Přejít na obsah

Fórum PRODÁM/KOUPÍM


Bert

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, sido napsal:

souhlas, ja sem se dostal na 50prispevku po 12ti letech :)

 

Súhlas, ja tu chodím hlavne čítať, je to jedno ešte z mála fór, kde má to stále baví, od 2013 mám len 13 príspevkov. Teraz už 14😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 249
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 32 minutami, Tom4 napsal:

Zaplatit dopředu za něco co nevím jak mi bude chutnat lze aplikovat jen na rohliky z Penamu. Nově příchozí to odradí, a komu pak jako ty Rolády budete prodávat co? ;)

Na tom neco je.

Co registrace zadara, novacek muze cist, diskutovat a v pripade prodeje pak druha faze, jakoby registrace do prodejniho fora a ta za poplatek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom neco je.
Co registrace zadara, novacek muze cist, diskutovat a v pripade prodeje pak druha faze, jakoby registrace do prodejniho fora a ta za poplatek.
 

Stale som nepochopil, ako spoplatnenie samotnej inzercie prispeje k eliminacii spekulantov a nedodrziavaniu pravidiel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tom4 napsal:

A jaký je tedy rozdíl mezi inzerátem s 40x up a mezi inzerátem co je počtvrté s 10 upama pokaždé? 

Když v ničem jiném, tak v přehlednosti. Podat znovu inzerát vyžaduje určitou aktivitu. Teď v prodejní sekci nejsou výjimkou hodně staré "opuštěné" inzeráty, takto by byla jistota, že nabídka je opravdu aktuální.

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se na to mrknul z odstupem a po vyspani a je to cele trochu moc drama. Byl to jeden větší exces za poslední dobu, hodně kluků se nechalo strhnout a bylo to. Navíc slo o prodej Rolex a ten se rad diskutuje v mnoha vláknech a je to porad živé tema. Takže prodej Subu za 150 byl jako doutnak 🙂 

Jinak zde k žádnému masovému porušování pravidel nedochází. Úprava pravidel není problém, to je jasné, ale nejsme hovada, která taky z toho apriori dělají chliv. 99% z nás jsme v poho s kazdej jsme jinej, takže to občas tře. Ale co uz, jento diskuzní forum a kecy do nej patří.

Modi to mají vždycky těžký a vždycky měli, ale dá se to zvládnout. Ať je jich vic a jsou důslednějsi třeba.

Nedelal bych z toho vánoční kovbojku a nemusíš Berte bejt drsnej, jak zubní kamen 🙂 

Zdar a sílu všem a zůstaňte negativni i v roce 2021! 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky možnost. Mně by se hlavně líbilo, aby vše probíhalo automaticky za jasných pravidel. Pravidlo, že do inzerátu smí kafrat jen autor, je skvělé, ale pokud chceme aby to fungovalo, musí omezení vycházet z technického nastavení, protože když to tak nebude, vždycky se najde někdo kdo to nebude dodržovat a budeme tam kde dneska. 

 

Edit: patří pod Tom4

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zpoplatnění jsem rovněž.V každém clubu se platí.Při prodeji jen hodinek bych souhlasil rovněž se zpoplatněním.U klasických prodejců třeba 1% u překupníků 10%

Nevím,jestli admin dělá grátis,či nikoliv.Ale mohlo by jich být více,kteří by to hlídali,neboť toho je prostě hodně a nějak by byli placeni z vybraných poplatků.Ale to je asi vhodné probrat i s právníky.

Daná pravidla kvituji.Proč je na nějakou dobu nezkusit.Když se uchytí,nechat to tak a hotovo.

A teď mě kamenujte

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, slíbil jsem, že toto diskuzní vlákno ponechám běžet do dneška, do 20:00 hodin. Myslím, že to již není potřeba, za malou chvíli jej uzavřu. Včera večer, v noci, a dnes od brzkého rána jsem to tady pročítal. Jestli lze udělat na základě Vašich vyjádření, za které tímto děkuji, nějaký jednoznačný závěr, pak snad pouze tento: Chronomag je již příliš velký a polarizovaný na to, abychom se dobrali nějakého konsenzu. Na jednotlivá témata, ať ta obsažená v návrhu nových pravidel, nebo na témata, která vysublimovala z diskuze lze na předchozích stranách nalézt vždy protichůdné názory. Někdy zdůvodněné, někdy ne, ale zkrátka názory členů. A o členech Chronomag bohudík, někdy však také bohužel, je.

Bez citací, letem světem:

Nová pravidla jsou fajn - Budou li zavedena nová pravidla, nevím, jestli přilezu.

Omezení života inzerátu ano - Omezení ne - 2 měsíce jsou OK - 2 měsíce jsou málo.

Zamykání ano - Zamykání ne.

Buďte přísní - Vykašlete se na to, vždyť je vše v pohodě.

Jo, to krok dobrým směrem - Chronomag mi připomíná naši vládu.

Zpoplatněte členství - Zpoplatněte inzerci - Nezpoplatňujte nic

Chronomag je v dobré kondici - Chronomag upadá

atd, atd.

Na základě toho, co v této diskuzi proběhlo, se Chronomag změní. Nejen vlákno prodej/koupě.

Někteří z Vás, v době současné i minulé, mi nabídli pomoc. Na tyto se obrátím s žádostí o radu.

Nyní tedy:

1. Ukončuji tuto diskuzi. Chcete - li pokračujte jinde.

2. Otevírám Prodej/koupě (a chraň ruka Páně toho, kdo tam bude dělat pí-oviny)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...