Přejít na obsah

Steeldive


Doporučené příspěvky

Pochlubím se rád, ale jsem ve špatném vlákně. Každopádně s měsíčním odstupem musím konstatovat, že čínští tuňáci jsou skvělí. Jen kdyby mi už konečně došla ta gumová vafle, která už cestuje 2. měsíc... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak reklamační politika Steeldive je taková,že to člověk musí řešit přímo s prodejcem u kterého hodinky zakoupil. Samotný výrobce reklamace neuznává pokud hodinky nejsou zakoupený přímo u něj. Pokud prodejce třeba obchod zavře a zruší,tak máte smůlu a Steeldive nic nevyreklamuje,ikdyž udává záruku 2 roky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kupuješ přes Aliexpress, tak jsou slušný vyjednávací možnosti.

Sice to nemá nic společnýho s dvouletou zárukou, ale pokud dostaneš poškozené nebo neodpovídající zboží a uplatníš záruku spokojenosti hned po obdržení, tak jsi na koni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kupující rozhodl, které hodinky si nechám a já se tím pádem mohu pochlubit dalšími bronzovkami. Škoda toho klenutýho skla - přijde mi, že na fotkách a videu  klenuté je. Řešit s prodejcem nebudu, na to asi kašlu. Každopádně i tak jsou super, a zřejmě jsou to vůbec nejlevnější bronzový hodinky, co se dají pořídit.

IMG_20210420_191423_1.jpg.594be4e17571c6aa1124b5d33b123301.jpg

IMG_20210420_191443.jpg.a28d592ea452cb3df95e4b5d61fda3c9.jpg

IMG_20210420_191601_1.jpg.66e8b763457d87ad798a33559f633f06.jpg

IMG_20210420_201359_1.jpg.3cc2f4d55a622cfd1a6dad068968e50c.jpg

lumi slabší (nicméně dostačující), ale moc pěkná. srovnání s ostatníma čajnama:

DSC_2772res.jpg.3332d23fec22e44ed9d2bf5db181b63c.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj 

Tak už jsem se taky zařadil do početné skupiny majitelů hoomage (je libo kopií) kapitána Willarda.

Dnes došly ve všeobecně známé plastové krabce, skoro všem majitelům čínských hodinek snad všech značek. Balení fortelné na cestování přes půl světa, tak sem otevřel a docela se bál co na mě vybafne za hrůzy, a s překvapením jsem zjistil že se žádný úlek nekoná, spíše překvapení a údiv. Zpracování detailů pěkné, luneta lunetuje  jemně jako poctivá račna, safír se leskne s modrýma odleskama, indexy mají hrany jak když střelí.

Tah plný a na danou cenu adekvátní, hrany leštěné až do ostra.. aspoň u mých je to docela trhač chlupů. 

Od rána na ruce celý den, očumuju je hledám ty chyby a nic... Teď jen čekám na ten pocit, jestli se dostaví, že to jsou kopie , že vlastně okrádáme Seiko :))) nebo mi to bude buřt, když je tak pěkně podporuji léta letoucí ty kluky japonský.

Uvidím...

 

 

IMG_20210424_131615.jpg

IMG_20210424_172838.jpg

IMG_20210424_192956.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky s tím trochu bojuji. Mám Willardy i Tuňáky stejneho původu.

Něco na tom duševním vlastnictví bude. A to patří bez pochyb Seiku, protože nebýt jeho, tak by nebylo ani těchto homáží.

Ono je rozdíl, jestli se kopíruje rohlík nebo Ferrari :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby melo, tak se stane velky kulovy, ze by Seiko zazalovalo nejakou cinskou firmu? Tak to vyhraje, firma skonci a za tyden tu bude "nova" firma s jinym nazvem delat to same, nekonecnej kolobeh... 🙂

Upraveno uživatelem Gres
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná máte pravdu, ale kopírovalo se odjakživa a všechno, tomu se nedá zabránit. Hlavní rozdíl byl ovšem v kvalitě a přidané hodnotě originálu, vč. značky. To ten originál odlišovalo a bylo jasným důvodem, proč nekupovat kopii nebo jak je tady zažito homage, ale právě originál, i když za vyšší cenu.

Jenže... jenže to by ten originál opravdu musel být kvalitnější, což např. právě u Seika tak úplně neplatí a jak dokazují místní členové, tak čínské homage verze jsou často o parník kvalitnější než předloha a taky o hodně levnější, v případě Willardů dokonce propastně.

Vůbec nepodezírám místní členy, že by si nemohli dovolit originál Seiko, pokud by chtěli, nebo že by Seiku chtěli nákupem homage vysloveně škodit, ale ten poměr hodnoty, kvality a ceny je prostě někde jinde.

U Steinhartů je to vnímáno trochu jinak, protože Steinhart není čína, nejsou to vysloveně levné hodinky a dokáží vyrobit i vlastní modely, které nejsou úplnou kopírkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bxch se nedivil, kdyby ten Steeldive byla fabrika, kde se to dělalo pro Seiko, pak se rozkamarádili a protože znali vše potřebné, tak si to jedou po svém. Samozřejmě je to jen teorie.

No a když Steeldive to dokáže prodat za takové peníze a asi to nedělá formou charity, tak si vemte kolik na tom bere Seiko. A poznámka o tom že si platím u Seika za dodržení kvality - tak o tom nemůže být zas tak moc řeč.

Tím taky nechci říct, že Seiko je předražené a nekvalitní - pořád má mnohem víc pozitiv než negativ, ale možná jim ten Steeldive trošku zamotá hlavu. A možná taky ne.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Frantik napsal:

Asi jako Panerai pouzdro s názvem “Jarda” 🙂 

Číňan na fejkový bronzovky panerai natiskne i Frantika, stačí jim to napsat. Neřikej, že by ti neudělal radost, Panerai s Frantikem na cifru :D

 

před 7 hodinami, Jerryl napsal:

Taky s tím trochu bojuji. Mám Willardy i Tuňáky stejneho původu.

Jo, s tím bojujeme všichni. Připomíná mi to tenhle vtip:

Vrátí se chlap z lázní a kamarád se ho ptá - "tak co, jak bylo?"

Ále, první večer jsem potkal v baru s krásnou ženskou, skončili jsme v posteli a až bylo po všem, tak si ona sedne a povídá "já vlastně nevím, proč to dělám, doma mám hodného, krásného chlapa, děti..." a rozplakala se.

Já si taky uvědomil, že své dobré ženě ubližuju a taky mě to rozplakalo.

"No a co jste s tím udělali?"

"Nic, šukali a plakali jsme celé tři týdny"

 

tyhle mě začaly bavit hodně:

IMG_20210424_161111_1.jpg.9faec5996f9782b2d676e27328818d10.jpg

IMG_20210424_144813.jpg.d4b8e989670bc12a982cf1d30fcb2d66.jpg

IMG_20210424_144948_1.jpg.b464d6fba1e1c206d12f0bf85d252887.jpg

IMG_20210424_145440.jpg.9808bc76fdd047e816428323e6a7f2f9.jpg

IMG_20210424_154355_1.jpg.f7fb58f15465e284576a689f97b2e37e.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...