Přejít na obsah

Christopher Ward limitka průzkum zájmu


Doporučené příspěvky

Jelikož ve vlákně Wardů proběhla krátká diskuze na téma limitky, dovolím si zde založit vlákno, které by sloužilo jako průzkum zájmu o takovou limitku, případně pro diskuzi na toto téma. 

Osobně jsem k této myšlence spíše skeptický, přesto se minimálně diskuze rád zúčastním 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, Diablo1st napsal:

Ešte treba povedať minimálne množstvo potrebné na limitu. Pokiaľ sa nemýlim tak je to 50ks, čo je podľa mňa tu na fóre nereálne. 

Přesně to jsem psal ve vlákně. Nevím, jestli umíme 50 ks, ale myslím, že ne. Pak je možnost jen nějaké variace (potisk cifri+gravírování), ale to není příliš tvůrčí, byť by tam nejspíš nebyla podmínka 50 ks

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí poskládat hodinky z existujících komponentů. To je ovšem tři roky stará informace, když jsme dělali limitku CWE. Zeptám se na FCB a fóru.

Mimochodem, první hodinky s twin flag na 12tce byly naše limitky. Od té doby to zakompoval Ward i do běžných tridentů

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, here napsal:

Mně by se třeba líbila limitka na základě tohoto modelu 40mm v bronzu C60 Trident Bronze | Christopher Ward . Připadá mi ale, že se na nich nic moc vylepšit nedá.

 

Zrovna tyto by se dost obtížně upravovaly. Možná titanová luneta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak cesta nejmenšího odporu je popsána zde:

https://www.christopherward.com/bespoke-watches.html

Dial: you can add your crest/insignia or other imagery.

Backplate: you can add your crest/insignia or other imagery.

Personalisation: every watch will be engraved on the backplate with the name of its owner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Bembeg napsal:

40mm, tah, ocel  a možná se nechám ukecat. 🙂

Myslím, že i pro Wardy je tohle optimální varianta. Ale jak by jsi to pokládal? Potisk cifru a logo chronomagu na dýnku? 

Já bych možná šel i do těch bronzovek, ale tím přijdeme o zájemce, kteří trvají na tahu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Dokusan napsal:

Trident C60 určitě 40mm, tam není o čem. 

Cena? No bude nespíš plná. Což bude limitující. 

Já bych chtěl něco s inhousem SH21, ale to nezaplatime. Takže jsem ochoten slevit že svých požadavků. 

 

No pokial by sa  z tej plnej ceny dalo nieco poukazat na uslachtily ciel, ani CW by nemuseli byt proti, aj my by sme si to lahsie ospravedlnili :)

CW radi zahrnaju military temy, pokial by to bola limitka ceskoslovenskeho fora anglickou znackou, tema sa priam ponuka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M109 napsal:

CW radi zahrnaju military temy, pokial by to bola limitka ceskoslovenskeho fora anglickou znackou, tema sa priam ponuka...

to neni spatne, ale RAF limitka Davosa me zase uplne nevystelila z trenek, jakkoli byla skvele promyslena. 

Co treba logo chronomag vygravyrovany do rotoru nebo neco podobne decentniho? Priklad co dokazala stowa pro amiky...

 

IMG_20201222_173259.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...