Přejít na obsah

Traser P67 SuperSub


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

koukám ... sakra, zrovna když chci vysypat peněženku do nového auta.

 

https://www.traser.com/unsere-kollektion/diver-uhren/p67-diver-automatic/p67-diver-automatic-t100-grau/

 

akorát škoda, že nejsou v černé nebo modré ... ale ta šedá má taky cosi do sebe. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, eLzyx napsal:

koukám ... sakra, zrovna když chci vysypat peněženku do nového auta.

 

https://www.traser.com/unsere-kollektion/diver-uhren/p67-diver-automatic/p67-diver-automatic-t100-grau/

 

akorát škoda, že nejsou v černé nebo modré ... ale ta šedá má taky cosi do sebe. 

 

 

Já tam tedy černý vidím.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, eLzyx napsal:

jj, jsou, ale nejsou v T100&automatic

Ale jsou. Jen mají šedý cifr, datum na šesté hodině a pozměněnou lunetu. Ten datum se mi dole líbí víc, šedá barva méně.

https://www.traser.com/unsere-kollektion/diver-uhren/p67-diver-automatic/p67-diver-automatic-t100-grau-2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byla reakce na Spongeboba ... že jsou i černý. Jsou, ale ne v kombinaci T100 & automatic.

Vejš jsem psal, že ta šedá docela ujde. Vlastě čím víc se na ně koukám, tím víc se mi líbí. Zelené T100& automatic mi přijdou docela úchylně divné.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eLzyx napsal:

to byla reakce na Spongeboba ... že jsou i černý. Jsou, ale ne v kombinaci T100 & automatic.

Vejš jsem psal, že ta šedá docela ujde. Vlastě čím víc se na ně koukám, tím víc se mi líbí. Zelené T100& automatic mi přijdou docela úchylně divné.  

Jasně, v poho. Všiml jsem si, že to nebyla reakce na mě až jsem dopsal příspěvek. Je fakt, že ta T100 svítí tak pěkně, že si je snad nechám viset u postele a neprodám je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teprve teď jsem nalezl toto vlákno. Tak bych nejdříve chtěl alespoň opožděně pogratulovat jeho zakladateli ke krásnýmu toolovýmu modelu diversek. Máš je parádní a v super barevném provedení.

Co hraje do karet Quartz modelu je samozřejmě cena. Naproti tomu mnozí z nás jedou podle rčení ,,mechaniku ničím nenahradíš". Barevná úprava této verze se mi také líbí. Zelená bude jistě hezky zelená, tahle značka, jejíž modely nosí členové armád celého světa si se správným odstínem jistě poradí. Černá je v pořádku na první pohled a asi bych měl v reálu díky tomu problém s výběrem. Šedá bude bezva. Safra, to by bylo dilema.(Obrázky zdroj Chronoshop)

csm_P67_Diver_Automatic_soldier_stahl_black_day_min_min_0f18a1bb3b.png.f0b4979968df2210ec33f9e30d920f38.png

7217--traser-p67-diver-automatic-t25-green-evening2.jpg.c0369e894fd85a52684c7e211efb010c.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Daemonultimate napsal:

Teprve teď jsem nalezl toto vlákno. Tak bych nejdříve chtěl alespoň opožděně pogratulovat jeho zakladateli ke krásnýmu toolovýmu modelu diversek. Máš je parádní a v super barevném provedení.

 

Děkuji. Během několika příštích dní je budu nahrazovat (s nějvětší pravděpodobností) Sinn U1. Ale i tak si je nejspíš nechám na noční stolek. Už vymýšlím nějaký stojánek (krabičku?)na hodinky bez řemenu. Nejlépe, kdyby před hodinky šla zakomponovat zvětšovací čočka, aby to bylo celé dosahovalo velikosti budíku třeba..Zkusim koupit nějakoou lupu a uvidím, jak to bude vypadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý nápad, jen bude třeba vychytat ohnisko vzdálenosti. Třeba se zadaří a získají nové využití. Taky bych je asi neprodával i když až pořídíš U1, který jsou skvělý, moc často se na ruku nedostanou. Alespoň ze začátku ne. U1 fakt miluju, měl jsem možnost je ponosit a paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...