Přejít na obsah

Sinn U50


(z)denny

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, (z)denny napsal:

Sellita SW300 píše rezervu 42 hodin, Sinn ve specifikaci 38 hodin. Zatím jsem rezervu nátahu netestoval.

Přesnost zatím sleduji jen orientačně, protože jsou nové a zabíhají se, ale zatím jdou v závislosti na nošení a odkládání +5 až -4s/d. Za týden je celková průměrná odchylka +1s/d. Uvidím za dva tři měsíce co budou dělat 🙂

Tak super, mají super bright-lumi! Ať ti dělají radost! Moc zajímavej kousek!!👍😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 hodinami, OndraPod napsal:

Jedina drobna vada na krase je ten ukouslej index na 3h diky datumovce, oni je teda ukously i U1, ale zdaleka ne tolik.

Jinak jsou hodne povedeny, proporcne jsou mozna trochu lepe vyvazeny nez U1.

Na trojce dali index stejně velkej jak 1,2,4,5. Navíc je tam ta datumovka, takže to díky tomu nepůsobí vůbec rušivě. Alespoň z mého pohledu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2020 v 23:53, OndraPod napsal:

Pusobi to lehce rusive, kdyz ses zvyklej na kompletni "zamerovac" z U1 ;)

 

U50 jsou o pár milimetrů menší a kdyby tam dali delší index, tak to datové okénko bude skoro u středové hřídele 🙂 To už by nebylo rušivé, ale úplně blbé 🙂 Takhle to vyřešili pěkně. Líbí se mi, jak minutová ručička pěkně kopíruje 5,10... indexy a ta vteřinová se přes ně  jakoby přelévá. Je to taková uklidňující podívaná 🙂

IMG_20201225_085728.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem potkal pěkné porovnání Sinn U50 a Oris Aquis Date - https://www.watchtime.com/reviews/understated-divers-a-comparison-test-of-the-oris-aquis-date-and-sinn-u50/

Mimo jiné tam píšou, že v Sinn U50 je Sellita SW300-1 v provedení Premium (Top)

Oris__Sinn_DiveWatches_1000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný hodinky. Přiznám se, že ten tebou zmiňovaný věčně upatlaný antireflex mě na mých bývalých 556 taky docela mrzel :(. Ocenil bych, kdyby ho nacpali jen zespodu, ona je s tím pak spojená i docela vysoká pravděpodobnost škrábanců (alespoň z mojí zkušenosti), což zamrzí, když ty hodinky mají safír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, CEGY napsal:

Osobne bych si je radeji vzal na tahu, kterej tuším stoji stejne. Je prijemnejsi na noseni nez ta tuloguma. A ma i par direk na spone. 

Mám tah na 556 a je na nošení moc příjemný. Tyto jsem chtěl na gumě, i když je cenovka stejná jako s tahem. Guma splnila očekávání, jenom ta spona mě moc nenadchla..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto - Silvestr 2020 ve 23:59:59 hod.. O dvě vteřiny později přeskočila datumovka na prvního. Takové pěkné překlápění data mě mile překvapilo. Jestli to byla náhoda, nebo je ten strojek tak vyladěný nevím, protože jiné dny tak dlouho vzhůru nevydržím 🙂

IMG_20210107_212848_459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si tohodle vlákna všimnul až teď. Jsem ostuda.

Jsou strašně dobrý! Mám cukání jako blázen, U1 jsem jeden čas strašně žral, akorát ta velikost. Todle by mi slušelo. No, jsem zvědav, jak to letos všechno dopadne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...