Přejít na obsah

Steeldive


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem tu od roku 2005 se záměrem, abych se poučil o dobrých hodinkách.

Statisíce peněz mě to stálo, kopec času, židle u PC prosezelá a nakonec skončím s čínou za 100 ojro na ruce?

Chce se mi zvracet 🤮

Tady už končí veškerá sranda

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, villain83 napsal:

IMG_20210312_155600.jpg

 

Před hodinou, kamilb napsal:

Tuhle mám rád.

Pokaždé když vidím co má pan Tokunaga na ruce, tak si si říkám že přeci jen jsou ty šestikila skvělé oblekovky.

Když se dívaám na to foto .....jo šestikila, ta asi budou fajn  ...a sqěllé podkošiloFky...

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vrátím k původnímu tématu. Kamarád mi půjčil limitku od "nosíme hodinky", jedná se o hodinky bez loga, tedy nevím do jaké značky zapadají, ale protože jsou podobné ocelovkám od Jerryla, tak to dám sem.

Jedná se o custom s modrým číselníkem, hezkou lumi, ale hlavně bronzovým pouzdrem CuSn8. Hodinky by měly držet WR 200M. Bronz krásně patinuje, v tomto případě přirozenou cestou, kdyby hodinky byly moje, asi bych jim samou nedočkavostí pomohl :D ... ale i tak je vidět, jak se den o dne mění a přivýbá na nich patinka. Ostatně to je to kouzlo, které mám na bronzovkách tak rád. Hodinky jsou v základu na krásné kůži (tuším od Oty), ale protože je na mou ruku krátká, tak jsem se rozhodnul je dát na NATO, perfektní by to bylo, kdyby mělo bronzová očka a bylo zelené, ale ve 20mm nic takového nemám. Nicméně přikládám pár fotek těchto bronzovek. Závěrem dodám, že byť je to no-name hodinka, ale s krásným modrým číselníkem (asi na zakázku), tak bych si je nechal líbit.

 

2.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

10.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2021 v 7:22, pebe napsal:

Taky vám ten předmět v ruce připomíná pomůcku pro ženy na močení vestoje?

Jo taky se přidávám :D

Jinak koukám, že se to tady rozproudilo :D Ja jsem na Vánoce dostal druhý SteelDive - "Ploprof", stejná spokojenost, jedině lunetu jsem přelepil pro sychr. Ty jsem i otevřel - vevnitř slušně taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, MarosRy napsal:

Jo taky se přidávám :D

Jinak koukám, že se to tady rozproudilo :D Ja jsem na Vánoce dostal druhý SteelDive - "Ploprof", stejná spokojenost, jedině lunetu jsem přelepil pro sychr. Ty jsem i otevřel - vevnitř slušně taky.

Prosim tě tyhle Omega pocty nejsou ani na tom Alíku nikterak levné. Prošly normálně bez zásahu celnice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...