Přejít na obsah

CWC Mellor-72 Mechanical


Doporučené příspěvky

Ahoj, 

včera mi z Anglie dorazil tenhle parádní kousek. Udělalo mi to takovou radost, až jsem dospěl do bodu, že sepisuji svůj první příspěvek. Měl jsem je dlouho v merku a evidentně jsem jednoho dne zadal svůj e-mail na jejich stránky, aby mě upozornili, až budou další kousky skladem. Pár týdnů zpátky ráno přišel onen e-mail, a já po nich hned skočil. 

Je to reissue modelu, který v 70. letech dávali členům britské armády a pilotům RAF. 

Je to radost na ně koukat a mít je na ruce, v tomhle období aspoň něco, z čeho se těšit. 

Všem přeju krásné svátky a věřím, že jste si pod stromeček taky nadělili něco hezky tikajcího :)

S pozdravem

Honza

F564C1FC-9EAA-4BA4-B462-794E4DEFC460.jpg

IMG_2019.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ace84 Rád bych tvrdil, že teď dlouho nebude nic... Ale reálně víme, jak nás ten brouk kouše 😄 Ale teď si chci co nejvíc užít nový kousek a až časem... Ale hodně mě to táhne směrem k DOXA. Chtěl bych kvůli nim skočit i do vody a naučit se pořádně potápět, abych jen neměl divers hodinky a neměl pro ně využití.

 

@tombas 

před 22 hodinami, tombas napsal:

Bulova Lunar Pilot

Tomu říkám hodně krásný dárek pod stromek! Z hlediska historie toho kousku i značky samotné - teprve nedávno jsem zjistil, že ji založil český emigrant. O to víc jsem pro ně získal ještě větší zájem.

 

Krásné svátky všem! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 12. 2020 v 13:42, minimus80 napsal:

Pekné military, super výber!
manuálny náťah či automat?

Seiko & Hamilton
 

Měla by tam být Sellita SW210, tedy ruční nátah. Více informací máš přímo na jejich webu: LINK

Překvapila mě spíš netradiční rozteč 18,5mm. Divím se, že nezvolili spíše konfekční velikost rovných 18mm. I když asi počítají s využitím 18mm NATO strapu, který se časem drobně roztáhne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, bezvadny hodinky se skutecnou military DNA, ja svyho casu prahnul po divers modelu v automatu od tyhle firmy, ale to uz neni uplne levna sranda a navic jsou to dost velky hodinky. Spousta kluku tady ma, nebo mela podobnej model v baterce,  tohle se mi zamlouva o dost vic. Sklo je plast, mineral, nebo safir? Skvelej vyber, uzivej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...