Přejít na obsah

Příští zastávka GS. Ale jaké?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 190
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Půlka fóra se mu snaží poradit s GS a on odkraci s Astronama :)

Snowflaky samozřejmě nejsou pupek světa a doved bych o nich mluvit takovým způsobem, že bys neuvěřil, že se mi ve skutečnosti líbí.

S GS sampani jinak rozhodne neudelas chybu, ke značce ten cifr patří stejně jako hrbolaty snowflake nebo Iwate srst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půlka fóra se mu snaží poradit s GS a on odkraci s Astronama default_smile.gif

Snowflaky samozřejmě nejsou pupek světa a doved bych o nich mluvit takovým způsobem, že bys neuvěřil, že se mi ve skutečnosti líbí.

S GS sampani jinak rozhodne neudelas chybu, ke značce ten cifr patří stejně jako hrbolaty snowflake nebo Iwate srst.

Přece jsem nemohl propásnout šanci na poslední letošní kukačky, když skladové GS nevzaly za srdce;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli šampaňské tak za mě určitě SBGA373. Oproti SBGA283 mají hezčí pouzdro, zpracování rezervy a dalších detailů. A nebo koukni na GMT SBGE205.


Sent from my iPhone using Tapatalk

SBGE205 jsou/byly na špici wishlistu, ta GMT ručka a lichý chapter jsou kulervoucí. Jen už je tam zase skok v ceně. No možná je dobře, že jsem ulovil ty Astrony a nebudu se bezhlavě hnát za novým kouskem a pořádně to nechám uzrát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=6982]Dantechno[/mention] Dane, konkrétní rady jsou zatím úplně zbytečný, až přijde příště, odnese si třeba monaka
Jinak máš pravdu, u 373 je tam bonus s pouzdrem a navíc modřená vteřinovka. U 205 bacha na komfort,  vyšší pouzdro a nemikroregulace už můžou ošklivě zakonspirovat.

Voe, Monaca neměli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle starosti bych nechal na Kostrovi... vzdyt i jedny GS diky tomuto vlaknu koupil... pockat, vlastne nekoupil.. :-))

Proces výběru pokračuje a to že jsem si udělal radost Astronama na tom nic nemění. Teda vlastně jo, škrtá to z GS výběru quartz a modré cifry:-)

Nevím co tak prudíte kucí, když si jdete koupit superba scouta v metalíze a mají jen normálního v bílé, tak ho taky nevezmete jen proto, že už jste v autosalonu ne?:-) Snowflake prostě nejsou pro mě (jsem rád, že jsem to zjistil před nákupem naslepo) a nic jiného mě neuchvátilo natolik, abych to vzal;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...