Jump to content

Citizen Promaster Satellite Wave GPS Diver

Recommended Posts

Dnes jsem u klasickýho virtuálního lovu hodinek narazil na tyto divery od Citizenu.

https://www.hodinky-koscom.cz/citizen-promaster-satellite-wave-gps-diver-cc5006-06l-k0050372?gclid=Cj0KCQiAifz-BRDjARIsAEElyGKCcc1OwQWUkTP9z2Q5R0Mndn40R8sI7GynAwEuScMi8yH9MZ23GecaAoPXEALw_wcB

Nemá je tu někdo? Je to údajně letošní novinka.. Moc se mi líbí, ale těch 47mm je šílenost.

Ten cifr je prostě úžasnej.. 

Co vy na ně říkáte??

K0050372_w500_h625_rd.jpg

Edited by Spongebob

Mám mechaniky 48 mm a taky není problém.Ono jde o ty nožky jak jsou velké.Zde to vypadá na menší,takže si myslím,že pokud nemáš dětské zápěstí,tak není co řešit.A co si budeme říkat,potápěčské by měli býti velké.Většinou si potápěč dává hodinky na potápěčský oblek,či neoprénovou kombinézu.

Ale jinak jsou moc pěkné.

První GPS řízené potápky světa - hned jsem je chtěl do Helveti na sklad a už je tam máme, můžeš se přijít kouknout 🙂 Ta velikost není tak hrozná, působí to menším dojmem, než to je. 

• 2 months later...

Super hodinky,ale mně se líbí více se zeleným cifrem a bez pvd povlakování,ale u nás se bohužel neprodávají konzultoval jsem to i s helvetiIts ARRIVED) Citizen Promaster Satellite Wave Diver CC5001-00W | WatchUSeek  Watch Forums