Přejít na obsah

Christopher Ward limitka průzkum zájmu


Doporučené příspěvky

za me, klidne se pridam, pokud by vitezila 1. nebo 2. varianta ve 40mm, radsi ocel, ale bronz by nevadil.

Jinak nevite jak se stavi CW k jinym barvam? Osobne me to tahne posledni dobou k nejakym zelenym divirum ala hulky. Ale ty khaki zeleny odstiny me u CW nikdy nijak neoslovily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Omlouvam se, ze vam tu do toho vstupuju. Vlakno sleduju, i kdyz se velice pravdepodobne ucastnit nebudu. Jen takovy point: nez budete chtit nekam placnout logo Chronomagu, meli byste pozadat o posveceni nejvyssiho. Pokud si spravne uvedomuju, v nekterem vlakne se to tu resilo. Je to jeho majetek, jeho registrovana znacka a nemela by se pouzivat jen tak bez souhlasu.

Jo a ten 2020 covid mi morbidni neprijde. Beru to jako pripominku k nesnadne dobe, kdy realizaci limitky pomahate zachovat business jedne z mnoha malych firem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se, ze vam tu do toho vstupuju. Vlakno sleduju, i kdyz se velice pravdepodobne ucastnit nebudu. Jen takovy point: nez budete chtit nekam placnout logo Chronomagu, meli byste pozadat o posveceni nejvyssiho. Pokud si spravne uvedomuju, v nekterem vlakne se to tu resilo. Je to jeho majetek, jeho registrovana znacka a nemela by se pouzivat jen tak bez souhlasu.

Jo a ten 2020 covid mi morbidni neprijde. Beru to jako pripominku k nesnadne dobe, kdy realizaci limitky pomahate zachovat business jedne z mnoha malych firem.

Diky za koment ke Covidu, tak to bylo mysleno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, AndyAaron napsal:

Omlouvam se, ze vam tu do toho vstupuju. Vlakno sleduju, i kdyz se velice pravdepodobne ucastnit nebudu. Jen takovy point: nez budete chtit nekam placnout logo Chronomagu, meli byste pozadat o posveceni nejvyssiho. Pokud si spravne uvedomuju, v nekterem vlakne se to tu resilo. Je to jeho majetek, jeho registrovana znacka a nemela by se pouzivat jen tak bez souhlasu.

Jo a ten 2020 covid mi morbidni neprijde. Beru to jako pripominku k nesnadne dobe, kdy realizaci limitky pomahate zachovat business jedne z mnoha malych firem.

Hele na to je brzy, možná logo nepouzijme možná to nebude limitka chronomagu a rozhodně bych nechtěl aby to primominalo COVID-19 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na to je brzy, možná logo nepouzijme možná to nebude limitka chronomagu a rozhodně bych nechtěl aby to primominalo COVID-19 

V pohode. Jen ze par lidi tu logo zminilo, tak mi to prislo jako fair point. Samozrejme si to udelejte jak chcete.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, AndyAaron napsal:


V pohode. Jen ze par lidi tu logo zminilo, tak mi to prislo jako fair point. Samozrejme si to udelejte jak chcete.

Hele nebudu se ptát Berta ve fázi, kdy sám tvrdím, že jsem k limitce skeptický a současně je nás málo a ani nevíme, jak bude vypadat finální produkt,jaký bude ten motiv a podobně. Samozřejmě jsem to vložil do Limitek Chronomagu, což si samo o sobě možná žádá souhlas. 

Třeba nakonec vybereme tak hnusný hodinky, na který nebude Bert ochoten dát souhlas s umístěním loga :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad bych se pridal, jen asi neskousnu bronz. Patinu povazuji za stejne prinosnou u bronzoveho pouzdra jako u zen :)

Jinak pristi rok bude 400 let od popravy 27 ceskych panu. Je to sice smutna udalost, ale asi by se nechala nejak rozumne pojmout.

Kdyby slo tech hodinek vyrobit jen 27 (cetl jsem, ze minimalne 30), mohly by nest jmena popravenych (coz by podle vyjadreni  Beckie melo jit, pokud se nepletu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to tak ruzne ctu, tak existoval jeste Martin Fruwein z Podolí, ktery se po radeji zabil skokem z Bile veze do Jeleniho prikopu, nez aby mu nejaci smejdi pizlali na staromaku jazyk a pak ho stali.

Takze 28. Mozna se jeste najde neco podobneho nebo jina kreativni ideje, aby to dalo 30 :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bude pouzdro C65 a v 40mm, tak bych se přidal. Určitě ale ne s nápisem Covid-19, resp. jménem popravených.., osobně si myslím, že nemá cenu limitku tlačit “na sílu” k nějakému významnému datu dějin apod. Pojal bych to jako limitku nadšenců ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se zapomněl napsat. Jinak viz výše, žádný nucený téma bych tomu nedával.. natož pak kovid, to byla snad sranda:)

  • 1. Dokusan
  • 2. MichalV
  • 3. Tenge
  • 4. Žigi
  • 5. Libor_OV
  • 6. Emiliano 
  • 7. Diablo1st
  • 8. Prochy68
  • 9. actionman1
  • 10. liskus
  • 11. Locky
  • 12. Vanilla
  • 13. novopa
  • 14. shewcza
  • 15. Micey
Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...