Přejít na obsah

Steeldive


Doporučené příspěvky

Hele vteřinovku máš hnusnou, armovák i datum ti letí stejně jako u mých a nápis na cifru máš jak Travex 😄

Holt jsme tu loterii nevyhráli no, ale stejně je mám rád, kor na gumě. U SKX mi letí datum vs den v týdnu, armovák a ještě mám z výroby deformované pouzdro u pravé spodní nožky. Tady se ta korunka šroubuje naprosto parádně, což u SKX taky není pravidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2 5etter

Nezávisle na tobě jsem si tuňáky objednal taky a čekám je každým dnem, tak jsem zvědavej, co mi příjde za kvalitu.

Chci se tě zeptat, jak tlustou/hubenou máš ruku? Já si myslím, že mi budou velký, tak plánuju, jak si z nich v nejhorším udělám sponu na pásek u kalhot :)

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nooskiA navíc některé lumi hromádky nejsou úplně uprostřed těch bílých puntíků, ale už toho nechme, ať to na nás někdo nevytáhne, až je budeme prodávat :)

Korunka jde luxusně, kéž by to tak uměli u Seika. Luneta klade menší odpor než u Willardů. 

@JerrylTo je teda něco. Měli bychom zavčas šlápnout na brzdu, číslo R už je nebezpečně vysoké. Až si ty čínské tuňáky objedná i instant, tak to tady Bert může zavřít 🤣

Tlustý mám břicho, ruka je celkem hubená, asi tak 17,5cm v klidu. Přesto mi plechovka tuňáků nepřipadá nějak nevkusně velká. Díky tomu, jak je kulatá a směrem nahoru se zužuje, se to dá. Willardy jsou samozřejmě o něco pohodlnější, jejich tvar dává kloubu větší volnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já mám ruku pořád stejně hubenu a to jak v klidu, tak vzrušenej 😂

Vážně nevím, co to do mě vjelo, protože obecně jsem proti! Je to hnus velebnosti. V 1. kole se mi jich podařilo zbavit, ale nakonec mě taky dostaly. Co s tím? Asi to bude kvůli tomu vyjimečnýmu stavu. To dává smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady tak ty cinsky vlakna pozoruju, tak mi vychazi nerovnice nasledovne:
Adidasky SM jsou sice podstatne drazsi, ale asi je tam lepsi vystupni kontrola. U tech Adidasek (cest vyjimkam) mi to prijde jako druha nocni smena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti to Peťo přišlo za jebky :D

Jo hoši, ve snaze ušetřit pár korun pořizujete 2. jakost z Belgie. To už je zpracování fakt jak od seika.. Jestli chcete kvalitu, tak holt musíte nakupovat originály přímo v Číně :)

Tady teď bude přetuňákováno, asi si na ně nechám zajít chuť, nebo pudu na jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, vyspal jsem se z prvotního rozčarování a je to fajn. Hodinky vypadají dobře a jejich drobné nedostatky se dají přijmout, obzvlášť za tu cenu. Mírně posunutý armovák a ne zcela přesně nanesená lumi je Seiko standard. Datumovka se srovnala, asi to bylo tím, že nebyly pořádně natažené. Kostrbatá lumi na plácačce vteřinovky je asi na úrovni amfibií, u kterých by se nad tím nikdo nepozastavoval. Takže cajk. Naopak bych vyzdvihl klenutý safír a porcelánově lesklý ciferník, jako má třeba Citizen NY0040. Osobně si myslím, že San Martin za dvojnásobek se svou křivou datumovkou a špatně nasazenýma ručkama není o moc lepší. Navíc se nezmohli ani na svítící lunetu default_smile.gif

IMG_20210318_095436.png.402c60871a0d4222db7a7c78001fcbc3.png
 

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kvalita Adidasů nebude obecně špatná, ale více variabilní. Mým Willardům není prakticky co vytknout, kéž byc tomu bylo tak i u Tuňáků.

Už se nemůžu dočkat, až mi dorazí a až si ty hodinky velikosti hokejového puku přimontuju na zápěstí 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Aliexpressu jsem dostal slevu 5 usd na nákup hodinek u Addiesdive professional dive store - ten obchod co posílá z Belgie.

Já to nevyužiju, tak to někdo klidně zkuste, jestli to bude fungovat, platnost asi 2 dny

Coupon code: UBP6UDNNMX7Y

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...