Přejít na obsah

Christopher Ward limitka průzkum zájmu


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, petr_cha napsal:

Tak tam misto Lenona dej svoje jmeno.. parnistroj... proste limitka.. :-)) ja vim, to by slo max na dynko, místo obligatnich cisel..

Ale ten napis na devitce je skvely...ale chce to motto, ktere spoji dost lidi..

 

Svoluji s umistenim sveho jmena na cifernik teto limitky. Neco mi vsak rika, ze mozna spise dostanu pres drzku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, Vítek75 napsal:
  • 1. Dokusan
  • 2. MichalV
  • 3. Tenge
  • 4. Žigi
  • 5. Libor_OV
  • 6. Emiliano 
  • 7. Diablo1st
  • 8. Prochy68
  • 9. actionman1
  • 10. liskus
  • 11. Locky
  • 12. Vanilla
  • 13. novopa
  • 14. shewcza
  • 15. Micey
  • 16.Vítek 75
  • 17.Pivas

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hudební limitka tu ještě nebyla i když si myslím, že jakákoliv spojitost s Beatles nebo Lennonem bude k nezaplacení. Kdyby se šlo tímto směrem, a nějak by to šlo, tak bych se asi přidal. Ještě bych podotknul, že pokud by neprošel Lennon (Beatles), tak v roce 2021 bude třicet let od úmrtí Freddie Mercuryho. Měl bych k Seiko "Mayovkám" pecku do comba :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, a čo keby sme na ciferník nedávali miesto názvu Christopher Ward nič? Bolo by tam len logo na 12, dátumovka na 3 a nápisy na 6? 

Osobne by sa mi páčilo mať na dýnku logo chronomagu, ale až tak na tom nebazírujem.

Limitky na počesť hudobných legiend nie sú nič pre mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Zrovna jsem o tom přemýšlel a chtěl napsat něco podobnýho jako Schewcza. Pokusím se to tu vysvětlit. 

Mně osobně se nelíbí nějaký násilný vymýšlení, k čemu udělat limitku. A už je jedno jestli to je událost, kapela, auto, zkrátka cokoliv bez spojitosti se značkou, případně fórem. 

A jelikož tu nevidím spojitost Chronomag - Ward - Beatles/Lennon, tak mi to nedává smysl (a to přesto, že Lennona mám rád). Kdyby Lennon nosil Wardy a byl zakladatelem Chronomagu, tak už bych to chápal a dávalo by mi to smysl. 

Chápal bych to  i naopak. Pokud si nějací milovníci Johna Lennona řeknou, že je výročí skladby Imagine a že si k tomu výročí udělají nějakou vzpomínku - třeba hodinky, tak ano. Naopak mi to nic neříká a do takové limitky bych nešel. 

Líbí se mi nápad, poskládat si nějaké hodinky, které nejsou v běžné nabídce. Třeba ten modrý Ombré ciferník v oceli vypadá super. Když doladíme lunetu, tak já bych byl spokojený.

A proto bych i s nějakým logem na cifru byl opatrný. Na dýnku bych ho naopak ocenil, ale netrvám na tom. 

Nápad Diablo1st vynechat název na 9 by mohl vypadat zajímavě. 

Toť můj názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se logo Wardů na devitce líbí, to bych chtěl asi zachovat. 

Pokud by to nemělo být s ničím spojené, nevadí mi to. Lunetu bych nechal modrou, jak je v prvním návrhu "Imagine" verze a místo podpisu Johna Lenona umístil nápis Chronomag. Nevím jak by to vypadalo. Na dýnku bychom se mohli vyřádit, ale "cifr" logo chronomagu je dost strohé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poskladat nejake hodinky, ktere nejsou v bezne nabidce mi prijde jako vyslovene plytvani casem a usilim. To si muze kdokoli nechat udelat v servisu. A odmitat hodinky venovane necemu jen proto, ze nevidim spojitost, mi prijde vyslovene kverulantske. Naprosta vetsina majitelu potapek ani nesnorchluje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...