Přejít na obsah

Najcinskejsie hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nááádhera, skutečné echt "komunistická" Čína se vším všudy :)

Hlavně ta kynoucí ruka je výborná.

 

Koukám, že jsou i na eBay. A dokonce jedny s Teng Hsiao Pingem, kterého ovšem prodejce mylně popisuje jako Maa.

 

post-6998-1253197698.jpg

 

A tady jsou animované :) :) :)

 

post-6998-1253197809.gif

 

post-6998-1253197826.gif

 

No neberte to, hodinky s masovým vrahem.

 

Ty hodinky s Teng Hsiao Pingem na rudém nebi bych s radostí občas nosil jako provokaci. Na rozdíl od dvou kousků s Velkým Kormidelníkem nevypadají tak úplně jako pouťový brak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Chci přítomné trošku varovat před dealextreme shopem (distributor těchhle hodinek). Mám objednáno a zaplaceno od 28.4. a nevypadá to, že něco přijde... :crying_anim02: Takže je to tak trochu ruská ruleta... :suicide_anim:

Upraveno uživatelem diable
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokazal by mi je nekdo zprostredkovat nakup ??? 150,- kč neni tolik abych je dal detem na hrani.

ale neumim kupovat ze zahranici, tak kdyby je nekdo obednaval tak by mohl hned vzit dvoje.

 

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21484

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dekuji clenovi za zprostredkovani nakupu. Hodinky s kyvaci rukou dosly s Honkogu asi za 14 dni.

Ale zrejme transport neprezily. Moc se jim tikat nechce. Koukal sem do nich a ten vlasek se mi nejak nezda, nejni rovnobezne se setrvackou ale nejak nahnutej.

No prisel jsem v zivote o vic penez. Detem na hrani a na uceni kolik je hodin snad postaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bicista, ten obchod má dobrú zákaznícku podporu. Stačí tam napísať ticket, poslať nejaký dôkazový materiál (napr. video) a nemajú problém poslať ti nové.

 

No to bohuzel moje anglictina nezvladne :( ale na videu by to bylo videt pekne

jelikoz maj tendenci jit pouze sklickem dolu.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

On ten cifernik je kus tvrdsiho papiru s potiskem a ruka je taky papirova nalepena.

Takze je doma si pak lehke vytisknout cokoliv, treba jak si Husak honi ptaka.

Je to tam lepeny nejakou oboustranou lepenkou.

Pokud chces je jen do sbirky tak mam doma jedny s Maem, jsou takovy ze jdou a obcas nejdou.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pár postřehů. Zpracování je skutečně tristní, ale vzhledem k ceně asi odpovídající. V jednom kusu co jsem otevřel je nějakej mazut či co, na fotkách je to patrné. Pod sklíčkem bordel, okousaná dýnka...škoda mluvit.

Čas snad ukazují, přesnost měřit nebudu. Zásadní problém je, když se hodinová ručka pohybuje kolem mávající pazoury. Pokud v tuto chvíli dáte hodinky dýnkem nahoru, strojek se zastaví, jelikož ruka chytne ručku a už jí nepustí.

Porovnal jsem je schválně s mými Prim Sport II se strojkem ZJS a je to skutečně ono. Jsem rád, že mám k dispozici dost náhradních dílů..:)

pár fotek na pokochání:

post-8501-1278585776,76.jpg

post-8501-1278585792,83.jpg

post-8501-1278585807,84.jpg

post-8501-1278585918,26.jpg

post-8501-1278585929,25.jpg

post-8501-1278585939,75.jpg

post-8501-1278585951,21.jpg

post-8501-1278585967,31.jpg

post-8501-1278585976,6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...