Přejít na obsah

Microbrands - novinky / zajímavé projekty / co jste viděli


Snekofon

Doporučené příspěvky

A když už jsem se zase jednou porozhlédl po MicroBrabds světě, tak musím říct že mě zaujaly Behrens- model ALL-ROUND. Osazeno Miyotou 9100, ukazatel dne, datum, měsíc, 24h indikátor a rezerva - to vše na pěkně plasticky vyvedeném číselníku pod safírovým sklem. Tady mně příjde nejblbější L-L rozměr 52mm, což je dost

image.thumb.png.0bd84e0d36d1696bb1e724a158ceee0a.png

1ffd9d_548e29b94ee64684a1087b637335b63a~mv2.webp

 

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 232
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@KrytenParáda, na ty jsem se jeden čas intenzivně díval, když jsem hledal kandidáty na ty pravé bronzové potápky... a Boldr byl hodně daleko ve výběrovém řízení. Tak pak dej více fotek, případně do sekce ... "co je na ruce", založ jim nové téma, mezi bronzovky ve všeobecném, nebo do chlubírny, to je jedno... škoda by byla se s nimi pak nepochlubit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Axiosu je vidět, že je to sub-brand Zelosu, a to je z mého pohledu dobře. Mám rád strukturu ciferníku, plastické indexy, masivní pouzdro a vlastní rukopis. Toto u obou značek je. Design má vlastní charakter, nekopíruje, ani nepoužívá ukricene barvy a detaily... prostě mě to sedí. Pathfindery jsem o stránku zpět už mlsně oslintal s výhradou NH35, ale nakonec bych to možná i kousnul... Přemýšlím nad novou akvizici a právě do těchto stájí mě to táhne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Snekofon napsal:

U Axiosu je vidět, že je to sub-brand Zelosu, a to je z mého pohledu dobře. Mám rád strukturu ciferníku, plastické indexy, masivní pouzdro a vlastní rukopis. Toto u obou značek je. Design má vlastní charakter, nekopíruje, ani nepoužívá ukricene barvy a detaily... prostě mě to sedí. Pathfindery jsem o stránku zpět už mlsně oslintal s výhradou NH35, ale nakonec bych to možná i kousnul... Přemýšlím nad novou akvizici a právě do těchto stájí mě to táhne...

Ironclad - WR500M, Sellita, keramika za 600 EUR. moze byt, nie? 

Axios Ironclad 40 Horizon

AxiosIronclad40FirstLight1_800x.jpg?v=1616837213

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna tento model mě moc neoslovil...poměr cena výkon je ok...i když podobně si dá zalovit u Spinnakeru... Nakonec to je další má oblíbená značka a dlouho jsem se nepodíval jestli nemají novinku. Jejich Tesei Bronz, s modrým cifrem a Sellitou  už byl v košíku...ani nevim proč jsem nakonec vzal Undone, i když si nestěžuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Snekofon napsal:

Tesei

su pre mna prilis velke, ja viac ako 40mm nedam. ony ale nemaju Sellitu, ale NH35 a WR je "len" 200M. 

toto vyzera paradne

image.png.1bc26f33eb991f7b7fb67c181f265f52.png

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=41826]_lip_[/mention] u tebe je blbé, že si nepamatuju že bys dělal úklid v šuplíku a něco pustil do světa...mám podezření, že bych si vybral.
Dlouho se na to chystám a myslím, že to brzy přijde :-) Akorát ty lepší kusy si asi budu chtít nechat. Ze Zelosu asi prvně půjde nenošená titanová verze prvních Hammerheadů, pokud by byl zájem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fíha, samé vypečené varianty máš jak vidím. Tato verze bude mimo můj rozpočet....k velké radosti manželky jsem uznal za potřebné vedle hodinek začít hromadit i motorky, a tam jsem na začátku a je to trochu náročnější, tak dokud se trochu nezasytim i v druhém koníčku, tak do hodinek omezují výdaje. Reálné to vidím na Hammerhead 3 z druhé ruky, ty chodí kolem 260USD, když se zadari...zrovna teď jsou k mání a mám cukání🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o tyhle: https://zeloswatches.com/collections/discontinued-models/products/hammerhead-titanium-1000m-coal-black?variant=8160137773145

Jsem smířený s tím, že za něj nedostanu, co jsem zaplatil, ale 260 to zase nebude 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Včera jsem objednal toto: https://eu.rzewatches.com/collections/endeavour-collection - parametrově to vypadá moc dobře: tvrzené titanové pouzdro a náramek, safírové sklo, šroubovací korunka, vodotěsnost 200m, automatický strojek Seiko a nositelná velikost 40 mm s nijak nesmyslně velkým Lug 2 Lug rozměrem. Navíc jsem vyzískal slevu - kód rád nasdílím.

Až dorazí dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...