Přejít na obsah

Sinn U50


(z)denny

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
před 5 hodinami, bandicoot napsal:

Mě Účka nejvíc bavily na Rios Bass. Krásně vyniklo pouzdro.

Pěknej 🙂 Mám ještě Campagnolo Sailcloth a taky vypadá fešácky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Před pár lety jsem si zkoušel na SEW Brno U1 a ta spona mi přišla k poměru pouzdra hodinek příliš velká a na mém zápěstí 18,5 mi to celkem vadilo. Nevím, jestli je u U50 ta spona na gumovém řemenu o něco menší, ale tohle bych prostě nedal. Jinak hodinky jsou parádní a po shlédnutí videa ruce a ručičky o nich uvažuji, ale asi s tahem. Teď ale velké dilema, jestli klasiku a nebo s černou lunetou SDR. Ta SDR verze mi přijde jako dobrý kompromis mezi celočernou a klasikou. 

A ta cena, s tím trochu psychologicky bojuji, protože nechci kecat, ale nebyla cena ú jedniček před 13ti lety za polovinu ceny U50? Já vím, já vím, platy se nám všem zvedají,... proto jsou byty 3x dražší než před devíti lety. 😁 OT

Má někdo zkušenost s výměnou lunety např. u U1 a kolik to stálo? V případě, že bych koupil U50 SDR a chtěl později tu klasickou lunetu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, RadekB napsal:

Před pár lety jsem si zkoušel na SEW Brno U1 ….

S cenou mas pravdu, bohuzel levnejsi uz asi nic nebude a k te lunete, zrovna nedavno sem na podobne tema narazil na WUS, tusim nekdo z finska to tam resil, napsal primo do fabriky, cena za lunetu u U1 byla tusim kolem 7k na nase, uz to byl par let starej topic, ale z fabriky to pry normalne posilali. Netusim jaka je situace ted, ale myslim ze email do sinnu nebo do chronoshopu by do toho asi vnesl vic svetla 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už skoro rok si užívám tyto časostroje a můžu říct, že hned vedle Sinn 556a jsou zatím nejpohodlnější a nejpohodovější hodinky, které jsem vlastnil či vlastním. Na originál gumu s originál sponou jsem hned na začátku zanevřel, protože spona je nepříjemně veliká a při kancldivingu pořád mlátí do stolu a do klávesnice. Různé jiné gumy, textily a kůže s obyčejnou sponou jsou rozhodně pohodlnější a příjemnější 🙂

Co mě na těchto hodinkách stále baví je jejich přesnost. Přes den na ruce, v noci indexem 3 nahoru a průměrná odchylka se pořád drží na 0,0 s/d. Takže pohoda 🙂 

IMG_20211201_053119.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Waya03 napsal:

Koukám že si vyhraješ s odkládáním na noc! Bezva odchylka. Jak drží ta povrchová úprava, máš už na nich nějaké škrábance, vlásečnice?

Když už jsou ty appky, tak si občas udělám měřící měsíc 🙂 

Hodinky ve své podstatě sundávám jen na noc a zatím jsem na nich nezaznamenal žádný zásek, škrábanec ani běžným pohledem viditelné vlásečnice (ani pouzdro, ani sklo). Překvapuje mě, že pořád vypadají jak nové, a to byly vystaveny kontaktu s futrama, se sponou od pásu v autě a běžnému dennímu otěru. Jediné co nechápu, jak se dokáže sklo zapatlat.. ale stačí troška vody a jsou jak z krabičky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 8 hodinami, EpsteinBarr napsal:

@(z)denny Ked pises o tom upatlani skla. Ako keby na nom zostal taky...ako keby mastny povlak? Ked ich natocis po svetle zhruba do modra a vytvara na skle "mapy"? Podobne, zapatlane sklo, ked vyjdes z vody?

Většinou se sklo "zapatlá" běžným provozem. Jakoby se zamastilo. Ale voda právě umyje 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...