Přejít na obsah

Najcinskejsie hodinky


Doporučené příspěvky

Pred nedavnom mi znamy zo sluzobky z Ciny priniesol maly suvenir.Myslim,ze cinskejsie hodinky uz ani nemozu byt. Najviac ma zaujal mechanical movement (myslel som si,ze tam bude nejaky obyc,quartz) Nemam este vyskusanu ani rezervu natahu ani,ci meskaju,alebo utekaju.Ked ich vsak natiahnem, tak mi VELKY MAO pekne mava rukou na pozdrav.

post-3888-1222745662.jpg

post-3888-1222745672.jpg

post-3888-1222745689.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nááádhera, skutečné echt "komunistická" Čína se vším všudy :)

Hlavně ta kynoucí ruka je výborná.

 

Koukám, že jsou i na eBay. A dokonce jedny s Teng Hsiao Pingem, kterého ovšem prodejce mylně popisuje jako Maa.

 

post-6998-1253197698.jpg

 

A tady jsou animované :) :) :)

 

post-6998-1253197809.gif

 

post-6998-1253197826.gif

 

No neberte to, hodinky s masovým vrahem.

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nááádhera, skutečné echt "komunistická" Čína se vším všudy :)

Hlavně ta kynoucí ruka je výborná.

Ty s rudým nebem mám. Mají šroubovací dýnko a strojek je původní Seagull, co se taky dovážel do tenkrát ČSSR. Takže žádná konzerva. Hodinky vznikly k 40. výročí People republic of China v roce 1989. Jdou bez problémů, jen se blbě natahují, bo mají malinkou a ještě zapuštěnou korunku. Prostě na čínské prstíčky. Až bude liberecký sraz, rád se pochlubím. Jen přemýšlím, na jaký řemen je posadit. Že by na rudého žraloka?

post-3826-1253259861.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty s rudým nebem mám. Mají šroubovací dýnko a strojek je původní Seagull, co se taky dovážel do tenkrát ČSSR. Takže žádná konzerva. Hodinky vznikly k 40. výročí People republic of China v roce 1989. Jdou bez problémů, jen se blbě natahují, bo mají malinkou a ještě zapuštěnou korunku. Prostě na čínské prstíčky. Až bude liberecký sraz, rád se pochlubím. Jen přemýšlím, na jaký řemen je posadit. Že by na rudého žraloka?

post-3826-1253259861.jpg

tím chceš říct, že bys je fakt nosil, jo? :worried_anim:

 

barevně by k nim ten řemen asi ladil, ale nesedí tam tak nějak ideologicky... prostě ta kombinace mao a žralok, ta mi připadá hrozně divná. ale fakt. možná spíš nějaký červený nato nebo tak něco? tohle je fakt těžká volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barevně by k nim ten řemen asi ladil, ale nesedí tam tak nějak ideologicky... prostě ta kombinace mao a žralok, ta mi připadá hrozně divná. ale fakt. možná spíš nějaký červený nato nebo tak něco? tohle je fakt těžká volba.

Sviňa mořská a sviňa lidská a ještě v jedné barvě, kde to najdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je mám doma. Vyrobeno čínskými soudruhy, dovezeno z Kanady :)

 

Souhlasím s kejklikem, že hodinky se špatně natahují. Korunka je poměrně hladká, navíc natahování jde ztuha, prostě na denní nošení to není.

 

Na druhou stranu soudruh Mao mává svou plechovou prackou, ručičky mají fluorescenční výplň, prostě hezké věc, když je někde třeba dělat legraci. Teďka ještě hajlujícího Hitlera a Stalina s točícím se knírkem, trio řezníků bude pohromadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nevydržel jsem a ze zvědavosti jedny objednal z dealextreme. Červené nebe, žluté sluníčko. Natahují se divně, ale jde to lehce, takže není problém. Dýnko je šroubovací a strojek vypadá celkem slušně. Natočil jsem s nimi krátký videoklip v akci. Ta kynoucí ruka je maso :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Biges: ty bláho, to by bylo jiný kafe než ty swatchky k bondovským padouchům. Pol Pot, Mobutu, Thaci...

 

Nevím, jestli by si zrovna výrobci těhle hodinek zaplatili v bodovkách "product placement" :)

I když tedy nemám přehled o tom, co tamní padouši nosí na rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevydržel jsem a ze zvědavosti jedny objednal z dealextreme. Červené nebe, žluté sluníčko. Natahují se divně, ale jde to lehce, takže není problém. Dýnko je šroubovací a strojek vypadá celkem slušně. Natočil jsem s nimi krátký videoklip v akci. Ta kynoucí ruka je maso :-D

 

 

Kynoucí ruka je pěkná. Nicméně další moc povedený detail je ten přechod rudé hvězdy přes sluníčko, ten efekt je nedostižný :-).

 

Navrhoval bych do sbírky i Taylora, Pinocheta a Castra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...