Přejít na obsah

126610 vs 116610


LovecK

Doporučené příspěvky

Díky za dobrou fotosrovnávačku, dovolím si sem přesunout nezodpovězený dotaz z jiného vlákna týkající se právě srovnání starších a nových subů:   

U nových subů se změnily různé nápisy na cifru, ale co cifr samotný resp. indexy a ručky? Nýže je post na článek ablogtowatch, dle kterého se lehce zmenšily indexy. Mně naopak z v tomto vlákně postovaných srovnávacích fotek připadá, že indexy zůstaly stejné, ale že se změnily proporce ruček, na fotkám mi přijdou mírně širší a delší ???    

https://www.ablogtowatch.com/rolex-submariner-124060-watch/

"We see a return to slightly smaller hour markers that pull away from the “maxi dial” look of the previous generation Submariner."

 

Citovat

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to za mě podobné hodinky.  
 

Stejní musí být službově přece oba AD v Pze. Jeden si nechá ochranu lunety a dá automaticky cestovní pouzdro, druhý ten plastový kroužek vydá, ale pouzdro ne, to přece jen při servisu hodinek. Oba ale nezapomenou zdůraznit, že vše je striktně standardizováno a pod dohledem Rolex. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám mám zelené, včera jsem měl v ruce ty černé a na fotkách těch rozdílů vnímám subjektivně víc než naživo. Co naopak byl velký rozdíl, byla spona, která mi na novince přijde taková asi až moc velká a subjektivně se mi moc nelíbila, což nemusí korespondovat s pocitem na ruce při nošení, tady naopak zase úzký tah zelených nepovažuju za nějakou bombu, hodinky moc na ruce neseděj. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, JamesLurk napsal:

Sám mám zelené, včera jsem měl v ruce ty černé a na fotkách těch rozdílů vnímám subjektivně víc než naživo. Co naopak byl velký rozdíl, byla spona, která mi na novince přijde taková asi až moc velká a subjektivně se mi moc nelíbila, což nemusí korespondovat s pocitem na ruce při nošení, tady naopak zase úzký tah zelených nepovažuju za nějakou bombu, hodinky moc na ruce neseděj. :D

A spona, jelikoz jsem neprechazel ze starsich Subu, ale Pelagosu, tak mi zase prijde relativne mala... ale hodinky jsou pocitove mnohem nositelnejsi a pohodlnejsi nez Pelagosy a prekvapilo mne, ze ac jsou ocelove, tak vazi pouze o 8 gramu vice nez titanove Pelagosy. Prominte srovnani s Pelagosama, jen jsem se chtel vyjadrit k te spone...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce jsou cítit víc jak 116610, ale míň jak Pelagos, ty jsem měl taky, ETA ref25500. Tam mi vadil ten patlatitan co se nalepil na ruku a nepustil, ale to je obecně problem tohoto materiálu. Na fotce 126610 působí obrovské, v reálu to vypadá na zapesti 18-18,5cm fajn. 126610 budou výhodnější pro větší ruku, nebudou tak titěrné jako 116610. Jsem rád za strojek, 70h bude fajn na odložení, ale plán je hodinky používat k jejich účelu jako tooly, včera chytly první šrám sekyrkou na sponě při úpravě vánočního stromku, takže pokřtěný už jsou a jedeme dál... ;)

Co se spony týče, tak mi to přijde podobné jako na 116610. Dlouhá, ale větší šířka nevadí, třebas i v porovnání s 116710 nebo 126710. Za mě se ty hodinky vydařily, vyvážené tooly s korektní dodací lhůtou. Jen kdyby je lidi používali k tomu na co byly vyrobeny... :lol2:

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...