začal poohlížet po nějaké věci, která by suplovala smartphone u sportovních a outdoorových aktivit, abych také nepřicházel o kalorie a kilometry u různých virtuálních soupeření, kterých se zúčastňuji.

Dnes jsem tomu rád, že jsem si nepořídil další okénko do virtuální reality, která nás obklopuje a vyžaduje stále více pozornosti na úkor reality živé. V průběhu průzkumu trhu totiž mojí pozornost upoutaly hodinky jako takové a po pár týdnech už jsem měl doma první baterkové Junkersy a nyní již jsem evidentně (a původně neplánovaně) na cestě k prvním mechanickým hodinkám.

Takže ačkoliv jsem chytré hodinky nikdy nevlastnil, vděčím jim za můj pád do nástrah analogového světa. 

A když se nad tím zamyslím, neměl bych nakonec se sportovním náramkem čistší hlavu, než když v ní mám Steinharty, Laca a Hamiltony? 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt nechápu, proč někdo neudělá něco takového... skoro bych si na to otevřel nějaký startup. Stačí do toho dát čidla a baterku a malou LED signalizující spojení, nebo tak něco. Když vidím ty Fitbit, tak by to nemuselo být nemožné...

Amazon.com: Louis Vuitton Digit Bracelet Damier Graphite (19): Jewelry

Louis Vuitton Check It Damier Graphite Bracelet 19CM Louis Vuitton | TLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, paro napsal:

Kdyz nejdu do spolecnosti, tak nosim na levy hodinky a na pravy Garmin naramek. Jen abych vedel kolik jsem usel za den kroku a taky kvuli tepu, neb si to moje pumpa bohuzel zada :( A hlavne ten naramek muzu rachat v dezinfekci, kdezto hodinky se bojim.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ty bys asi potreboval neco jineho nez naramek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

ja nosim fenixy na sport na prave ruce (uz jsem si zvykl mit je na prave), na leve mam mechaniky.

Hmmmm... to bych si opravdu připadal jak chuj, nic ve zlém ;o) Zhruba 10 měsíců jsem nosil Garminy (6 titan) a i jsem s nimi chrápal a pohoda. Pak se mi fakt začalo stýskat po mechanikách, a teď už Garminy beru spíše jen na turistiku a tak...Předtím jsem měl náramek od Samsungu, ale s hodinkami to vypadá blbě. I na pravé ruce, když máte na jedné ruce hodinky a na druhé ten náramek, tak vypadáte jako Kunta-Kinte...tudy cesta nevede...

Kunta Kinte | ENG 215 – VISUAL POETRY 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, vede. Ja uz to nosim pres rok. Prava naramek Garmin, leva klasicky mechaniky. Cekal jsem, ze me to prestane bavit, ale opak je pravdou, stal se ze me zavislak :) O to vic v case korony. Clovek si tak home officuje a vecer by se akorat natahl k telce. Kdyz v 18h zaklapnu firemni pocitac a zjistim, ze mam teprve za celej den 1500 kroku, tak me to donuti vstat a vyrazit ven do nepohody, abych dochodil zbytek na tech 10k. Nevedet to, tak nikam nejdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super by byl pro partnerku pás cudnosti s NFC čipem. 
A na chytré hodinky by najednou přišla zpráva, že byl učiněn pokus o překonání bariery.
Včetně fotodokumentace předmětného chuje, kopie samozřejně odchází do Číny s kódovým označením Shu-Lin

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem chytré hodinky, ale pořád to něco dělalo a vyžadovalo pozornost, tak jsem postupně vypínal všechny ty blbosti (sledovat pohyb nepotřebuji, notifikace mě jen štvou, při placení mi vadilo, kam jsem musel ruku strkat...) vlastně jsem to používal jako normální hodinky, tak jsem to vyhodil a spokojeně se vrátil k mechanice.  Teď se jen bavím, když vidím lidi, co se na tom snaží něco namatlat a zoufale jim to nejde :D ale hlavně že nemusí vytáhnout founa z kapsy.

Za mě tudy cesta nevede, raději bych třeba chytré brýle, nebo implantáty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...