Přejít na obsah

Christopher Ward limitka průzkum zájmu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 46 minutami, Dokusan napsal:

A jakou by jsi k tomu bílému cifru volil lunetu? 

No asi obyč černou nebo tmavě modrou. Protože ideálně tmavě modrou s oranžovou ala planet ocean:) ale to už by bylo okatý:) celkově se mi moc líbila barevnost a provedení limitky anthropocene. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Žigi napsal:

No asi obyč černou nebo tmavě modrou. Protože ideálně tmavě modrou s oranžovou ala planet ocean:) ale to už by bylo okatý:) celkově se mi moc líbila barevnost a provedení limitky anthropocene. 

Mně by se zamlouvalo: bílý číselník, modrá luneta a modřené ručky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nejde ani udělat jinou barvu cifru? Prostě pouze skládat již existujicí díly? To by byla dost smutná limitka ne?:( 

Kdyby uměli tohle udělat v bilém ciferníku. Indexy takhle lepené ale modrá výplň. Třeba oranžová vteřinovka. To už by bylo něco extra. Ale “jen” poskládat co mají mi přijde smutný:( tak uvidíme co vykomunikuješ, moc díky už jen za nápad. Wardy jsou skvělý a něco extra bych od nich moc rád. 

E15A158F-2666-4347-8321-F35904DB3A96.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možnosti bespoke Wardího programu jsem zjišťoval už koncem listopadu, když jsme to probírali ve vedlejším vlákně:

 

Podařilo se mi přes mail spojit s Beckie, která má program bespoke u CW nastarosti. 

Počet 

Minimální počet programu je 30 kusů. 

Možnosti úprav

Snažil jsem se z ní vymáčknout jaké jsou možnosti, ale konkrétně zmiňovala (mimo standardní komponenty z jiných modelů) pouze možnosti loga a caseback: In terms of the bespoke design features, we can add your chosen logo or badge to the dial. The back plate can also be engraved with the same or a different logo design and each individual watch can have a personalised engraved message up to 30 characters.

Chtěl jsem Ombré dial, u kterého záleží na logu, zda jej budou schopni na cifr upevnit nebo ne - to prý je potřeba projít s jejich tech týmem. 

Umí i komplet předěláné cifry, ale tam už je potřeba minimum 100 kusů: We can do a bespoke dial however it is a minimum 100 piece order and can rise depending on how bespoke you would like to go. The Worn & Wound watch was a big project with both parties in putting designs.

Mohou prý udělat i 40mm pouzdro C60 Trident Pro 600, které by pojalo i SH21 strojek, ale tam už je potřebné minimum 300 kusů. Pouzdro by prý muselo být o něco vyšší, ale l2l by mělo zůstat stejné. 

Cena

Ceníková - například C60 Trident Pro 600 se Sellitou SW200 jsou tedy za 875GBP na tahu. Sleva 30GBP když bude více než 30 kusů, 50 nad 50 kusů a 100 nad 100 kusů. To vše za předpokladu, že logo bude mít max 3 barvy, jinak je to bez slev. 

Hodinky s SH21 by byly za 1900GBP, bez slev. 

Ukázka 

Beckie mi rovnou poslala i ukázku šedého cifru, matné lunety (ta se mi líbí víc než lesklá). Logo musela logicky skrýt:

image.thumb.png.1f31fe42e0de8382f9bc370173479351.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Diablo1st napsal:

Safra Locky to by nemusela byť vôbec špatná kombinácia. 👌

Do 38mm by som už nešiel, vzhľadom k univerzálnosti pre čo najväčšie spektrum ľudí, je 40mm ideálny kompromis.

Tak to jsou ale klasický Ombré jen ve 40 mm pouzdře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Dokusan napsal:

Tak to jsou ale klasický Ombré jen ve 40 mm pouzdře....

De facto ano, ale mohli bychom si udělat vlastní logo a caseback. Jen mi zkrátka přijde, že od CW je C60 nejznámější (subjektivně i nejpodařenější) pouzdro a ombré cifr je taky specialita CW (respektive si jiné nevybavuji). A třeba kombinace modrého ombré a modré matné lunety ještě není... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Locky napsal:

De facto ano, ale mohli bychom si udělat vlastní logo a caseback. Jen mi zkrátka přijde, že od CW je C60 nejznámější (subjektivně i nejpodařenější) pouzdro a ombré cifr je taky specialita CW (respektive si jiné nevybavuji). A třeba kombinace modrého ombré a modré matné lunety ještě není... 

To je pravda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Locky napsal:

De facto ano, ale mohli bychom si udělat vlastní logo a caseback. Jen mi zkrátka přijde, že od CW je C60 nejznámější (subjektivně i nejpodařenější) pouzdro a ombré cifr je taky specialita CW (respektive si jiné nevybavuji). A třeba kombinace modrého ombré a modré matné lunety ještě není... 

Takhle by to bylo fajnovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Locky napsal:

De facto ano, ale mohli bychom si udělat vlastní logo a caseback. Jen mi zkrátka přijde, že od CW je C60 nejznámější (subjektivně i nejpodařenější) pouzdro a ombré cifr je taky specialita CW (respektive si jiné nevybavuji). A třeba kombinace modrého ombré a modré matné lunety ještě není... 

Takéto niečo len v oceli a modrou lunetou?

Do toho by som asi aj išiel.😉

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...