Přejít na obsah

Watchmakers CZ - nějaké zkušenosti se servisem?


Doporučené příspěvky

Ahoj, známý mi doporučil servis Atelier Watchmakers CZ v Praze v Bílkově ulici. Nikde jsem na fóru k nim nic nenašel, tak se chci nejdřív zeptat, jestli se servisem u nich někdo má nějakou zkušenost. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Rozhodně doporučím, osobní zkušenost s Tomášem(dlouhá léta u Dušáka ...) 

mají autorizovaný servis Omega, Breitling, Longines a s dalšími jednají.

Zajímavost: Jediný v ČR Mají distribuci RubberB...

Myslím že mají našlápnuto velmi dobře a práci odvádí velmi dobrou!

Toť můj osobní názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono i ten původní dotaz/"dotaz" od člena Vader...

Na webovkách kupodivu neuvádějí žádná jména mistrů hodinářů, zato se deklarují být "prvním nezávislým servisem".

Dále jsou autorizovaný servis a současně usilují o certifikaci. Tak si z toho vyber... Minimálně by to chtělo zamyslet se nad vlastní prezentací. Ale každá konkurence - kvalitní konkurence bude vítána .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, sery.vlk napsal:

Ono i ten původní dotaz/"dotaz" od člena Vader...

Na webovkách kupodivu neuvádějí žádná jména mistrů hodinářů, zato se deklarují být "prvním nezávislým servisem".

Dále jsou autorizovaný servis a současně usilují o certifikaci. Tak si z toho vyber... Minimálně by to chtělo zamyslet se nad vlastní prezentací. Ale každá konkurence - kvalitní konkurence bude vítána .-)

Hele, já momentálně chci servisovat dvoje hodinky, tak jsem se zeptal, a mám zajem o recenze negativní i pozitivní, protože to nejsou ani jedny rozhodně levný hodinky a jsem opatrný a jedno doporučení mi je tak nějak málo. Moje profesní zájmy advokáta jsou fakt úplně jinde, než dělat někomu reklamu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Liqid napsal:

To je náhoda, že se kolega registroval na fórum hodinu po vznesení dotazu a hned má zkušenosti a i zajímavost!.... sry, ale tohle smrdí reklamou.

 

před 21 minutami, sery.vlk napsal:

Ono i ten původní dotaz/"dotaz" od člena Vader...

Na webovkách kupodivu neuvádějí žádná jména mistrů hodinářů, zato se deklarují být "prvním nezávislým servisem".

Dále jsou autorizovaný servis a současně usilují o certifikaci. Tak si z toho vyber... Minimálně by to chtělo zamyslet se nad vlastní prezentací. Ale každá konkurence - kvalitní konkurence bude vítána .-)

Pravda je, že to vypadá jako dost velká náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na svém webu mají, že zajišťují autorizovaný servis pro většinu významných švýcarských značek, jako je Rolex, IWC, AP, Zenith, Montblanc.

Takže popořadě:

Rolex - je nemá na svých stránkách jako autorizované servisní centrum.

IWC- je nemá na svých stránkách jako autorizované servisní centrum.

Zenith - je nemá na svých stránkách jako autorizované servisní centrum.

 

Ještě něco? Já vím, že borečci tam píší že ZAJIŠŤUJÍ, nepíší, že provádějí, no, ale ať si každý udělá obrázek sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z dohledatelných zdrojů - dva pánové jsou hodináři (což se dneska moc nevidí a řada patlalů se schovává za živnostenský list servis měřících zařízení, případně nemají živnostenský list žádný viz různé skupiny na FB)

forma společnosti a výše základního jmění nepůsobí důvěryhodně

prezentace na webu - dočtu se o tom, jakou historii má barák, ve kterým si pronajímají dílnu. Reference obecná omáčka, zavádějící informace. O tom kdo se bude vrtat v hodinkách se nepíše nic.

Jestli hledáš kvalitní servis, je tu dost referencí. Za mě momentálně vede na chrona a vintážní věci včetně ladiček Onyx Jihlava, na Primky, vintážky a ETU Jeronimo, na velký stroje a ATMOS Jiří Spilka, a řada dalších. 

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, financ napsal:

z dohledatelných zdrojů - dva pánové jsou hodináři (což se dneska moc nevidí a řada patlalů se schovává za živnostenský list servis měřících zařízení, případně nemají živnostenský list žádný viz různé skupiny na FB)

forma společnosti a výše základního jmění nepůsobí důvěryhodně

prezentace na webu - dočtu se o tom, jakou historii má barák, ve kterým si pronajímají dílnu. Reference obecná omáčka, zavádějící informace. O tom kdo se bude vrtat v hodinkách se nepíše nic.

Jestli hledáš kvalitní servis, je tu dost referencí. Za mě momentálně vede na chrona a vintážní věci včetně ladiček Onyx Jihlava, na Primky, vintážky a ETU Jeronimo, na velký stroje a ATMOS Jiří Spilka, a řada dalších. 

Díky, sice bych byl radši od někoho z osobní zkušenosti, ale i tenhle pohled včetně pohledu Berta cením. Takže já to radši riskovat nebudu a zase se radši obrátím na AD.

Jinak chlapi, nebuďte tak paranoidní. Kdyby někdo chtěl dělat reklamu, tak rovnou napíše skvělou recenzi a nebude se ptát na zkušenosti. Jinak se bude každej bát na někoho zeptat a o čem pak ta diskuze bude...

Já vím, že se tady pár servisů doporučuje, ale jeden je dost mimo Prahu a  tenhle jsem si chtěl jen prověřit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj - zkusim ozivit. Nemate uz nekdo prosim zkusenost se servisem? Byl jsem tam pred par mesici na doporuceni kamarada jen na diagnostice (Omegy PO) a dojem na me delali dobry. Pan hodinar, se kterym jsem mluvil vedel o cem mluvi a pry driv delal servis u AD mnoho let. Na Omegu jsou autorizovani. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...