Přejít na obsah

Traser P67 SuperSub


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, bacil.357 napsal:

...jestli to bylo na mě, tak můžu říct, že trubička na hodinovce svítí úplně v pohodě a čitelně. Takže určitě nepůjdou z domu...

Ale pres den nesviti. Podle fotek je rucka samotna dost nevyrazna. Asi je to fotkou. Kdyz se divam na produktovky, hodinovka je ok.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, ggrand napsal:

Ale pres den nesviti. Podle fotek je rucka samotna dost nevyrazna. Asi je to fotkou. Kdyz se divam na produktovky, hodinovka je ok.

 

Jo ty jsi myslel přes den. Mě přijde kovová ručka na matném, skoro černém, ciferníku dostatečně kontrastní. Většinou se kov saténově leskne, tak nemám s odečtem času problém. A ve stínu už nastupuje tritium. Na mých amatérských fotkách fotím s úhlu, aby jsem eliminoval odlesky na sklíčku, tak i ta ručka se neleskne.

Kdyby byla ručky bílá, tak by asi byla ještě lépe vidět, ale kov je takový elegantnější. Alespoň podle mě.

V reálu jsou hodinky daleko hezčí než na sebelepší, byť produktové fotce. A ten ciferník je tak matný a opravdu jen lehce do tmavě modrého odstínu, že to evokuje pohled do mořské hlubiny. Někdy mám pocit, že mýsto do hodinek koukám do díry...😎

Upraveno uživatelem bacil.357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Nedávno jsem začal experimentovat s dosud nepoznaným. S NATO. IKdyž vlastně..., kdysi jsem zkoušel nosit Damasko na hadru a nic moc. Vůbec mě to nenadchlo a nebylo to moc pohodlný.

Ale teď je to jiná liga.Super pohodlné. Woven z Gnomonwatches.

20210708_162158.jpg

Upraveno uživatelem bacil.357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Byl jsem sám překvapený, že s těmi papírově udávananými rozměry mi sedí, normálně jsem nosil tak 42mm průměr nebo i Déčka se 40mm. Ale v reálu je to ok i na mé 18,5 až 19cm ruce. Má ale trochu zaječí úmysly, tak to zkouším zahnat "hrátkama s řemíkama".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...