Přejít na obsah

Dětské hodinky


Doporučené příspěvky

Ahoj , ocenil bych radu . Snažím se najít aspoň trochu kvalitní dětské (chlapecké)hodinky a dost neúspěšně . Jako malý jsem si našetřil na první hodinky od wenger , vydržely všechno vodotěsnost 20atm a hlavně žádný plast , nicméně nic takového se mi dnes nedaří najít . Někdo nějakou radu ?  Díky 

Vlasta 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi by to chtělo upřesnit jak to má vypadat. Aspoň přibližně. Pak jestli je má nosit každý den, nebo svátečně. Chápu tvou touhu koupit klukovi super hodinky, ale taky se ti může stát, že je za týden někde prokaučuje nebo rozbije. Pokud to mají být každodenní hodinky, tak bych šel do něčeho levného a moc to neřešil a třeba v 15 bych přitlačil na něco lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozpočet cca  do 10k , velikost bych viděl mezi 30-34mm (34 je fakt max ) , safír , ideálně na gumě  a určitě baterkáče .  Mě osobně přijdou top dámské conquest ( dělají se 30 i 34mm) v modré , nebo černé a jen přehodit řemen. Nicméně jak bylo Papunem zmíněno nemá nejspíš cenu to pro dítě moc přehánět , protože pokud je neprokaučuje tak v 15ti mu budou malé .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě i tohle se mi zdá až moc přehnané pro desetiletého kluka. Nevím, jestli dítě nebo někdo v jeho okolí ocení, že má na ruce hodinky za 10k, zvlášť, pokud to nejsou AW nebo nějaké podobné smarty.

Pokud dělá nějaký sport, bylo by fajn, kdyby nemusel hodinky odkládat, nebo třeba na plavání apod., ale pokud je třeba ztratí, nebo mu je někdo ukradne
(což se stává až překvapivě často), tak aby to tolik nemrzelo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to nehrotil. I v případě, že máš peněž na rozhazování (neber si to osobně - nemyslím to zle), tak bych tolik peněz do toho nedal raději mu je dej někam bokem a až přijde čas tak přidej další a kup fakt dobré hodinky. On sám to neocení, okolí taky ne. A pokud se tím bude chlubit, tak ho podělá kdejaký vrstevník nějakým elektronáramkem od Xiaomi za 600,-, protože to pro ně je prostě cool.

Upraveno uživatelem papun
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj kluk má hodinky od první třídy. Nejdřív nějaký veselý dětský ručičkový, od 9. narozenin Casio F-91W. Chtěl je (!), nosí je dodnes, vydržejí hodně a dokonce na ten popud několik dalších kluků ve škole má podobné digitálky a co vím, nosí je pořád. Můj kluk v nich i spí. Ale bacha, byl k hodinkám trochu vychován, troufám si říci a hlavně je mu úplně u prdele, co maj ostatní (troufám si taky říct, že tohle je taky naše zásluha a možná kvůli tomu mají i jiní kluci ve třídě digi). Až teď se mu líbí taková ta malá military seika 5 (SNK807) v modré a na nich nejvíce, že vlastně, jak říká, ukazují ručičkami digitální čas 🙂

snk807.jpg.9cff3df75cb6afe3d988f7e5e14c4cc0.jpg

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Seika SNK807 jsou 37 mm což by bylo asi dost a i sám tazatel psal, že max 34 mm a automaty pro dítě je blbost. Baterkáče můžeš pošlat a pořád pojedou, automaty ti spadnou a je problém.

Jak napsal @geometr tak mě nakopl k nákupu Casio F-91W - pro mě. Stojí 500,- mají příběh, jsou to legendy. Kluk by měl, byť tuctové, tak přesto zajimávé hodinky, ktereé hodně vydrží a když je ztratí, tak to nikdo nebude moc řešit. Ale zase bych pochopil pokud nechceš digi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, těch 37 mm je moc na tazatele, nepochybně. Chtěl jsem jenom ukázat, jak to vypadá, že se to vivinulo u nás (taková zatím kratičká cesta). A bejt ty SNK v quartzu, byl by to pro větší dítě ideál. I tak mu je asi k narozkám koupím (má je cca za půl roku) a ty prachy risknu, když už s nima přišel několikrát.

Jinak ten výběr pro dítě není fakt jednoduchej, jak už se tu párkrát ukázalo, takže každopádně přeji šťastnou ruku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal chci se  vyhnout plastu , vodotěsnost min 10atm a ideálně safír . Základní zpracování , ať to sedí jak má . Nemyslím si , že to jeho vrstevníky bude zajímat , ale o to mi nejde . Jde o to ať to vypadá jak hodinky a něco vydrží .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto letos dostane mladej.Splňuje  to Tvé požadavky.100M,safír,průměr 32 mm,baterka,kov.

https://www.helveti.cz/swiss-military-hanowa-7161704003

 

Ale i tak má ještě starý Primky.má rád když to tiká.Nevím proč nechceš plast.Ale Petříkovi jsme ještě koupili Casio G.Jsou větší,ale lehké a vydrží dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,

ty Tissotky jsou chlapácké, vteřinovka s kladivem na čarodějnice (nikdo mne nepřesvědčí, že je to nějaké Téčko ;o)
Ty HANOWA na druhé straně působí tak nějak optimističtěji, a to i při placení.

Hlavně začít včas. Můj ogara už má dvacet, studuje informatiku, ale analogový ciferník snad ani nepřečte, žije v digitálním čase.
Zkoušel jsem ho lámat aspoň na někalé chytré hodinky s volitelným zobrazením analogového cifru,
ale bylo to jako přesvědčovat někoho o výhodě logaritmického pravítka oproti kalkulačce...

Každopádně prosím vystav a vychval vítěze, mně dělají radost nové hodinky i když patří někomu jinému...

 

 



 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mlsoun1 napsal:

Toto letos dostane mladej.Splňuje  to Tvé požadavky.100M,safír,průměr 32 mm,baterka,kov.

https://www.helveti.cz/swiss-military-hanowa-7161704003

 

Ale i tak má ještě starý Primky.má rád když to tiká.Nevím proč nechceš plast.Ale Petříkovi jsme ještě koupili Casio G.Jsou větší,ale lehké a vydrží dost.

Toto je dobrá rada  . Zatím favorit . Děkuji  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Datel napsal:

...Můj ogara už má dvacet, studuje informatiku, ale analogový ciferník snad ani nepřečte, žije v digitálním čase...

Můj dvanáctiletý synovec je na tom stejně, analogové zobrazení času je pro něj pořádný oříšek a jediné hodinky, které by byl ochotný nosit jsou smartwatche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co na to všechno říká mládě? Chce hodinky, nebo to je tatkuv sen aby měl hodinky?

Každopádně mě to přijde divné na deseti letého kluka nacpat takové hodinky. Ale samozřejmě je to věc názoru.

Přeji ať dobře vybereš a dej vědět, nejlépe i s fotkou na ruce 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není za co.Dal bych živou fotku,ale žena je zabalila a schovala.Jsou ale šik.Ač jsou dámské vypadají univerzálně.Mimoto cena je dobrá.

@geometrPetřík má rád modrou po mě.A je opatrný.Chtěl mechaniku,dobře.Dostal ji,rád se dívám když je natahuje a poslouchá ten zvuk.Jedeme se projet na koních,fotbal,škola,apod.Mechaniku na ruku nedá a nasadí géčka.Zase oproti mě,když jsem byl malej,tak hodinky semnou zažily neskutečné věci.Ta cena zase není tak hrozná+5 roků záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...