Přejít na obsah

Fórum PRODÁM/KOUPÍM


Bert

Doporučené příspěvky

Me to na Uhrforu přijde docela Ok, možnost dat příznak na prodej/rezerve/ prodáno, případně možnost editovat název vlákna.

jedna kacířská myšlenka.. co jet bez upu, ale s možnosti editace obsahu inzerátu a příznaků stavu? Nebo tam mít editovatelnou kolonku cena?

S poplatkem za inzerát bych souhlasil .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 249
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 minutami, Vanilla napsal:

Co jsem provedl? 🥺

Nic zvláštního, jenom jsi jako podpůrný argumet uvedl toto: Jestli fungují aukce běžně nevím, ale setkal jsem se s tím osobně. Prodejce mi napsal, že další zájemce nabízí o 5.000 víc, zda to doplatím. Odmítl jsem. Tím to skončilo.

No, a to mne právě na fóru gentlemanů vadí, a tudíž to nebudu trpět. Pokud jsi takovou prasárnu (v rámci toho, co Chronomag o sobě deklaruje) přijal, pak IMHO přispíváš k těm sračkám, které se tu (bohužel) dějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu relativně krátce a jen ze zde napsaného tuším ce se asi stalo. Můj názor na běžný provoz prodeje. Kecaní do inzerátu je blbost, ale pokud někdo přímo upozorní na  chybu, třeba v popisu, tak bych v tom neviděl problém. Ano dá se to řešit přes SZ, ale nemyslím si, že to je na ban. Ovšem pokud někdo napíše, že jsem vůl, že to za takové prachy prodávám, tak pak ano, ban.

A prodej ve stylu akce by mohl být jako inovace. Jakože samostatná sekce na prodej formou aukce. Jako zatím jsem nepřemýšlel nad tím jak by to přesně probíhalo, ale je to na zymšlenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Ondra napsal:

Imho je jedinou cestou jak oddelit zrno od plev je placene clenstvi a zpoplatneni inzerce (pausalne pri podani inzeratu).

To je zrovna uplná blbost, protože právě ti šmelináři s tímto nebudou mít problém...spíše by to odradilo spoustu lidí, kteří si zde jen chodí popovídat a vyměňovat zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo by to vlákno dát někam na úvod fóra nascreenovaně a všem viditelně jako ukázka toho, jak pomatený uměj bejt lidi bažící po Rolexu, a jakej svinčík po nich zůstane?

Nebejt toho, vše by nejspíš běželo beze změn.

Příznak stavu inzerátu a možnost hejbat cenou by byly fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na prodejní sekci zrušil možnost sledování a následného upozornění na nové inzeráty, tím by se eliminovali smrště odpovědí hlavně těch, co sem chodí jen nakupovat a jinak je fórum nezajímá. Navíc by to podpořilo nás, co tady prosedíme x hodin denně :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Bert napsal:

Nic zvláštního, jenom jsi jako podpůrný argumet uvedl toto: Jestli fungují aukce běžně nevím, ale setkal jsem se s tím osobně. Prodejce mi napsal, že další zájemce nabízí o 5.000 víc, zda to doplatím. Odmítl jsem. Tím to skončilo.

No, a to mne právě na fóru gentlemanů vadí, a tudíž to nebudu trpět. Pokud jsi takovou prasárnu (v rámci toho, co Chronomag o sobě deklaruje) přijal, pak IMHO přispíváš k těm sračkám, které se tu (bohužel) dějí.

Abych se přiznal, tak tvé reakci nerozumím. Jak jsem napsal, tak nabídku jsem odmítl. Aukce nemám rád, proto se žádných z principu neúčastním. Svým příspěvkem jsem chtěl pouze demonstrovat, že se to děje.
 

Osobně mě to nepohoršuje. Když to někdo zkusí, tak odmítám a mám klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jsem taky spící člen, který to tu čte a má z hodinek, i všech Vašich, jen prostě radost. Nemám hodinek mnoho, abych dával často inzeráty, nejsem natolik znalý, ani nemám moc času na smysluplné komentáře. Přesto nebo spíš proto bych se přimlouval za něco ve smyslu "treba 3 roky a 5 prispevku"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Vanilla napsal:

Abych se přiznal, tak tvé reakci nerozumím. Jak jsem napsal, tak nabídku jsem odmítl. Aukce nemám rád, proto se žádných z principu neúčastním. Svým příspěvkem jsem chtěl pouze demonstrovat, že se to děje.
 

Osobně mě to nepohoršuje. Když to někdo zkusí, tak odmítám a mám klid. 

Jasně, OSOBNĚ Tě to nepohoršuje, ale aukce (byť zakryté) nejsou na Cronomagu povoleny. Takže jsi svým alibistickým postojem přispěl k dnešní situaci. Prosím, už nepřispívej do tohoto vlákna. Kolty mám proklatě nízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Za mě osobně jsem PRO zachování stávajících pravidel a pro striktní dodržování -> někdo bude kecat do inzerátu tak ban atd. Jinak se ti lidi nepoučí. :) @Bert upřímně jsem pochopil proč jsi sekci odstranil z fóra a souhlasím s tím. Proč na jiných fórech viz uhrforum není žádný problém, ale tady pořád dokola řešíme stejnou věc ohledně pravidel? Proč se neustále točíme v kruhu? Však to porušování pravidel se tady děje opravdu pravidelně... Při čtení dnešního Rolex inzerátu jsem jen kroutil hlavou a tušil co přijde. :) 

Upraveno uživatelem Matiniela
překlep v češtině
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych vcelku nic neměnil,  zpoplatnění pouze dobrovolné.  

Dobré by bylo, aby se inzerát dostal nahoru jen po  příspěvku " upu " inzerenta. No a pokud inzerent upne před lhůtou - porušení pravidel ...  klik a je po rolexákovi :) Samozřejmě dotěrný cizí příspěvek v inzerátu může inzerent nahlásit. Když pak bude v pravidlech, že za kecání do inzerce je ban, bude snad jasno...    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ten nástřel nových pravidel celkem líbí. Nicméně by bylo skvělý kdyby se dal ten proces automatizovat. Tj. přispívat může technicky jen autor, 11tý up nelze vložit a vlákno se smaže naprosto automaticky po uplynutí dané časové lhůty. Trochu problém samozřejmě je znovu vložení téhož, ale třeba by to tolik nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, kurňa, sou vánoce, toto nemohlo počkat? I tady dosáhnul "pes" na svůj kritický stupeň dneska?

Dodělal jsem salát, rodina čumí na pohádku a já se konečně chtěl pokochat v klidu zase nějakou inzercí, která loni způsobila, že jsem od místního zasloužilýho člena převzal štafetu jednoho prima kousku. A furt mne bavěj, ale co třeba bratříčka....vůbec nevim, kde jinde bych hledal a ani nechci, ta první zkušenost byla moooc fajn, i tím, že prodávající tu mají třeba galerii, nějakou historii za sebou, prostě trochu lepší pocit než nákup na bazoši.

A tak sem lozim skoro denně na čumendu a dneska teda psycho....musim si dat par lexaurinů...

A teď konstruktivně. Všude se šíří "placený obsah", počítám, že to každý z vás někde zaznamenal. Pojďme na to takto. Na každym blešáku se platí jak za vstup - kupující, tak za stolek - prodávající.

Přesný nastavení nebudu nyní rozebírat, možností je fůra. Ale to je jediný, čemu tuzemec porozumí. Sebepřísnější pravidla stejně bude chtít vočůrat, dohled nad pravidly zabere obrovskou agendu, spousta vyjímek to znepřehlední atd. Příklad si vemte z dnešní splečenské situace.

Tak ať se kvůli nějakýmu zmrdovi nezkurví tohle bezva forum. Hezké vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe si myslím, že stávající pravidla jsou OK. Šoupejte banány za kecy do inzerce a hotovo. Nevím tedy co se strhlo okolo těch Subů, ale snad to není pravidlem, ne? Jinak, nevím Berte, proč Vanillovi vyhrožuješ...co měl jako dělat? Udávat? On žádnou aukci neprovozoval, jen dostal, řekněme, "aukční" nabídku od prodávajícího a poslal ho do prdele. Toť vše. Měl otevřít nějaké vlákno a tam plakat?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me uz ted jsou pravidla inzerce nastvavena pomerne prisne (ve srovani s ruznymi fory, a inzerce je snad na kazdem sberatelskem foru), takze dalsi zprisneni nevnimam jako dulezite. Treba tydenni up mi prisel dobry.

Samozrejme je to o tom, jak kdo tyto pravidla respektuje ci porusuje, ale to bude to same s temi upravenymi - jak je bude kdo respektovat. Moderovat se to bude muset tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...