Přejít na obsah

Bulova 96A225 Lunar Pilot Chronograph Watch


Doporučené příspěvky

Dovolte mi, podělit se s vámi o mou novou radost z hodinek, které dnes po dlouhé cestě dorazily a neskutečně mě potěšily.

BULOVA Lunar Pilot 96A255.

Hodinky jsou velmi precizně provedené a připadají mi jako mnohem dražší hodinky. Velikost 45mm je na mou ruku ideální. Vyhnu se srovnání s legendární Omegou, o tom již bylo napsáno nespočet článků.

Jak už to tak před Vánoci chodí, skončí jako "překvapení" pod stromečkem 😀, ale první dojmy jsou výborné. Dám sem pár fotek z unboxingu a pak šup zpátky do krabičky.

Image00001.thumb.jpg.26c17703ae9086469e22d681101c4061.jpg

Image00002.jpg

Image00003.jpg

Image00004.jpg

Image00005.jpg

Image00006.jpg

Image00007.jpg

Image00008.jpg

 

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

96B251 Special má pískované pouzdro, ciferník s novým BULOVA logem v patkovém fontu a má datumovku na pozici mezi 4-5h

96A225 je v celolesklém provedení s ciferníkem bez datumovky a s původním provedením loga jako u předlohy z r. 1971, kterou měl David Scott při výstupu na povrch měsíce v misi Apollo 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, kluci, všem za gratulace. Dlouho jsem přemýšlel, jestli pískovanou verzi s datumem nebo tuhle leštěnku bez něj. Nakonec asi rozhodlo to logo, které je na leštěnkách stejné jako bylo to původní a je menší, než to nové. Datum by nevadilo, ale to si dokážu zjistit jinými způsoby, když je potřeba. Navíc originál taky neměl datumovku. 

Cena byla vč. všech poplatků a DPH pěkných 8700,-. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je jednoznačně super volba i do nebo kolem těch 15K. Když člověku nevadí skákající vteřinovka, tak je to bez debat. Za mě by byly dokonalé, kdyby měly WR 100M, ale i takhle jsou to peckovní hodinky, kdy už by normální člověk nepotřeboval žádné další, jako my tady. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těžší práci bych si je nevzal, ale jinak jsou to každodenní univerzály každým coulem. Quartz mi nevadí, spíše naopak, přesnost a odolnost jsou jasnou výhodou.

Samozřejmě mám i mechaniky, které nosím moc rád a nezanevřu na ně, ale momentálně mám období baterkové bezstarostnosti.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...