Přejít na obsah

Steeldive


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V pondelok objednáno z Belgie, dnes zvoní pošťák... som s Adidami v pohode, sú to riadne kladiva, ale mal som Orisky na tahu a tak ma ta váha nejako neprekvapuje. Už sa teším jak ich nasadím na phenomenato blue alebo modrý isofrane zvýšim ich hodnotu o polovicu alebo až zdvojnásobím 🤣

 

20210319_113016.jpg

20210319_113537.jpg

20210319_113653.jpg

20210319_113847.jpg

20210319_113921.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, dnes je rozvážkovej den. Já objednával v neděli večer.

Narozdíl od tebe mi došel Deep Sea Chunter, Marinemaster má podle mě trochu lepší zvuk. Nevěril jsem, že někdy budu moci nosit hodinky o průměru 47 mm. Díky konstrukci hodinek terazky hej.

Všechno lícuje, luneta lunetuje i korunka korunkuje perfektně. Jedině, že datovej věnec by mohl mít trochu vyrovnanejší font, celkově bomba.

Rychlocvak na zápěstí 16,5 cm 👍

08D1059C-F5C0-4CC1-BAA6-87C1A137D2C3.jpeg

0A731AD4-7F73-4E58-9D5E-B48050E57B80.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Willardy ani Tuňáky mě moc neberou, zkusil jsem obyčejný pětky. Objednáno 7. 2., včera došly, dnes vyzvednuty na poště. Celníci zásilku nechali projít, takže konečná cena 2440 i s gumou navíc (zkusil jsem napsat na obchod a soudruh ji bez příplatku přibalil). WR200, safír s AR, šroubovací korunka, otočná luneta s keramickou vložkou. Lumi parádní - luneta do modra, zbytek zelená. Škoda že jsem je neobjednal dřív, na fotkách v recenzích byl jubilee tah, na mě vyšel obyč. Trochu chrastí, ale žádnej plecháč, plný kovový dílky. Všechno určitě nelícuje, ale na první dojem supr výrobek za ty lóve.

IMG_20210325_164102.jpg?ver=0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu zase slevičku z Aliexpresu: Addiesdive proffesional diver store

Hello, dear, this is a discount code of 5 dollars, you can buy your favorite products, but this discount code is valid for 3 days, please order as soon as possible. Coupon code: LGXDM8274D8J

Mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Skvělé! Indexy máš bílé jak já, jsou tu zastoupeny zajímavé variace.

Já bych přispěl rád, ale nový kus ještě není ani na cestě, protože se musel vyrobit a celkově je to dlouhý příběh, který snad bude mít šťastný konec a rád se pak pochlubím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nooski napsal:

Skvělé! Indexy máš bílé jak já, jsou tu zastoupeny zajímavé variace.

Já bych přispěl rád, ale nový kus ještě není ani na cestě, protože se musel vyrobit a celkově je to dlouhý příběh, který snad bude mít šťastný konec a rád se pak pochlubím 🙂

Tak to se pak pochlub, jsme zvědaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...