Přejít na obsah

Omega seamaster professional 1200 PloProf


Doporučené příspěvky

Tak já se jako dnes už mnohaletý vlastník přidám s pár foto. Jako malý jsem sledoval v TV pořady o Jacquesi-Yvesi Cousteauovi a jeho objevování potopených lodí a on je měl na ruce. Slíbil jsem si, "že až budu velký, tak si je koupím taky", no tak jsem si to splnil. S dovolením sem dám pár foto.

 

DSC_9007.jpg

DSC_1997.jpg

DSC_1226.jpg

DSC_3684.jpg

DSC_9010.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, já jako vlastník té původní Cousteauovi verze oceňuji, jak jsi k tomu remaku Ploprofů citlivě upgradoval do současného trendu i ten tradiční nápoj trampů...
P.s.: Doufám, že jsi do lesa nejel lokálkou, ale někde na okraji (možná jen mimo záběr) máš zaparkovanej Offroad 😄 :cheers:.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, JR_2010 napsal:

Honzo, já jako vlastník té původní Cousteauovi verze oceňuji, jak jsi k tomu remaku Ploprofů citlivě upgradoval do současného trendu i ten tradiční nápoj trampů...
P.s.: Doufám, že jsi do lesa nejel lokálkou, ale někde na okraji (možná jen mimo záběr) máš zaparkovanej Offroad 😄 :cheers:.

Jel jsem autobusem. A ten tradiční nápoj mi dal strejda s tím, že to bylo nejoblíbenější pití mé mámy a že ho mám v lese vypít na její počest. Nicméně mi koňak nijak nechutná a tenhle nebyl výjimka(chutná mi to po mejdle), tak jsem na kus papíru napsal dobrou chuť a postavil ho na to v boudě na stůl. Kupodivu flaška zmizela i s přáním dobré chuti, ale poděkování tam nebylo. Lidi nectí tradice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...